Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
9. jún 2012

@gelinka75 no pekný dátum. Môj manžel sa narodil 13.3, 13. sme mali svadbu 😎 takže pekný dátum

misi76
9. jún 2012

@ivka3901 veľmi veľmi ti držím palce, nech len bojovníček vydrží a pekne sa uhniezdi tam kde má. pozdravujeme všetky snažilky, vyjde vám to len treba vydržať a nevzdávať sa 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

alibabaa
9. jún 2012

@maruskaaaa jeej aj mm je narodeny 13.3 🙂

alibabaa
9. jún 2012

@gelinka75 no aj ja len tak zo srandy a vyslo mi 9.3 .. no a mm je 13.3 tak som sa pobavila 😀 ze natiahne sa to a budem rodit na jeho narodeniny 😀 😀 ked sa tam hore nad nami zlutuju a poslu na svet dusicku 😉

maruskaaaa
9. jún 2012

@alibabaa no to je aká náhodička 🙂

kklaudia
9. jún 2012

Ahojte,
som deň po vklade, dala som si jedno embryjko, lebo mi povedala embryologička, že je krásne... 🙂
Išla som posledná, trošku pracovali nervičky, lebo sa to pretiahlo ale o hodinku...zavolali ma, že nech som trpezlivá... A ja som tam bola ale pol hoďku...
A teraz len nad ničím zlým nerozmýšľam a pomaličky čakám na desiaty dník... 😉

gelinka75
9. jún 2012

@kklaudia uz by som to tiez chcela mat za sebou, drzim palceky 🙂

annamary27
9. jún 2012

@ivka3901 držím palce bojovníkovi 😉

tinasc
9. jún 2012

@ivka3901 moc a moc Ti držím palce, aby bojovník vydržal a potom sa poriadne zahryzol 🙂

tinasc
9. jún 2012

@misi76 a ako sa mávaš Ty? a čo drobci?

misi76
9. jún 2012

@tinasc ahoj, no my sa vytešujeme z drobcov, rastú veľmi rýchlo. Hlavne sú veľmi dobrí a robia len radosť. O týždeň už máme 6 mesiacov, sa mi veriť nechce. 5 rokov bojov sa vlieklo kedy už budeme mať aj my prírastky a teraz to ide neskutočne rýchlo. TO nie je spravodlivé ☹ .
Kočky držte sa a ako som písala, nevzdávajte, stojí to všetko za to 😉

kklaudia
9. jún 2012

@gelinka75
Ďakujem... 🙂

alibabaa
9. jún 2012

babule.. strasne ma dusi z estrofemu, mame nejaky liek alebo liecbu aby som sa tak strasne nedusila?? je to fakt neznesitelne.. uz neviem co mam robit.. ine nerobim len kaslem az ma nadrapuje..

elise
10. jún 2012

@alibabaa skus si kupiť probiotika ja som tiež kašlala ale zvykneš si ved čo pre bábo spravime všetko 🙂 kedy ti vychádza vklad?

sheronka
10. jún 2012

@given Ahoj. Som rada, ze sme sa mohli vidiet aj nazivo 😉 Ako si dopadla? Ja som trosku sklamana z mojich vysledkov 😒 Snad sa to zlepsi a budu kvalitne vajka a hlavne nech je ich dost.

given
10. jún 2012

@sheronka Cau, aj ja som rada. Aj ked bol to trochu risk, keby si to nebola ty 😀 .
Uz ti volali? Mne kazali este dnes pichnut poslednykrat, ale dali mi miesto Gonalu Fostimon, kedze uz som mala doma malicko. Vecer vraj bude Pregnyl a v utorok ideme nato, ale este cakam, ze mi to telefonicky potvrdia. Dnes mi to pichanie islo strasne tazko, uz sa asi aj telo brani, mam toho dost, bolelo ma to a normalne som nevedela prepichnut kozu (akoze kožu 🙂 ). Clovek by povedal, ze po 3 tyzdnoch pichania to pojde ako po masle, ale paradoxne na prvykrat mi to islo lepsie. Uz je je to za nami. So stastnym koncom...

gelinka75
10. jún 2012

@given moja ja mam toho plne zuby a to som len pridala dalsiu injekciu druhy den, mozes mi prosim ta napisat kolko celkovo si pichala? kolko dni?

sheronka
10. jún 2012

@given To by bola sranda keby to bol niekto iny 🙂 Prave mi volali ze si mam pichat vyssiu davku gonalu 150. A uz iba pol ampulky dipherelinu. Akurat ze som im zabudla povedat ze uz ho nemam , kvoli tomu tam musim ist zajtra znova. Nejako mi ten odber vychadza dost neskoro, najskor piatok. Drzim palce aby to dopadlo vsetko ok. S tym pichanim mate pravdu. Cim dlhsie picham, tym viac to boli.

ivka3901
10. jún 2012

ahojte kočeny tak zajtra mám ET o 10 00 hod teším sa veľmi síce mi nehovorila o embryjku nič,ale hádam je všetko ok,ked mám zajtra vklad 🙂

anleka
10. jún 2012

@sheronka ides do ba len kvoli dipberelinu?

apple7
10. jún 2012

@ivka3901 drzim ti palce 🙂

given
10. jún 2012

@gelinka75 Cau, presne 21 dni. Dnes mam 15DC a vecer mam Pregnyl.

sheronka
10. jún 2012

@anleka Ahoj. Ano iba kvoli dipherelinu.

gelinka75
10. jún 2012

@given to uz ratas spolu s dipherelinom? 🙂

given
10. jún 2012

@sheronka Ja som tiez cely cas myslela nato, ze uz nemam Gonal, ze to musim Drabekovi povedat a tym padom som sa zabudla spytat ine veci. Ty si asi myslela na cystu, kedze si zabudla na Diphereline 🙂 Ale asi to s nou nebude take dramaticke, kedze ides dalej, vlastne uz do finisu, poslednych par dni to uz nejako vydrzis.

given
10. jún 2012

@ivka3901 Drzim silno palce, veru ma to aj napadlo, ked som tam dnes bola, ze tu niekde v miske je ten maly bojovnik. 🙂

given
10. jún 2012

@gelinka75 Ano, 21 dni spolu. Presne 3 balenia Dipherelinu som minula.

gelinka75
10. jún 2012

@ivka3901 isto sa pekne deli a pekne sa aj uchyti u maminy 😵 🙂

gelinka75
10. jún 2012

@given a este mam otazku kolko si pichala len diphereline samotny 🙂

gelinka75
10. jún 2012

prave som dorobila 2 plechy ceresnovej strudle, ale rovno som si musela ist lahnut, picha ma cele podbrusko, takze odteraz koncim s prilisnymi aktivitami 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre