Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
11. nov 2011

@99azura99 ahoj,ano každá máme iné inj.podla hormonálneho profilu,ktorý ti zisťovali z krvi.držím palce 😵 😉

99azura99
11. nov 2011

@annamary27 aha 🙂 dakujem, ja tak isto drzim palce 🙂

peteese
13. nov 2011

ahojte babenky ,chcem sa spitat ,ak chcem dobrovolne sama ist do gin-fiv mozem si o to poziadat aj sama nemusim cakat na odporucenie lekara?uz sa mi ten cas co sme premrhali u lekarov zda trosku vela:((((((odpiste pls

misi76
13. nov 2011

@peteese nepotrebuješ žiadne odporučenie, zavolaj, objednaj sa a uvidíš

peteese
13. nov 2011

dobre lebo :((((tak zajtra si zavolam,musime uz nieco

annamary27
13. nov 2011

@peteese ahoj,nemusíš mať doporučenie,moja gyn mi len odporučila viac centier a ja sama som si vybrala GF,objednala sa tam a už to išlo 😵

peteese
13. nov 2011

a co vsetko sa tam bude diat???

annamary27
13. nov 2011

@peteese tak mna objednali na krv na tretí den cyklu,kde zistia hormonálny profil,urobili mi klasickú kultiváciu či som zospodu zdravá,potom mi robili aj vyšetrenie na priechodnosť vaječníkov a manželovi robili spermiogram.Podla jeho výsledkov nám doporučili umelé oplodnenie,vypísali sme žiadosť do poisťovne,medzitým sme boli v centre aj na genetickom vyšetrení,či sme v tomto smere o.k .

misi76
13. nov 2011

@peteese na 634 str. som ti to písala

peteese
13. nov 2011

je to bolestive ???mozu nam odmietnut to umele oplodnenie:(((

annamary27
13. nov 2011

@peteese myslíš umelé oplodnenie či je bolestivé?

annamary27
13. nov 2011

@peteese mňa nebolelo ani vyšetrenie priechodnosti vaječníkov,ani výber vajíčok,ani vklad emryjok,len injekcie sem-tam štípali.ja mám asi vysoký prah bolestivosti 😀

peteese
13. nov 2011

@annamary27 ja som vydrzaala aj horsie o to mi neide:(((len ci je mozne ze nam odmietnu ????a za aky cas prebehne to oplodnenie treba dlho cakat kym ma oplodnia???nehnevas sa ze mam vela otazok:(((??

pici
13. nov 2011

@peteese nemusis mat odporucanie od lekara. ak mas s popisanymi diagnozami absolvovanymi vysetreniami je to plus, ale problem to nie je.

katka159
14. nov 2011

baby ked idem zajtra no utz tak si utogestan ráno asi nemám vkladať ale mám ho zapiť nie...aby tam bambulku vôbec videl...🙂

misi76
14. nov 2011

@katka159 jasné, nech sa tam neroztekáš

augusta
14. nov 2011

ahojte, prosím neviete mi poradiť ktorý DC sa začína s protokolom na ivf v GynFive? zatial čakám na schválenie žiadosti, ale lekárka mi povedala že cez Vianoce nepracujú, takže začneme asi až v januáry.
Bude to moje prvé IVF, takže neviem ani aký protokol zvolí, alebo ako sa zvyčajne postupuje, neviete???

peteese
14. nov 2011

babenky tak som objednana na januar 9 🙂 tesim sa do gyn.fiv a trosku sa aj bojim ☹

misi76
14. nov 2011

@augusta pri dlhom protokole na 21-23DC a pri krátkom na 1DC

annamary27
14. nov 2011

@katka159 ano zapiť.

annamary27
14. nov 2011

@peteese môže sa stať aj zamietnutie,ale to je asi zriedka a tie interné predpisy mi nepoznáme pdľa čoho to posudzujú,netreba sa dopredu stresovať.fíííha až január,asi majú poriadne plno a ku komu ťa objednali,myslím k akému lekárovi/lekárke.

annamary27
14. nov 2011

@augusta ahoj,ja som začínala ivf na 24dc.

99azura99
14. nov 2011

@augusta ahoj ja som zacala 26DC dokonca uz tu pisala 28DC

sanel
14. nov 2011

@annamary27 ahoj tak dnes som bola v gyn na kontrole a teraz som im volala a hned mi dali d.r.Drabeka a povedal ze koncim z liecbov nezaberaju mi hormoni teraz neviem co dalej ze zajtra mi povie co dalej ae liky sa minuli a zdravotna ta uz neda na lieky to som pocula napis

peteese
14. nov 2011

@annamary27 Harbulak alebo ako ma meno 🙂 ak som dobre pocula ☹

tinasc
14. nov 2011

ahojte, ja som dnes volala do gf objednali ma na konzultáciu kvôli stimulke na 7.12. síce začneme až v januári, ale keďže ako som tu čítala, že cez vianoce nepracujú, tak je to aj tak dobre 😉
@augusta ja som mala pri prvom ivf dlhý protokol a začínala som na 20 dc... ja mám krátke cykly... 🙂

alibabaa
14. nov 2011

@tinasc jej to ma moja maminka narodeniny 🙂 tak budes dalsia januarovka 🙂

@augusta ja som mala dlhy protokol a zacala som 27 dc.

alibabaa
14. nov 2011

@pici tak ako ti dopadli vysledky? ci este nevies? uz som z tych terminov dopletena.. ja som vlastne dopletena asi zo vsetkeho 😀 😀 😀

sanel
14. nov 2011

ahojte je mozne ze po tolkich visetreniach mi dali kratky protokol a nenarastol mi folikul a teraz ma odstavia od liekov neviete co sa deje dalej

annamary27
14. nov 2011

@peteese Harbulák je feši a veľký odborník,my so s manželom voláme Belmondo 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre