Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
9. aug 2012

@maruskaaaa tak v pohodke, az nato, ze som z toho taka ospala, ze som uplne mimo, dufam, ze sa mi to prisposobi, lebo fakt problem aj soferovat, citim sa niekedy ako v tranze a to doslova aj taku blbu chut mam v ustach a picha mi v maternici obcas

maruskaaaa
9. aug 2012

@gelinka75 hádam to nejako už dobojujeme. Ja keď si pichám ten gonal, tak mám tiež takú pachuť v ústach. To je taký smrad z tej injekcií jak z inzulínu. Normálne to v sebe cítim. Sranda čo? Ja som tiež občas oťapená a mám pocit, že sa vaječníky prebúdzajú, ale len tak jemne. Pijem jak alkáč, len aby ma hlava nebolela. Ty si ako často chodila na kontrolu. V pondelok mám druhú a potom to bude asi častejšie že?

gelinka75
9. aug 2012

@maruskaaaa no nech to mame obe uz za sebou, lebo ma z tych hormonov uz klepne docista, ved od marca furt nieco beriem, teraz som mala mesiac prestavku a bolo mi fajn konecne, ano uz sa ti prebudzaju, prvu kontrolu som mala na 6 den pichania stimulacnych a potom o 2 dni, potom o 3 dni, potom zas o 2 dni a potom zas o 3 dni, nejak tak to bolo, mne menili aj davkovanie, na prvej kontrole som pichala 225 a ku koncu tak 375 😀 posledna davka bola 300, tak uvidis ako budes reagovat, podla toho ti to upravia

maruskaaaa
9. aug 2012

@gelinka75 no pekne, tolko kontrol 🙂 mám sa na čo tešiť. Ja tiež som začala 150, uvidíme, ako to dopadne. Ty ako dlho ešte budeš brať tie tbl?

gelinka75
9. aug 2012

@maruskaaaa ja som bola pomalsia, niekto ma len 2 kontroly a ide na OPU, ved uvidis a stale ti ich picha muz? ja ich budem brat do terminu ket, ked sa rozmrazia a bude ket tak do krvi a ked bude krv pozitivna tak dalsie 2 mesiace 😅 uz sa tesim

maruskaaaa
9. aug 2012

@gelinka75 ale jaká pomalá, veď si ich kopec zniesla, jak poriadna nosnica 😀 . Muž mi nepichá, pichám sama, diphereline mi len potom púšťa tekutinu. Jemu je z pichania zle, ale vtláčať môže. A gonal pichám sama, lebo to pero je také pohodlné a keď vstreknem, tak nebolí, aj ihla je tenšia. Len ten diphereline štípe jak fras. Určite bude krv pozitívna 😀 😀 😀

gelinka75
9. aug 2012

@maruskaaaa radsej to kuskujem to branie tabletiek, lebo nejak tomu stale neverim zeby to vyslo, musim sa nejak nakopnut, kde je moj optimizmus? 😀 to pero ti zavidim, neviem preco mne dali ine lieky ale kompletne, vsetky mate skoro rovnake co ste tu pichali, uz je to jedno

gelinka75
9. aug 2012
maruskaaaa
9. aug 2012

@gelinka75 kde je tá veselá Angelikaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 . Neboj, ja mám tiež občas stavy, človek nie je stroj, potrebuje sa aj vyventilovať a hlavne to nejako zo seba dostať. My statočné ženy to musíme vydržať. Neviem podľa čoho určujú tie lieky. Ja som strašne rada, že mám to pero, je to pohodlnejšie, ako miešanie. Aj ihla je lepšia, ako klasická najmenšia, tá sa mi zdá nejaká tupá 😀 😀 😀 😀 Neviem ako to vyrábajú, ale aj z brucha keď ju vyťahujem, tak ide tak ťažko. 😀

gelinka75
9. aug 2012

@maruskaaaa ono to prejde, snad sa zacnem aj tesit 😝 o chvilu mas po vsetkom a bude lepsie

mimi1111
9. aug 2012

@gelinka75
@maruskaaaa dakujem vam som trosku kludnejsia ja som s toho vsetkeho taka nervozna 🙂 🙂

maruskaaaa
9. aug 2012

@gelinka75 už sa teším, keď bude po vštetkom 😉

maruskaaaa
9. aug 2012

@mimi1111 v pohodke, môžeš byť v kľude, zvládneš to

bimbo37
9. aug 2012

@gelinka75 ahoj, v prvom rade držím palce, nech všetko dobre dopadne. utrogestan budeš brať (ak bude krv pozitívna) 🙂 ešte do 9tt a potom začneš postupne vysadzovať, tak že začneš uberať dávkovanie, takže cca tak do 11tt ich budeš brať. Ja som teraz v 8tt a už mi to lezie na nervy. Už ani nepočítam koľko paklov slip vložiek som minula 🙂

gelinka75
9. aug 2012

@bimbo37 ahoj diky, nebola rec o utrogestane ale o estrofeme, utrogestan neratam, ten si budem vkladat zdola a ani na ten sa netesim

gelinka75
9. aug 2012

@maruskaaaa totalne ma berie na spanie, o chvilu zaspim na stolicke, pracovny vykon nulovy, toto este bude tazke pre mna, ani pri stimulke som take stavy nemavala 😠

mimi1111
9. aug 2012

@maruskaaaa takze predca som 1DC ☹ vyslo mi to na vikend ze mam ist do centra ☹

bimbo37
9. aug 2012

@mimi1111 to je v pohode, treba si zavolať, ja som tam tiež raz bola v sobotu. oni robia aj cez víkend

bimbo37
9. aug 2012

@gelinka75 jáj, tak potom som nič nepovedala 🙂, tak držím palce 🙂

minis
9. aug 2012

@dadenka111
@anjelicek27
dakujem baby 🙂 kolegyna chodi k harbulakovi, ze je super a tento moj no sak sa necham prekvapit, uvidime v pondelok 🙂 pekny den

gelinka75
9. aug 2012

@mimi1111 vsak sa ma ist na 2-4DC ty to mas inak? na tuto kontrolu sa ma ist v pracovne dni

maruskaaaa
9. aug 2012

@gelinka75 daj si kávičku, možno trošku pomôže 🙂 🙂 🙂

maruskaaaa
9. aug 2012

@mimi1111 ak si dnes 1DC, tak na kontrolu môžeš medzi 2-4DC, takže môžeš ísť zajtra, keď budeš 2DC. Takže v pohodke, nič nepremeškáš. 🙂

anjelicek27
9. aug 2012

@minis Neboj, bude dobry. Ono, podlamna nezalezi v tomto smere, aky je clovek povahou, alebo sa na vonok sprava, ale velmi prevelmi zalezi na tom, aky je gynekolog odbornik.

anjelicek27
9. aug 2012

@annamary27 Dakujem krasne, uz len hodinu vydzat na vysledok. Aj ja ti drzim palce, aby sa nasla aj druha bambulka 😉

annamary27
9. aug 2012

Výsledky z hematológie sú lepšie,ale aj tak pokračujeme s fraxiparínom,kontrola 3.9..Pani primárka vravela,že radšej pichať do stehna alebo ramena,ale pichnite si sama do ramena a chúďa stehno má takú hrubú kožu,že to bolí viac ako do brucha,začervená to a hneď mám tmavý fľak v mieste vpichu,ale vydržím to,to je najmenej,hlavne nech sme všetci v poriadku 🙂))))))

given
9. aug 2012

@mayka
@babulka123
Nebojte, dobre bude v skolke. My ideme od septembra menit, doteraz chodil na pol dna tuto k nam za roh, takze bude sranda. Ubehlo to strasne rychlo.
Nejako sme tu zisli - aj pahu som tu dokonca videla 🙂

alex81
9. aug 2012

@annamary27 Preco by sa nemalo pichat do bruska? Ja picham do bruska a tak mi v centre aj povedali. Do stehna sa bojim, ze to bude boliet ... aaaauuuu ...

mimi1111
9. aug 2012

@bimbo37 a aj si nieco doplacala zato ze si tam bola cez vikend?

mimi1111
9. aug 2012

@maruskaaaa to hej ale mi sme sa s lekarkou dohodli ze pridem na 4DC ono to aj vychadzalo cez tyzden no dostala som skor mrchu 😠 takze tam skocime v nedelu zajtra aj tak nemozem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre