Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

belalinda
23. aug 2012

@rojica ja budem vediet az 13teho 😉 Ty budes mat novinky skor, tak daj potom vediet 🙂

rojica
23. aug 2012

@belalinda jasné ze dám, som zvedava na tie novinky. 🙂, ze co vsetko ešte budeme musieť podstúpiť.

rojica
23. aug 2012

@belalinda prepáč, ze som taká drza, ale koľko maš rokov?

gelinka75
23. aug 2012

@jomini pravdu mas, tak bude ako nikdy nebolo 😀

belalinda
23. aug 2012

@rojica kludne sa pytaj, nemusis sa ospravedlnovat... Ked nebudem chciet odpovedat tak to zahovorim, preskocim, neodpoviem :-P Mam rovnych tridsat 😉 Najvyssi cas na prve, nech este stihneme aj kopu surodencov 😉

rojica
23. aug 2012

@belalinda Ja mám 32 tak tiež najvyšší čas niečo robiť lebo roky utekajú a počula som, ze po 35 je to už horšie co sa tehotenstva týka, tak by som to odvtedy chcela stihnúť 😀😉

maruskaaaa
24. aug 2012

@mimi1111 jeeej, my sme sa videli na dennom stacionári. Aj sme trošku pokecali. Držím palce na vklad 🙂

mortiiss
24. aug 2012

@maruskaaaa ahojky, kocka 🙂 Taaaaak uz mas krpcov u seba. Co najkludnejsie cakanie Ti prajem. Budes doma, ci praca?

mortiiss
24. aug 2012

Ahojte, ostatne kočeny ... 🙂

maruskaaaa
24. aug 2012

@mortiiss Ďakujem Ti pekne moja,b 🙂 udem doma, ja pracujem u manžela, tak môžem trošku leňošiť

mimi1111
24. aug 2012

@maruskaaaa ahoj to ma velmi tesi ze sme sa stretli aj osobne len ma velmi mrzi ze mam len 5 vajok som sklamana ☹ ☹ myslim ze tym sa moje sance znizuju 😢

ivka3901
24. aug 2012

@mimi1111 ahoj poznám ten pocit já som mala zakždým najviav 4 vajká a bola som rada,že som mala aspom na vklad,ale to ťa nechcem strašiť určite z toho budeš mať krásne embryjká 🙂

gelinka75
24. aug 2012

@mimi1111 aj malo vajok staci, vidis ivka mala malo nevyslo, ja som mala vela nevyslo, je to o vyssej moci, mozno z tych 5 budes mat krasne dvojicky 🙂

mimi1111
24. aug 2012

@ivka3901
@gelinka75 dakujem dvojicky by som prijala ale mne je jedno hlavna vec nech vide aspon jedno

maruskaaaa
24. aug 2012

@mimi1111 Nemáš byť prečo smutná, však dr. Harbulák ti to pekne vysvetlil. Neboj, bude dobre 🙂

mimi1111
24. aug 2012

@maruskaaaa to hej ved sa tak ukludnujem inak chcem sa ta spitat ci si aj ti trosku krvacala lebo teraz ked som uz doma tosku krvacam je to normalne?

maruskaaaa
24. aug 2012

@mimi1111 Ja som sa tiež pýtala na to sestričky, jak je to vraj normálna vec. Ja som nekrvácala ani nešpinila. Ale nič sa neboj, je to O.K. Veď tie vaječníky boli dopichané a mohli aj trošku krvácať ako vravel Harbulák. Inak zlatý bol dnes že? 🙂

mimi1111
24. aug 2012

@maruskaaaa trosku sa obavam toho spinenia lebo neviem ci to tak ma byt veru lekar bol zlaty ja som zvedava co mi zajtra povedia ked mi zavolaju ozaj aky mas nazor n a ten embryoscop?dala som si to cez tento embryoscop a chcela by som predlzenu no ale to musim mat aspon 5 embrii co pochybujem ☹

maruskaaaa
24. aug 2012

@mimi1111 aj iné baby mali špinenie a bolo to v pohodke, neboj, ver mi, prejde to. Veď sestrička by nemala dôvod klamať 😉 Ja som ten embryoscop chcela vyskúšať, aby som potom neľutovala. Podľa mňa sa ti všetky oplodnia 🙂

mimi1111
24. aug 2012

@maruskaaaa daykujem kiez by si mala pravdu a vyskusala si ho?ja som si to dala aby som potom nemala vycitky nepocula si o tom ci to je naozaj take dobre?a ti ako sa citis teraz budes vela pekne oddychovat 😉

maruskaaaa
24. aug 2012

@mimi1111 hej, všetkých 6 sme dali na PK a tie išli do embryoscopu. Mám sa fajn, idem teraz kukať slunce-seno....manžel mi to stiahol ?-)

mimi1111
24. aug 2012

@maruskaaaa dakujem za odpoved a kolko si platila pred vkladom a zaco vsetko?

pancuska
24. aug 2012

cawte babky! Ja vas tak rada citam,len keby som si tie mudrosti vsetky zapamatala ale na druhy den mam delete! Tak a ja cakam uz len na schvalenie ziadosti a nemozem sa dockat!pekny vecer vam prajem!

pancuska
24. aug 2012

@maruskaaaa Tak dneska bol ten den D?! Myslela som na teba! Aj vcera v cakarni! Prave tam Harbulak robil utz dvom kockam a potvrdil tehu,tak sa tesili! A caka to aj teba,uz sa tesim na tu spravu! Mne vcera oznamil Harbulak ze vsetky vysledky su dobre a aj spermiogram,uz len schvalenie ziadosti aby sme mohli zacat! Poslali ju 9.8. Dost neskoro lebo na prvej konzultacii som bola 30.7. Ale nevadi! A tak to vychadza koncom septembra! A kolko mas teraz oddychovat a kedy ides na krv?

maruskaaaa
24. aug 2012

@mimi1111 Platila som 975,-EUR spolu. Aj s mrazením 😉

maruskaaaa
24. aug 2012

@pancuska Ďakujem ti pekne 🙂 To je super, že máš všetky výsledky O.K., už sa to pomaly rozbehne aj tebe. Budem ti držať palce 🙂 Prvá kontrola je na 10 od vkladu a druhá 14 deň 🙂

mimi1111
24. aug 2012

@maruskaaaa fuuuha doost tak tolko budem aj ja platit vsak?a ten utrogestan mam brat kazdych 8hodin alebo nemusim to tak presne dodrziavat

ivka3901
24. aug 2012

@maruskaaaa tfuj tfuj tfuj moja len sa opatruj a oddychuj a mysli nato,že to vyjde 🙂

sofi80
25. aug 2012

zdravím všetky pipinky-maminky a čakateľky 🙂 a posielam veľa sily a šťastia -dlhšie som tu nebola -som premýšľala 😀 prečo je to tak,že niekto má a niekto nemá šťastie v živote ,ideme s mužom ešte skúsiť urologa a potom neviem čo a ako..od septembra by sa nám mala poslať žiadosť do poisťovne ale ja s tým ečte stále nie som zmierená-hlavne ked sa jedno dieťa podarilo prirodzene,,,aj druhé by som si tak želala..ale človek mieni a pán boh mení...ale dosť bolo ! hlavne takto ráno...už začínam.... ☹

annamary27
25. aug 2012

@sofi80 a ešte k tomu aj ten čas tak letí...pôjdete na IVF?držím palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre