Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alabu
17. dec 2010

@ericka007 😀 😀 😀

annamary27
17. dec 2010

@alabu ahoj,ano ano,mám 27.12. sviatok,narodeninový 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujem k bublinkám v brušku a určite si dobre rozumela,lebo mne vkladali na piati den 100bunkovú blastocystu. 😎 😎 😎držte sa 😵 😵 😵
@ericka007 gratulujem bublinkám v brušku,nech sa im pekne darí 😀 😀 😀 😀 😀

alabu
17. dec 2010

@annamary27 waw...tak podame spravu a urcite zablahozelame 😀 100bunkova? nadhera....tak dalsie kolo to uz urcite istti...a mozno to bude na moje narodky v aprili 😀

annamary27
17. dec 2010

@alabu 😀 😀 😀 😀

solinka
18. dec 2010

@ericka007 držím palce;)

ericka007
18. dec 2010

@solinka
Ďakujem 🙂

ericka007
18. dec 2010

@alabu
Ahoj moja. Aj si niečo zacítila doteraz? Niekde som čítala že pri zahniezďovaní pichá v podbrušku ale neviem čo je na tom pravda. Mňa nebolí už bruško a ani nič necítim 🙂 ale verím že to tak asi má byť 🙂

alabu
18. dec 2010

@ericka007 no mna boli podrusko stale...a je mi aj trosku na vracanie...teda mam pocit ze teraz vecer to uz prechadza konecne po dvoch dnoch 😉 ale to nemusi nic znamenat...to muzu byt este moje dozvuky po narkoze....

ericka007
18. dec 2010

@alabu
po narkóze asi nie, veď sestrička hovorila že na druhý deň to má ustúpiť. Chcem sa ťa ešte spýtať či ti niečo vraveli o hyperstimulačnom syndróme. Pretože mne nie ale mám to v správe ktorú nám včera dali a pritom ma mali poučiť.

alabu
18. dec 2010

@ericka007 nie, nehovorili mi nic...som si to tam tiez nasla...ale neviem ako by sme teraz mohli dostat hyperstimulak....uz neberieme hormony....dufam 😅 si tu nasla nejake info o tom? idem hladat 😀

ericka007
18. dec 2010

@alabu
Nie nehladala, ale prečo nám to dali teraz a nie po OPU? Ak to zistíš daj mi prosím info 🙂

alabu
18. dec 2010

@ericka007 neviem...ale prave cosi citam...a nie je mi z toho bohvie ako dobre 😅 mrkni tu: https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/ovarialny-hyperstimulacny-syndrom-ohss/ par priznakov som mala...nafuknute brucho, pocit na vracanie....ale zase nechcem si namyslat....uvidim ci ma ta nevolost uz presla a ak by nahodou nie tak si cinknem do GF ...predsa len nemam chut behat cez vianoce po pohotovosti....ale je tam aj pozitivn spravicka...ze je to aj prejav uhniezdenia vajicka a zvacsa viacpocetneho 😀 tak som si z toho vzala to pozitivne 😀 😀 😀

ericka007
18. dec 2010

@alabu
Moja tá adresa mi nejde otvoriť tak som si niečo našla ale dobré správy to neboli veď to je nebezpečný syndróm.

ericka007
18. dec 2010

@pici
Dakujem 🙂

alabu
18. dec 2010

@ericka007 ty sa nicoho neboj...citis sa dobre nie? ani brusko ta neboli tak sa neboj... 😀

balinka
18. dec 2010

@alabu
@ericka007 pit vela vodicky 😉

ericka007
18. dec 2010

@alabu
Máš pravdu cítim sa až moc dobre tak neviem či je to dobré znamenie ☹

pici
18. dec 2010

@ericka007
za malo.. akurat som to citala... uff...

alabu
18. dec 2010

@ericka007 je to dobre...neboj sa...mi budeme mat pozitivnu krvicku.... 😉 ja si ine nepripustam 😉

alabu
18. dec 2010

@balinka hned som si dala pohar vody 😀 😀 😀 😀 😀

ericka007
18. dec 2010

@alabu
Ja som vedela že toto čakanie bude psycho ale že až takto 😠 Jasné že to bude dobré ale psychika sa so mnou hrá 🙂

alabu
18. dec 2010

@ericka007 a to mame pred sebou ak teda dnesok uz neratam 9dni 😀 😀 😀 😀

ericka007
18. dec 2010

@alabu
ale je dobre že si tu môžme popísať dodáva mi to pozitívne myslenie 😀

balinka
18. dec 2010

@alabu ja to mam davno za sebou 😉 lezala som v ruzinove a uz to nechcem nikdy viac zazit 😒

alabu
18. dec 2010

@ericka007 mna panika zatial nechyta...stale verim..a hlavne som zvedaa na pondelok...co robia moje tri vajka...dufam ze sa drzia...boli slabsie ako tie co mi vlozili tak budem verit ze ak sa im dari, dari sa aj tym v brusku 😀

alabu
18. dec 2010

@balinka nestras..a bola si pocas stimulky alebo po vkladani?

ericka007
18. dec 2010

@alabu
Moja aj ja im verím 😀 To len to čakanie 😠

balinka
18. dec 2010

@alabu bola som pred vkladom,vklad sa nesmie robit po hyperstimulaku,ale kedze GF ide o peniaze,tak vlozit aj napriek vsetkym rizikam,len aby boli eurace 😠 a mne samozrejme vlozili.no comment 😝

alabu
18. dec 2010

@ericka007 vikendy su dlhe..ale tyzden zbehne ako voda...a vianoce tak isto...si myslim ze najhorsi bude pondelok 27....cakanie do druhej....budes dopredu testovat?
@balinka myslis ze to robia takto, kvoli peniazom? a ku komu chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre