Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
1. jún 2015

Ahojte. najde sa tu zienka, ktorej vysiel pozitivne vklad - KETko, kde vkladali bublinky, ktore boli zamrazene hned na druhy den ako dvojbunkove? mate skusenosti s takym skorym mrazenim? myslite si, ze sa mozu zacat vyvijat a aj to dotiahnut do pozitivneho konca?dakujem za rady, nazory a skusenosti.

linda10
1. jún 2015

@chmurkaxy ahoj ja si picham diphereline, a ked mi pride mrcha tak 2alebo 3 den mrchy mam ist na kontrolu a tiez mi nasadi dalsie injekcie cize gonal a luveris.

lenocka171
1. jún 2015

@majkulik nemam s tým osobnú skúsenosť ,ale podla mna môžu 🙂 niekde som čítala ze v kvalite by nemal byt rozdiel medzi zmrazenymi a nezmraz. Bublinkami 🙂 a príroda je k tomu este taká nevyspytateľná ;) verim ze budu TOP - paaa 🙂

linda10
1. jún 2015

Ahojte babeny, ja by som sa chcela spytat. Chcela by som chodit do Nitry na kontroly.Ma stym niekto skusenost ako to tam funguje?Dakujem za odpovede :

annamary27
1. jún 2015

@kikini len dobré 😵

sabuska26
1. jún 2015

ahojte kocky
dnes sa mi stala nadherna vec 🙂 🙂 🙂
rano mi zazvonila u dveri postarka a podala mi jeden doporuceny dopis.....ked som ho otvorila strasne som sa rozplakala 😢 😢 😢 😢 ............od štastia...tam totis stalo:
,,mate schvaleny 1.cyklus IVF" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no uplne naj uzasnejsi den v mojom zivote.................uz sme len krocik od najvecsej tuzby v nasom zivote..od naseho splneneho sna.........naseho ,,dietatka"
musela som sa vam s tim zdoverit moje koceny................dakujem 😉 😉 😉 😉

yanka88
1. jún 2015

@sabuska26 blahozelam! my este cakame zatial 🙂 tesim sa s tebou 🙂 !

majkulik
1. jún 2015

@lenocka171 ahojky, dakujem pekne. mm ide teraz na sluzobku, tak budeme mat obaja cas nad tym pouvazovat. ale asi pojdeme do toho.

sabuska26
2. jún 2015

yanka88
dakujem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ............neboj aj tebe uz coskoro pride takato krasna sprava 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana231
2. jún 2015

@linda10 ahoj. Ja som teraz bola na KET a na kontroly som chodila do NR. V pondelok je tam dr Vondrova (tu som nestretla), v stredu dr Harbulak z gynfiv v BA a v piatok dr STenova tiez z gynfiv vBA a maju strasne milu sestricku. Ja som bola spokojna 🙂 na samotny vklad sme boli v BA.

zuzana231
2. jún 2015

@majkulik ahoj. My sme boli teraz na KET. Dali sme si rozmrazit 6 jednobunkovych a tie sme dali na predlzenu kultivciu a tie dve najlepsie mi vlozili, i ked embryoligicka hovorila, ze su trosku pozadu vo vyvoji, ale to ze sa pri tych rozmrazenych stava... Aj napriek tomu som tehotna 🙂 este neviem, ci jedno alebo dve. Mate viac embriok, ze by ste mohli dat na PK?

kikini
2. jún 2015

@sabuska26 DAKUJEM 🙂

kikini
2. jún 2015

@annamary27 DAKUJEM 🙂

linda10
2. jún 2015

@zuzana231 Ahoj tak to je super.Cize oni su tam tak od rana ako treba ist na kontrolu.Kedy si ty chodila na kontrolu o kolkej?

linda10
2. jún 2015

Ahojte babeny ešte sa chcem poradit, picham si diphereline a z 1dneho balenia mam uz len 3.A ked mi pride mrcha mam ist na kontrolu.Lenze mala mi prist 31vveho a uz je 2heho :( Ma diphereline nejaky vplyv ze mi este neprisli?Ma stym niektira skusenost 🙂? Dakujem za odpovede

majkulik
2. jún 2015

@zuzana231 nie, mame posledne 3 - jednu pejetu. takze preto som trochu na vazkach - ci dat vlozit hned a mat 14 dni nervozity a mozno zbytocnu nadej, alebo ich dat na PK a ak by sa prestali vyvijat, tak by ma slak trafil.

zuzana231
2. jún 2015

@linda10 myslím, že od 7 do 9 su kontroly a odbery a potom majú konzultacie, ale pozri si to na stránke gynfivu. Ja som chodila okolo 8. A pamatam si, že tiež mi pár dní meškal menzes ked som pichala dipherelin.

zuzana231
2. jún 2015

@majkulik no to by som sa ani ja nevedela rozhodnúť. A embryologicka co odporúča? Neviem aké je percento úspešnosti s rozmrazenymi bez PK. Ale to ti nikto nepovie.

majkulik
2. jún 2015

@zuzana231 s embryologickou sme este nehovorili, su tu kocky, ktorym sa ujali parjadrace. . . .Chcela by som to v ramci nativnom cylku, snad to v GF povolia.

linda10
2. jún 2015

@zuzana231 Dakujem velmi pekne,este sa pozriem.A tak hej citala som si otom a nasla som ze niektorým babam meskalo.

zuzana231
3. jún 2015

@majkulik držím palčeky, aby to vyšlo 🙂

zuzana231
3. jún 2015

@linda10 držím palčeky, aby to vyšlo 🙂

tamimacko
3. jún 2015

Tak ahojte pipiny ... uz aj ja k vam patrim. 😉

linda10
3. jún 2015

@zuzana231 Dakujem pekne snad to tak bude 🙂 A ty si ako natom

stellasss
3. jún 2015

Ahojte babule.
Chcem sa Vás opýtať, tie ktoré ste podstúpili UO alebo aj tie ktoré nie. Lekárka mi povedala, že mám slabé vajíčka. Žial nemala som času s ňou veľa rozprávať, tak sa chcem Vás opýtať, či máte s tým skúsenosti, či sa to dá napraviť nejakými vitamínmi alebo liekmi......ďakujem krásne za reakcie

majkulik
4. jún 2015

@stellasss ahoj, ako prisli nato, ze mas slabe vajka?

zuzana231
4. jún 2015

@linda10 ja som na tom super, az sa mi nechce verit tolke stastie 🙂 mame dvojrocneho synceka z prveho IVF a teraz som v 6tt z prveho KET. Verim, ze to dotiahneme do uspesneho konca 🙂

verroni28
8. jún 2015

Ahojte, chcela by som sa spytat ako riesite situaciu ak vasa lekarka v GF ma uplne obsadene cele 2 tyzdne a tym padom sa nemozem objednat na vysetrenia ohladom IUI. Prvu IUI mam neuspesnu a dlhsie som cakala na menstruaciu tak som sa nevedela objednat skor. Teraz vlastne kvoli tomu vymeskam tento mesiac IUI, plus dalsi mesiac kvoli dovolenke :( Objednavate sa k inym lekarom? ci si nechate len tak ujst cely mesiac? Dakujem za odpovede

majkulik
8. jún 2015

ahojte, vyse roka som nebola v GF. neviete ci v GF robia KET v nativnom cykle?

katickaaa
9. jún 2015

ahojte zvazujem navstevu gyn-fiv v Nr. chcem sa opytat ako to funguje...objednat sa na konzultaciu a tam uz priniest aj nejake vysetrenia od svojho gynekologa alebo to si budu vsetko robit oni. Priatel tam uz bol na spermiogram a na zaklade zlych vysledkov nam odporucaju metodu ICSI... 😒 dakujem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre