Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katka159
13. okt 2011

@annamary27
určite že ano musíš im to prikázať a aj to nech sa ťa potom držia a koľko máš mrazačikov ?

katka.gzd
13. okt 2011

@katka159 vcera....v centre len povedali ze doniest im to mame....viac neviem nic.... 😒

annamary27
13. okt 2011

@katka159 iba troch

alibabaa
13. okt 2011

@katka159 @katka.gzd je tu taka tema ze MAM/NEMAM lieky na ivf... tam si to kocky posuvaju za nejake doplatky a pomaha to hlavne tym, ktorym poistovna uz nepreplaca... tak to tam skuste hodit..
v centre to vraj uz nevykupuju a ani neberu... ☹ aspon tak som pocula..

katka159
13. okt 2011

@annamary27 aj to je lepšie ako nič tak sa teš ja mam zatial na mrazenie 1 a zajtra si mam volať ešte mam 4 tak uvidime....

annamary27
13. okt 2011

@katka159 ved sa aj teším,lebo po prvom pokuse sme nemali nič na zmrazenie.

katka159
13. okt 2011

@alibabaa o tej teme viem ale myslela som že aj v centre to ešte beru tak to skusim tu na MK lebo mi toho zostalo ako kebyže mám ešte len zača stimulovať...

alibabaa
13. okt 2011

@katka.gzd neodradila si ma, viem ze narkoza je niekedy svina. ja som po slepaku z narkozy vracala ale nastastie nie vela.. tak dufam, ze tato narkoza ma neskoli. to je super, ze ta cistili az po uspani.. ja som vseobecne taky strachoput,... vsetkeho neznama sa bojim...

annamary27
13. okt 2011

@katka.gzd ja som po oboch pokusoch vrátila to čo mi ostalo a dostali sme späť raz 50 a druhýkrát 81eur.

alibabaa
13. okt 2011

@annamary27 myslim, ze este v maji, ci v juny sa to dalo, ale vraj uz teraz nie ☹

ivka3901
13. okt 2011

@silviami no my sme boli zaťiaľ len na takej informatívnej konzultácií a popýtať sa čo dalej,ale myslím,že ten soft bude to isté ako normálne IVF jedine,že budem brať tabletky clostilbegit a potom dopichovať nejaké inekcie,ale tých nebude veľa a podľa toho ako budem reagovať tak podľa toho pojdeme dalej.do brna pojdeme ešte raz a všetko ostatné budeme riešiť cez telefon v spolupráci s mojou gynekolgičkou 🙂

mykaellle
14. okt 2011

ahojte, tak vysledky odberov budu v piatok. Normalne satam az bojim ist ☹

katka159
14. okt 2011

baby je normale že po včerajšom ET ma boli v podbrušku ako keby mám dosťat mršku
...

sarasota
14. okt 2011

ahoj Katka 159 vcera som bola na ET prosim Ta neako som nepostrehla o kolkej si mame volat embriologicke skrz mrazenie dakujem za odpoved

danka483
14. okt 2011

@sarasota pokiaľ si dobre pamätám o 11 hod. 😉

sarasota
14. okt 2011

dakujem danka483

mariankach
14. okt 2011

@zuzancek22 caukooo, zas som zavitala na MK po asi 2 tyzdnoch 🙂, ja cakam jedno babo, i ked ked som otehotnela, tak mi najskor lekar povedal, ze je to mimomaternicove, potom zas ze to vyzera na 2 babenka 😀, proste suviks. Teraz nakoniec som sa "udomacnila" na jednom - dievcatku 🙂. Ufff..ale poviem ti, uz sa zacinam tesit, az babenko bude na svete, lebo mam take bolesti chrbtice, ze normalne vecer nevladzem vystupit z auta 😀.

alibabaa
14. okt 2011

@mariankach no pekny chaos.. jej dievcatko 🙂 to by som aj ja chcela i ked budem stastna aj ked bude chlapec... koniec koncov je to jedno hlavne nech je ZDRAVE 🙂

84matulik
14. okt 2011

@katka159 ahoj ja som bola minulý piatok a prvé dni som bola úplne unavená a bolelo ma brucho....a dodnes som doma a v pondelok už idem pracovať....každý hovoríš že to neovplyvníš, ale aspoň si poviem že som spravila maximum....ja som celý týdeň bola v klude, oddychovala som, ležkala....

alibabaa
14. okt 2011

no od rana sa mi nejako nedari. prve co bolo rano .. telefonat z lekarne. ze mi sice objednali vsetky hormony, na ktore som im dala recepty ale mi to nevydaju, lebo nemam na vsetkych zozadu peciatku "vynimka".. takze dnes do lekarne , zobrat co mi daju a vratia mi recepty na ktorych nie je ta slahnuta peciatka. potom do centra, znova do lekarne, a pre velky uspech znova do centra kvoli prvej inj. dipherelinu..... 😕 😕 😕 😕

sysinek
14. okt 2011

Ahojte dievcata, mozem sa opytat...dnes rano, som zabudla odlozit Puregon do chladnicky... Mozem si ho zajtra opat pichnut?Ci to nemam riskovat?

alibabaa
14. okt 2011

@sysinek spytam sa ti na to v lekarni prave tam idem a potom ked sa vratim tak ti napisem ok?

sysinek
14. okt 2011

@alibabaa dakujem pekne, si zlata... 🙂 🙂 ....je to len zbytok davky, ale predsa...nechcem nieco pokazit...

vvia
14. okt 2011

tak baby, vcera som mala robeny tzv. prefuk vajecnikov a...nedopadlo to velmi dobre.... ☹ aj ked vysledky su fajn. 🙂

alibabaa
14. okt 2011

@sysinek tak kludne ho zajtra mozes pouzit 🙂

alibabaa
14. okt 2011

@vvia co to znamena???

vvia
14. okt 2011

@alibabaa ze ma vcera brala zachranka z hroooznymi bolestami, ale nechcem vas strasit, vraj to nie je normalna reakcia a to mi potvrdili aj v nemocnici, vlastne, ani nevedia, co to sposobilo ☹

alibabaa
14. okt 2011

@vvia pocula som ze je to bolestivy zakrok... ale ja som absolvovala lap.vajecnikov... takze som sa tomu vyhla... ale neviem co je lepsie.. lebo aj po lap. ma bolel ceeely clovek...
a uz ti je lepsie????

vvia
14. okt 2011

@alibabaa ano, dnes ma prepustili z nemocnice. samotny zakrok nebol taky strasny, mna bolesti chytili neskor take riade. vraj ma nemali hned pustit domov, ale...asi to robia vzdy. a robili ti laparku v GYN FIVE? ku komu chodis?

alibabaa
14. okt 2011

@vvia robili mi ju v ruzinovskej nemocnici, lebo ja uz som jednu laparku ale slepaka mala za sebou,.. ze pre istotu keby boli nejake komplikacie.. ze aby som isla tam..robil mi ju drabek.. a k nemu aj v GF chodim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre