Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kikus77
1. okt 2010

@yeliel ja viem, ja som strasny mongol 😠 Fuuuha, takto z pamati Ti to nepoviem, ale ked dojdem domov tak mrknem a napisem Ti. 😉 😉 😉 Kolko uz stimulujues?

yeliel
1. okt 2010

@kikus77 ale niesi mongol 😀 😀 😀 len si chces byt ista ,ze je vsetko Ok..ja som taka ista 😉
dnes je 7den co papam estrofem 🙂

demeeri
1. okt 2010

@katuliks ďakujem katuliks,veľa si nám pomohla.Dávaš nám nádej.Díky!

demeeri
1. okt 2010

@balinka Nerobila som si,ani doma robiť nebudem.Idem na HCG z krvy v stredu.Som 6.deň po ET.

balinka
1. okt 2010

@demeeri tak drzim palce 😉

wewulka
1. okt 2010

@kikus77 Drzim palce nech vam to vyde 🙂

annamary27
1. okt 2010

@wewulka ahoj,tak mi sme po zistení zlého spermiogramu/oligoasthenozoospermie/ mali dohodnutú konzultáciu u urologa v centre ten manžela vyšetril,urobil mu aj sono,hormony z krvi a potom odporučil Profertil a boll sme obaja aj na genetike,tam sme boli o.k.

kikus77
1. okt 2010

@wewulka dakujem 🙂 🙂 🙂

hanka1111
1. okt 2010

Ahojte. Som sa dlho neozvala, dnes končím stimulku a v pondelok OPU 🙂 Baby, čo s tými liekmi čo mi ostali? Mám to už v pondelok priniesť? A kde to mám dať, na recepciu?či?netuším ako to funguje 😅
@annamary27, tak už žiadosť konečne schválená 😀 teším sa s tebou.
@wewulka, aj nás po zistení zlého spr. oligoasthenoteratozoospermia objednali u urológa, a klasika ako annamary písala. Myslím, že ten profertil odporúčajú každému. Nejako nám nepomohol, hlavne, že bol taký drahý 🙄
@demeeri, držím palce 😉

demeeri
1. okt 2010

@hanka1111 Ďakujem ti hanka,aj ja tebe.

demeeri
1. okt 2010

@hanka1111 Aj nám zislily to isté,avšak žiadne vyšetrenie o urológa neobjednali. 😒 Napísali hneď ICSI.
Ja som tiež nepriniesla lieky,nikto mi nič nehovoril o tom,ale nabudúce prinesiem.Dúfam,že na budúci týždeň budem medzi tými,ktorým sa to podarilo na prvý pokus. 🙂 😉

hanka1111
1. okt 2010

@demeeri ďakujem, verím, že všetko dobre dopadne 😉 Veď tam aj tak pôjdeš na krv, tak ich zober, škoda ti je ich nechávať doma. Ver tomu, že sa to podarí 🙂
A máte mrazáčiky, či?

demeeri
1. okt 2010

@hanka1111 Máme tam 6 mrazákov. 4,čo sme mali na predlženej kultivácii sa nakoniec prestali deliť.Mala som 12 napichnutých vajíčok.Nemusela by som tam cestovať kvoli HCG,stačí zavolať,ale,kedže chcem vrátiť injekcie,tam niekedy aj tak tam musím ísť.

demeeri
1. okt 2010

Baby som v 28 deň ciklu.Odkedy možem robiť test?Na mrchu čakať nemá zmysel,tú nedostenem bez liekov.
Podla lunárneho kalendára by som mala mať dievčatko.Tak to vychádza na tento mesiac.Nie presne v ten deň som mala ET,trocha neskor.V ten deň sa mohli počať v skúmavke.

annamary27
1. okt 2010

@hanka1111 ahoj,dakujem a držím ti palce na OPU.My sme zobrali lieky do centra späť,ked som išla na ET.

hanka1111
1. okt 2010

@annamary27 ďakujem. No ja ich asi budem musieť zobrať už na OPU, lebo sme ubytovaní v penzióne a tam ich nebudem môcť dať do chladničky. Ale pár dní zas môžu byť mimo, či?ostali mi diphereline, puregon a aj menopur...

hanka1111
1. okt 2010

@demeeri aj tak máte pekne 6 mrazáčikov. No s tým testom, ja by som ešte počkala, aspoň do toho 9 dňa po ET, síce si 28 DC ale podľa mňa ti to ešte nič neukáže.

demeeri
1. okt 2010

@hanka1111 Dobre.Aj ja si to myslím.Pojdem naisto.Kvný test HCG.

annamary27
1. okt 2010

@hanka1111 aj ja som mala tieto 3injekcie,ale len puregon je nutné mať v chladničke.

kikus77
1. okt 2010

@yeliel takze mam 6 baleni estrofenu a 4 balenia utrogestanu.inak toho utrogestanu sa mi zda byt nejako malo,pamatam sa,ze pri IVF sa minal neskutocne rychlo!

yeliel
1. okt 2010

@kikus77 no parada..mne sa to zdalo,ze mam neako malo..mam len 4balenia estrofemu a 3 utrosu...to preto,ze tak Drabek skrabe a v lekarni to zle rozlustili 😠

demeeri
2. okt 2010

Aj ja mám 4 bal.estrofemu.Utrogestan mám tiež málo,ale,keď bude reba,tam mi predpíšu.

karing
2. okt 2010

@nr_martinka ahoj..no on mu povedal že všetko ok..že nevie čo sa im nepáči..tak ja potom neviem..

demeeri
3. okt 2010

Ahojte.Ako sa máte?

kikus77
4. okt 2010

@yeliel uz som zacala od dnes aj ja s estrofenom, dufam , ze z toho nie su take stavy ako pri stimulke inak uz teraz lutujem svoju polovicku 😉

babulka555
4. okt 2010

@kikus77 tak potom opis stavy, mna to caka v novembri 😎 dufam, ze nepriberiem zase 15 kil 😢

yeliel
4. okt 2010

@kikus77 😀 😀 😀 aj ja toho mojho lutujem 😉 no som torchu citlivejsia a mne byva obcas aj tak trosku blbo ale pri stimulke to bolo omnoho horsie...viem,ze vela babam vobec estrofem nevadi 😉

@babulka555 ahoooj ty si pribrala 15kg pri stimulke? 😕

zuzana110
4. okt 2010

Ahoj baby. Pripajam sa k vam. Ja mam stimulku za sebou a zajtra ma caka KET. Este dnes mi maju volat ci sa embrya rozmrazili alebo nie. A k tomu estrofemu. Ja osobne som po cely cas nic necitila. Vlastne Vam len rastie sliznica.

callex
4. okt 2010

ahojte.kocky neviete nahodou este vrchna sestricka odkupuje lieky ktore zostali po stimulke?

yeliel
4. okt 2010

@callex jaj ahoj ako sa mas? dlho som ta nevidela... 😉 🙂
pokial viem odkupuje ..ale pisali tu aj baby co im neodkupila,lebo povedal,ze mam momentalne plne stavy..tak asi zalezi aj od toho..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre