Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vanilka1802
21. júl 2010

@henika30 jasne ze im to mozes povedat, ale ako som sa ja stretla tak oni to moc riesit nebudu(moj pripad, krvacanie, pobyt v nemocnici). Skor to rozober so svojim gynekologom. Pre nich je dolezite ze sa tehu potvrdi. a vlastne aj pre teba.

veroncsika
22. júl 2010

@henika30 Ahoj movu. ja drahá. Velmi Ti držím palce. Už velmi čakám 2 hodiny ked už dozvies správu. Velmi Ti držím palce!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉

solinka
22. júl 2010

@henika30 všetko bude ok cica !!!!!! neboj sa toľko moja 😉
ver mi že pozitívne myslenie má velikú silu ,- tvoje myšlienky sú počiatkom tvojich činov ,-teda pekné myšlienky musíš mať stále . 😉 😉

henika30
22. júl 2010

@veroncsika dakujem ti !dúfam že dobré správy ti poviem,ale určite ked mi už 3 testy ukázali že som tehu! 🙂 🙂 🙂

henika30
22. júl 2010

@solinka dakujem ti velmi pekne za podporu a silu čo si mi dávala! 😉 😉 😉 Určite som tehu! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som zvedavá že kolko mám HCG.ty si mala kolko? 😉 😉

henika30
22. júl 2010

@malik bola si dnes na krvičke?nevidela som ta,síce fotku nemáš 😀 😀 😀

henika30
22. júl 2010

AHojte!no výsledok pozitívná!Som tehotná!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 HCG 135 😉 😉 😉 😉

malik
22. júl 2010

@henika30 ahoooj, tak ty maš krasne hcg.. ja som tiež tehotnááááá, ale hcg mám len 69 😕 je to dosť??? v stredu vraj na kontrolny odber.. ty si kolký den po ET/KET???

henika30
22. júl 2010

ked ti povedali ze si tehu tak asi je dost, ja idem este v pondelok na krvicku a dnes som 10den po et.A preco ides len v stredu?

malik
22. júl 2010

@henika30 no ja idem až v stedu..lebo tak mi povedala sestrička 😕 ty ideš preto lebo si po ET... ty si mala ešte 5dnovu kultivaciu (čiže si dnes akoby 15dní po UPU nie??) ja som dnes len 13den po KET.. tak snad to hcg je ok a bude stuupať. Ale sestrička nadšene kričala, bolo to milé... ale ked som počula, že je len 69.. no tak som sa zarazila.. idem na PN a oddychovať 😉

vanilka1802
22. júl 2010

@henika30 gratulujem k super vysledku. A tolko si sa stresovala. Teraz sa pekne setri.

@malik aj tebe gratulujem. A vyska HCG je v pohode. Ja som mala na 10 den od ET len 36 a na 14 den 240. Takze aj ty pekne oddychuj a hlavne sa setri.

yeliel
22. júl 2010

@malik
@henika30 🙂 blahozelam baby 😵

henika30
22. júl 2010

Dakejem vá baby všetkým! 🙂 🙂 🙂 🙂 Nič nerobím len ležím v posteli a vstanem iba vtedy ked idem na wc! 🙂 🙂

bublina_dd
22. júl 2010

@henika30 @malik - tak SUPER BABY ďalšie tehuľky... Gratulujem Vám, nech len Hcg. stúpa... 🙂 🙂 🙂

malik
22. júl 2010

@yeliel
@bublina_dd dakujeeeem, baby duufam, že o tyžden bude HCG vysoko 🙂 😉

solinka
22. júl 2010

@henika30 so srdca blahoželám 😀 😀 😀 😀 supéééééééér

solinka
22. júl 2010

@henika30 rada moja rada 😉
nie HCG neviem a ani som sa nepýtala

lubka0506
22. júl 2010

🙂 blahoželám novým tehulkám!!! 😉

henika30
22. júl 2010

baby dakujem vám všetkým za podporu a že ste mali somnou trpezlivost! 😉 😉 😉 😉

annamary27
22. júl 2010

@malik ahoj,Tehotenstvo sa berie už od HCG nad 10,takže bud v klude,teraz je dôležité,aby sa ti do dalšej krvičky znásobili hodnoty. 😵 gratulujem.

malik
22. júl 2010

@annamary27 dakujem, myslím, že fakt sa neskoro zahryzlo, a budu týžden bude krvička taka aká ma byť 🙂 verim v to!!

veroncsika
22. júl 2010

@henika30 Blahozelam Ti. Ja som vedela, ved som snivala o dvojcata, a boli velmi krasne. Teraz uzž len vela oddychuj, nerob nič, nebud nervozna, a všetko bude v poriadku. dakujem že si namna spomenula a si my odpisala dobrú správu. Bud dobrá, a dávaj na seba pozor!!!!! 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

henika30
23. júl 2010

Ahojte!mám pre vás otázku!poradte mi prosím vás!Bola som u mójho gynekológa dneska na kontrole a spomenula som mu že troška špiním a on mi vypísal lieky.podla vás mám ich brat?A ešte povedal že teraz ma nebude pozerat ale že chce ma vidiet o týžden!ale podla mna by ma nemal ešte pozerat nie?ved do GF idem o 3 týždne na ultrazvuk nie? 😒 😒

veroncsika
23. júl 2010

@henika30 Ahoj moja! Citala som že bola si u lekára a vypísal ti lieky.Povedala si že včera si bola na krv v Bratislave a hovorili že si tehotná. A ked áno tak podľa mňa môžeš brať.Predsa len on vie že či môžrš brať alebo nie. Dávaj na seba pozor!!!! 🙂

lubka0506
23. júl 2010

ahoj @henika nedáš za to nič ked poobede zavoláš do GF a povieš im o tom a povieš im názvy liekov,aspon budeš mat kludné svedomie a nebudeš rozmýšlat 😉

yeliel
23. júl 2010

@henika30 ahoj..a povedala si svojmu Dr..ze uzivas utrogestan? a co ti predpisal?

henika30
23. júl 2010

@yeliel ano vie otom a este mi vypisal tieto 2 ASCORUTIN,GUAJACURAN.A v letáku je napisané ze nemozu uzívat tehotné zeny

yeliel
23. júl 2010

@henika30 moje a vies naco je tan guajacuran..?asi Dr..usudil..ze si prilis vystresovana...viem,ze sa bojis..ale musis..sa trosku ukudnit..ublizujes takto aj sebe a aj babatkam..

henika30
23. júl 2010

@yeliel nie lebo ja som povedala že mám ten hnedý výtok a povedal že mi nato vypíše! 😉 aj ja som čítala že je to na uvolnenie

yeliel
23. júl 2010

@henika30 ja som ho tiez bravala ...ked som mala zdravoten problemi ale ine 😉 tak ved je Dr.mal by vediet co robi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre