Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

solinka
16. aug 2010

@annamary27 ahoj moje 🙂
máme sa dobre ,-bruško rastie ,-len je nám furt nevoľno ,-ale to patrí k tomu 🙂
a vy ako moja ?

solinka
16. aug 2010

@henika30 a ako sa cítite?

annamary27
16. aug 2010

@solinka mna dlho trápil kašel,ale asi ma to už pomaly prechádza,po cytologii sa musím preliečiť na baktériu e.coli a v piatok ideme do GF na konzultáciu k dr.Stenovej,dufam,že vypíšeme hned žiadosť a začiatkom oktobra by mohla začať stimulka. 😎 😀 😵

simib
16. aug 2010

Ahojte.Tak som úspešne po laparke u Dr.Harbuláka.Teda môžem len odporučiť.Všetko OK,len ten vývod je hnusný,ale ostatné OK.No a výsledok ma šokoval.Po roku a pol stáleho tvrdenia že je všetko OK.Zrazu jeden vajíčkovod museli úplne prerušiť,lebo sa nedal spriechodniť a na druhom zrasty,ktoré našťastie odstránil a aspoň jeden vajíčkovod mám ako tak priechodný.Takže cesta ešte asi ďaleká.Ale konečne aspoň vieme nejaké výsledky.

annamary27
16. aug 2010

@simib dr.Harbulák je super,to je dobré,že aspon jeden bude môcť fungovať 😵

henika30
16. aug 2010

@solinka zatial celkom dobre.vela cikám,je mi zle od žalúdka ale ináč sa mám fajn.nemóžem nič robi,lekár mi to zakázal. 😒 😒 😒 😒 A ty ako sa máš?

henika30
16. aug 2010

@veroncsika v tehotenskej knižke mám napísaný termín 29.3.2011 🙂 🙂 🙂

henika30
16. aug 2010

@solinka ozaj ty bereš ešte utrogestan?v kolkatom týždni si? 😉

kikus77
16. aug 2010

Pipinky, som 4 den po ET a dnes ma zacalo pobolievat brucho akjo pred bliziacov sa mrchou ☹ ☹ ☹ ☹ Som 22DC, u mna bezne ze tyzden pred ma pobolievalo brucho. A test na krv je tak strasne daleko!!!

Dufam, ze som ziadju nenakazila mojou depkou 😒 😒 😒 😒 vopred sa omluvam. Ale rano bude lepsie, tusim je aj take porekadlo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

solinka
17. aug 2010

@annamary27 strašne ti to prajem moja 🙂 nech sa Vám to podarí ....

solinka
17. aug 2010

@henika30 nie neberiem utrogestan ,- do konca 8 týždňa som brala 🙂 sme v 10 tt 🙂
ako sa cítiš a máš ?

henika30
17. aug 2010

@solinka ja ešte berem utrogestan,ale aj mne povedal doki že len do 10tt.budem brat a potom to vysadíme.Máme sa dobre len dnes sa cítim tak čudne 😒 😒 😒 😒 teraz je to obdobie že by som mala dostat menzes takže asi stoho 😒 😒 😒 Dúfam že nedostanem tú mrchu,lebo nie som nanu zvedavá 😠 😠 😠 😠 😠
Ty si to necítila ked si mala to obdobie?

solinka
17. aug 2010

@henika30
nebojkaj nedostaneš ju 🙂 nie necítila lebo som nato ani nepomyslela 🙂
dala som sem aj fotočky 🙂 ako rastieme🙂
ničoho sa neboj 🙂 a to že sa občas cítime "divne " je v tehu normálka 🙂

henika30
17. aug 2010

@solinka dakujem ti solinka velmi pekne,dúfam aj ja že nedostanem! 😉 😉 😉 😉

henika30
17. aug 2010

@solinka videla som tvoje fotky,ty už máš krásné bruško,len tak dalej 🙂 🙂 🙂 🙂
Gratulujem 😉 😉
Aj ja dám hore fotky.

solinka
17. aug 2010

@henika30 ďakujeme 🙂 ďakujeme 🙂 ďakujeme🙂
daj ,-rada sa Vás mrkneme 🙂

henika30
17. aug 2010

@solinka no už som dala 😉 😉 😉

hiva
17. aug 2010

ahojte....ak mozem, rada by som sa k Vam pridala 😉....vcera sme mali prvu konzultaciu v Gyn-five 🙂 ... vypisali sme ziadost na IVF a zajtra idem na odber krvi na 3DC ....ostatne vysetrenia mi robit nebudu, lebo vsetko mi uz robil moj gynekolog....musim uz len doniest od neho vysledky a potom budeme konzultovat, ze co dalej 😅 ...boli sme u DR. Drabeka ... my by sme chceli rovno IVF, ale on nam skor odporucal najprv IUI... tak uvidime, ako to dopadne 😅

annamary27
17. aug 2010

@solinka dakujeme 😎 😎 😎

annamary27
17. aug 2010

@hiva držím palce,aby Vám to vyšlo 😉 😉 😉

nr_martinka
17. aug 2010

@karing ahoj.no ako?bola si ?my uz to mame za sebou ale neviem ako to dopadne pretoze priatel mal slabe spermie a to sa cudujem pretoze minule mal 3 krat viac.a aj spermiogram mal doteraz ok.ved uvidime.

karing
18. aug 2010

bola som na krv+uz ale v piatok znova..neviem prečo to dávajú že 10--11 deň ked aj tak tam idem ten14 deň cca..aj môj malnaposledy slabé..do teraz nebol problém..koľko mal?môj 4 miliony

nr_martinka
18. aug 2010

@karing ahoj.ja som bola pondelok 12 den na krv a ult. a vobec som nepotrbovala tu injekciu pretoze som uz mala ovulaciu tak teraz neviem ci to bolo dobre alebo nie.na iui som bola v utorok.minule mal17 a teraz 6 mil.neviem preco prestal fajcit a ani pivko si neda a dokonca zacal hrat futbal.normalne sme z toho boli hotovy.kedy ides na iui?

annamary27
18. aug 2010

@nr_martinka tak to mi je záhada ten pokles počtu spermií 😒

karing
18. aug 2010

@nr_martinka to ešte neviem kedže idem piatok na krv a aultrazvuk ale myslím že v pondelok pôjdem.nechápem to ani ja..ešte mi pocedala že aj málo sekrétu bolo..podľa mňa to robí to že to musí byť také nasilu..lebo v súkromí problém s množstvom nemal

jejo
19. aug 2010

@annamary27 ahojj, tak co zajtra idete?

nr_martinka
19. aug 2010

@annamary27 ahoj.aj my sme boli prekvapeny pretoz prestal fajcit aj pivko obmedzil a zacal hrat futbal.

annamary27
19. aug 2010

@jejo ahoj,jasné,že ideme 😀 😀 😀

annamary27
19. aug 2010

@nr_martinka veď to je na tom čudné,že začne zmenou životosprávy k lepšiemu a výsledok je horší. 😨

sobcek
20. aug 2010

Ahojte baby. Chodím do GYN-FIVu, ale svojho zmluvného gynekológa mám inde. Som po IVF, potratili sme v 5.tt a môj doktor sa rozhodol, že mi v pondelok spraví kyret priamo uňho v ambulancii a navyše bez narkózy. Nechce sa mi do toho a chcem zmeniť lekára. Je možnosť zazmluvniť si lekára z GYN-FIVu? Čítala som podmienky ich klubu, len si nie som istá či stále poskytujú primárnu gynekologickú starostlivosť. Prosím poraďte, ak máte skúsenosti, ako si "preložiť kartu" k nim. Stačí vypísať žiadosť a uhradiť poplatok? Nemám veľa času do pondelka. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre