Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarin
20. sep 2013

@majkulik na prvy termin sme cakali 5 dni takze to bolo super,... ale dalsi uz zalezi od cyklu a potom vysledky z HP, lebo ten moj neni dostacujuci,..

sarin
20. sep 2013

@majkulik najhorise je ze ja mam od 18 rokov problem s bakteriami v posve takymi crevnymi,... ja uz sa aj smejem ked s muzom stale tak "sterilne" sexujeme davame si pozor aby sme ich nepreniesli a stale tam su... nejdu nicim vyliecit,... a dokyna povedala, ze najprv sa toho musim zbavit aby som mohla na vysetrenie priechodnosti,... Takze v tomto ja vidim dost velky problem... 12 rokov sa s tym trapim,...

donatela
20. sep 2013

@sarin je fajn, mala si dobry dojem🙂tiez k nej chodim. Zvladnete to, neboj...

senselinka
20. sep 2013

@donatela
@sarin
Aj ja k nej chodím, je veľmi racionálna, pokojná, ale veľká odborníčka. Povie vám veci narovinu, čo je občas bolestivé, ale aspoň sa netvári, že je všetko OK a všetko šmahom ruky sa všetko vyrieši 🙂

majkulik
20. sep 2013

@sarin Iha, a aj navrhla daku liecbu? to si kde chytila? o takom niecom som ani nepocula :-/ . musi to byt velmi neprijemne.

majkulik
20. sep 2013

@sarin Inak najhorsie zatial pre mna je naozaj to cakanie na terminy - naprv konzultacia, potom vystrenia, potom schvalovanie ziadosti, potom opat konzultacia a teraz opat cakanie na mrchu a potom zacne odpocitavanie dni do prvej injekcie 🙂

sarin
20. sep 2013

@majkulik no nechytila su to moje vlastne potvory normalne zijuce, ale u mna bohuzial non stop premnozene,...

sarin
20. sep 2013

@majkulik sak ja sa stale liecim uz mi z toho hrkoce... ale nic nezabera teraz som mala 4 roky pokoj a sup na kultivaciach bolo zle,,.a pritom som nic necitila,... zato teraz po liecbe citim vselico 🙄

majkulik
20. sep 2013

@sarin 😢 😠

azzura
20. sep 2013

baby nemate navyše Pregnyl??

sarin
20. sep 2013

@senselinka no mne to prave prislo, podla toho co mi povedala, ze to neni az tak zle jak to ja vidim... no uvidime...

sarin
20. sep 2013

baby prosim vas neviete od kolkej rana robia odbery na hormony? a prosim vas ja som vsetko nejak zabudla ako mi to hovorila, oni za vysledky volaju, alebo tam treba volat?

nancsy
20. sep 2013

@sarin odbery su od 7:30. do 8:30 a vysledky volaju vacsinou ony okolo 14:00 . ja som bola dnes n odber a povedali mi, ze mi budu okolo 13:30 volat

sarin
20. sep 2013

@nancsy aha no mne povedala doktorka, ze vysledky budu za 3 tyzdne 😕

sarin
20. sep 2013

@nancsy ty si ale asi bola na HCG ze? ja idem na AMH...

nancsy
20. sep 2013

@sarin nie , ja som bola na kontrolu hladiny hormonov pred punkciou. ale aj v mojich papueroch sa pise, ze odberysu rano

sarin
20. sep 2013

@nancsy nie nepochpili sme sa 🙂 tie casy budu asi rovnake za to Ti dakujem,... len tie doby cakania na vysledky budu asi rozne... 😅

nancsy
20. sep 2013

@sarin aha, tak prepac.Ale odberje urcite rano

donatela
20. sep 2013

@sarin vstupny HP trva naozaj tak dlho. Ja som si o vysledky volala. Padli mi do tojo Vianoce, tak u mna to trvalo viac ako mesiac. Ale termin na konzultaciu si zarezervuj uz teraz, leho niekedy cakas aj 3 tyzdne na termin... Daj si o 4 tyzdne od HP, to uz sa bude mat s tebou dr. o com rozpravat. Drzim palce🙂

sarin
20. sep 2013

@donatela ano ano aj ona mi hovorila, ze sa mam hned objednat v ten den na konzultaciu ako pojdem na odbery.. inak ja som teraz cakala na konzultaciu len 4 dni... 😅 v piatok som volala a vo stvrtok som uz isla

sarin
20. sep 2013

@donatela a ta konzultacia bola taka zoznamovacia,... dala som jej vsetky papiere, vsetko poprezerala, potom mi urobila ultrazvuk a poslala ma domov ze mi tam praska folikul... a este mi vzala kultivaciu..

nancsy
20. sep 2013

ahojte, dnes som mala 2. kontrolu pred punkciou. zvysili mi davky gonalu na 187,5 a diphereline znizili na polovicku. nemateniekto skusenosti, kedy bude punkcia? viem, ze je to individualne, ale aspon tak orientcne.... dakujem A vsetky rady

adulka1979
20. sep 2013

Ahojte dievčatá... neviete náhodou, prečo sa neviem dovolať do GF? Nikto to nedvíha.... ☹ majú dnes voľno? Alebo dokedy sú vlastne tam? Potrebovala by som pokecať s Dr.Drábekom... nemá niektorá na neho číslo? Lebo ja mám len priamo na recepciu.... Vďaka.

adulka1979
20. sep 2013

@lusipe
@majkulik
@tyli
Tak som dnes bola u ortopéda.... bolelo to už šialene, bez pomoci som nedokázala spraviť krok... takže dopadlo to tak, že som dostala obstrek, plynové injekcie a 3 druhy liekov.... z toho dva vitamíny (MagneB6 a Milgamma) a proti bolesti nejaký Zaldiar, no a liečba potrvá tak dva týždne.... takže asi stimulku bude lepšie posunúť o mesiac, však? Dnes vyvolávam do GF, ale nedarí sa mi, nikto mi to neberie... ☹ chcela som konzultovať s Dr.Drábekom, že čo na to povie, alebo teda mu aspoň oznámiť, že stimulku posúvame.... Strašne je mi to ľúto, ale nemám na výber, neviem si predstaviť žiť celé tehu s takýmito bolestami, keby som to teraz neriešila... V pondelok idem so snímkami ešte naspäť k ortopédovi, že čo tam mám.... a k tomu plynové injekcie každý deň... takže tak... ☹

nancsy
20. sep 2013

@adulka1979 ahoj, dnes tam boli len do 8:45, na dverach mali napisane, ze idu na nejku medzinarodnu konferenciu. vybavili len odbery. mne terz volala sestricka, tak niekto tam byt asi musi

adulka1979
20. sep 2013

@nancsy Tak asi sestrička mi nepomôže, no čo , zavolám v pondelok ráno, chcela by som hovoriť s lekárom. Ale vďaka za info. 🙂

nancsy
20. sep 2013

@adulka1979 nemas za co 😉

zuzanka05
20. sep 2013

@tyli Ahoj moja ,ako sa citis?Bola si uz na krvicku?

bobulab
20. sep 2013

@mirkaaak no zatial držím 😀

melinda1989
20. sep 2013

@donatela ďakujem ti za informáciu!dúfam,ze nebudem mať nijaké problémy!ja chcem ísť do gyn-fivu na jednodňovú chirurgiu!tak my hovorila doktorka,ze jeden den prídem urobia vyš.a na druhý den možem ísť domov,ak pravdaze nenastanu komplikácie!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre