Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
16. feb 2011

@annamary27 jasne ze je lepsie vediet co je neokej, a riesit to... ani ti nenacrtli co by to mohlo byt?

pici
16. feb 2011

@miskab ano zavadzaju... ako inak myslis ze by ti tam strekli tu tekutinu... poviem ti presne postup ak ta to zaujima... ale je ti to zbytocne... len ta to vystresuje...

miskab
16. feb 2011

@pici No keby si bola taka dobra a napisala mi ako to prebieha,,,ze vraj to boli.

pici
16. feb 2011

@miskab napisem ti IP

annamary27
16. feb 2011

@miskab ahoj,ano robili mi to ambulantne s takou hadičkou,ale bolo to v pohode,menštruáciu mávam bolestivejšiu ako bolo toto,bolo to skor nepríjemné ako bolestivé,ale asi preto,že som to mala o.k.

annamary27
16. feb 2011

@pici no na hematologiu ma poslali kvoli zrážanlivosti,možno mám hustu krv,alebo tvorím zrazeninky,zajtra sa dozviem na hematologii a to by som si musela celé tehu pichať injekcie na riedenie,toxoplazmozu som si dala spraviť na podnet z hematologie.nevedeli ani v centre čo by mohol byť problém,preto tolké testovanie,možno to bude napokon v tvorbe protilátok.o pár dní budem múdrejšia.

pici
16. feb 2011

@annamary27 a neberies fraxiparin na tu krv?

annamary27
17. feb 2011

@pici nie neberiem,ale možno budem,ked nebudu dobré výsledky,o pár hodín sa to dozviem 😀

nr_martinka
17. feb 2011

@belusa ahoj no lebo v marci ideme na iui a poviem ti ze velmi tomu neverim a potom kdovie kedy sa dostaneme na ivf .a ty ako sa mas?teda mate? 😀 😀 😀

pici
17. feb 2011

@annamary27 no super tak potom urcite napis ako si dopadla :D

annamary27
17. feb 2011

@pici takže hemato dopadlo o.k 😀 ,všetko je v norme. 😵 Primárka mi povedala,aby som nadalej brala Femibion a keby sa vôbec nič nenašlo čo je príčinou toho,že sa mi nedarí,tak mi ešte môže urobiť nejaké genetické testy.

pici
17. feb 2011

@annamary27 no tak to je super spravicka... tesim sa

miskab
17. feb 2011

No druha konzultacia za nami a hned nam dali IVF ziadne IUI nam robit nebudu...... 😒

belusa
17. feb 2011

@miskab
@nr_martinka Aha Mati cele zle mam teplotu, hrdlo ma boli, priedusky a cele telo ma boli ja som hotova dnes ma to chytilo ja som uplne na prasky, ani neviem čo si môžem dať a hrozne sa bojím či to nebude mať následky

annamary27
17. feb 2011

@miskab ahoj,aj my sme mali hned návrhnuté ivf,kvoli mm spermijkám.

annamary27
17. feb 2011

@belusa ahoj,a nebola si u lekára?ten by ti nasadil lieky aké môžeš.

belusa
18. feb 2011

@annamary27 Ahoj nie nebola lebo tam je ešte viac ludi teraz chorých ešte viac niečo chytím kupila som si homeopatika

miskab
18. feb 2011

@annamary27 Aj nam navrhli hned IVF koli zlemu spermiogramu,,,a uz si bola na IVF??

demeeri
18. feb 2011

Nebojte sa IVF..Hlavne ,že je istejšie ,ako IUI. Ináč,ja som to vobec nebrala,ako tragédiu. Som rada,že sme išli rovno do toho.

annamary27
18. feb 2011

@miskab ahoj,ano bola som minulý rok aj dvakrát,prvý pokus bol neúspešný bez mrazáčikov,druhý sa tiež nevydaril,ale máme troch mrazáčikov a teraz absolvujem kopu vyšetrení,že či sa nezistí prečo sa nedarí udržať embryjká u mna. 😉

nr_martinka
18. feb 2011

@belusa no tak to ti nezavidim.ja som tiez nascipana a vcera som aj isla z roboty domov.mala by si behnut lekarovi.pre istotu.

elise
19. feb 2011

ahojte. tak my ideme s manželom v pondelok k MUDr. Harbulakovi, ale neviem či to nebude problém včera som dostala menzes. 😒

smejko
19. feb 2011

@elise ja ked som bola prvykrat na konzultacii, tak som bola 4ty den menzesu, takze si myslim, ze v pohode. Nakoniec, ak sa rozhodnete a budete musiet ist do IVF alebo podobne, pojdes tiez na vysetrenie na 2-4 den menzesu. Oni su na to zvyknuti 😎 vela stastia

elise
19. feb 2011

@smejko dakujem 😉 ja dufam že sa podarí otehotnieť tak spravim všetko ako povedia🙂

smejko
19. feb 2011

@elise neboj, určite sa raz podarí ... my sme "zákazníkmi" GF od jari 2009 a hoci sme máme za sebou aj neúspechy, nakoniec sa to, po roku a pol pokusov predsalen podarilo (musím si zaklopať). Budem držať palce ...

miskab
19. feb 2011

@annamary27 drzim ti placeky moja strasne moooc nech sa ti to podari ,,,ja este nemam ziadost ani schvalenu od poistovne az 10 marca mi to doktorka vypise tak zas cakat neviem kolko a potom mi az da injekcie po schvaleni???

elise
19. feb 2011

@smejko dakujem a gratulujem k dvojičkám to je tiež môj sen dvojičky ale ak sa nepodaria tak sa musí podariť aspon jedno🙂

belusa
19. feb 2011

@nr_martinka asi pôjdem tiež sa bojím napriek tomu, že mi je lepšie...skoro sa uzdrav

annamary27
19. feb 2011

@miskab dakujem moja, 🙂 🙂 🙂 ano injekcie ti dá až po schválení,lebo aj tie vlastne schvaluje poisťovna v žiadosti.

elise
21. feb 2011

ahojte ja dnes n vyšetrení, dr. harbulák bol super, veľmi milý, centrum sa mi páčilo, aj personál milý a ústretový. robil mi aj ultrazvuk a odber (mala som 4 den ms) manžel bol na spermiograme, ten nič moc ale ide ešte na jeden kontrolný. a potom uvidíme ako dalej ale vraj to vyzerá na umelé oplodnenie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre