Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
8. nov 2013

@janan82 ja ešte stále verím, že malý Lucas je bojovník a drží sa ma ako kliešť!!!

majkulik
8. nov 2013

@erin365 dakujem, dopisala som co viem, po 11 dopisem dalsie info. INAK KLOBUK DOLE

bobulab
8. nov 2013

Tak ja som prave cca48 hod od vkladu a brucho ma stale boli. Celu noc som ho mala nafuknute a nad ranom ma strasne pichal pravý bok od cca 6 kedy si davam tablety, do 8. hod....Nemyslite, že mi pri vklade mohli ublížiť, ked už ten ma dost bolel? 😒

majkulik
8. nov 2013

@erin365 no ved som silno na teba myslela. Spominali. ze sa mi mozu tvorit dalsie folikulky, a to uvidia pri vklade, ze mam velmi vysoku hladinu hormonov.

majkulik
8. nov 2013

@leonie777 no tak som zvedava. drzim palceky, aby si to mala co najskor za sebou

janan82
8. nov 2013

@erin365 Mas pre chlapca take meno ako my, ale my Lukas. Takze ten vydrzi 🙂 Musi...

leonie777
8. nov 2013

@majkulik dakujem, uz sa na to tesim ... co znamena ze mas velmi vysoku hladinu hormonov? aj vies kto ti robil opu? ak mas cas napis mi ako to prebiehalo, nech viem co mam cakat ...

majkulik
8. nov 2013

@zuzkagal
@leonie777
@erin365
@sarah00
@adulka1979
takze 15 vajok, 11 zrelych, 8 oplodnenych, na 6 PK, vklad 12.11.2013

bobulab
8. nov 2013

@majkulik
@leonie777
@janan82
@erin365 Tak ja som prave cca48 hod od vkladu a brucho ma stale boli. Celu noc som ho mala nafuknute a nad ranom ma strasne pichal pravý bok od cca 6 kedy si davam tablety, do 8. hod....Nemyslite, že mi pri vklade mohli ublížiť, ked už ten ma dost bolel? emoticon

erin365
8. nov 2013

@bobulab možné je všetko ☹ neskúsiš zavolať do CAR?

majkulik
8. nov 2013

@leonie777 velmi vysoka hladina´moze sposobi aj vyvoj dalsich folikulov. mimo ineho. . .
Punkciu robil Dr. Harbulak, ale prekryvala to Dr. Stenova.
No rano sme tam prisli na 7:00. MM odovzdal material a odisiel do prace. Mne hovorili, ze ma zoberu tak o 9, ale uz o 8 som sa prezliekala do kosielky. dali nam kanilu a lieky a potom nam vysvetlila sestricka co a ako. no a potom nas po jednej brali.
Ked som sa prebudila, mala som v ruke infuzku. Potom prisla p. embriologicka a nam povedala co a ako. a ked mi bolo lepsie, tak ma prepustili domov.
Nemas sa coho bat. Aj ked viem, ze mne sa lahko uz teraz pise.

bobulab
8. nov 2013

@erin365 Ja neviem, zas by ma brali, že otravujem. Ty si nic take ani raz nemala?

erin365
8. nov 2013

@bobulab už si nepamätám aká bolesť to bola u mňa ale 2dni som sa nemohla vôbec hýbať...to viem naisto.

bobulab
8. nov 2013

@erin365 to kedy?

leonie777
8. nov 2013

@majkulik waw, nech vsetko dobre prebehne 🙂

leonie777
8. nov 2013

@bobulab volaj asi do car, nemoze hrozit ohss?

sonulka81
8. nov 2013

@bobulab po prvej punkcii som mala dva dni bolesti ani poriadne vystrieť som sa nemohla,ale po druhej to bolo lepšie...tam som nemala také bolesti v podbrušku.

erin365
8. nov 2013

@bobulab jaaaaj, bože, prepáč...som sa zamotala... ja som rozprávala o OPU...a teraz čítam že som to poplietla a ty si 48h po ET. prepáč... vtedy som ja bolesti nemala. Nič som necítila...

leonie777
8. nov 2013

@majkulik nebojim sa toho, len prirodzeny respekt pred uspanim 🙂 takze to aj ja musim prist potom o 7? ako ti bolo po prebrati? za kolko si sla domov?

tyli
8. nov 2013

@bobulab skús zavolať Gyn fivu, uvidíš čo ti povedia.

majkulik
8. nov 2013

@leonie777 hej na 7:00. pred nami uz dokonca boli ludia 🙂 . Po zobudeni mi bolo relativne dobre, ale potom ked som sa postavila a napila vody, tak mi prislo velmi zle. tak mi dali druhu infuzku s trocalom. Domov som sla pred 13:00 . V dobrovode. Kazde telo reaguje inak na narkozu. Ja som mala stvrtu narkozu (co si pamatam) a jedine po tejto mi bolo zle. Viem, ze je to stres, ale neboj, ustojis to a potom bude to najhorsie uz aj za tebou a budeme spolu cakat na vysledky krvicky.

majkulik
8. nov 2013

@bobulab zavolaj, za to nic nedas. a budes kludnejsia

erin365
8. nov 2013

Ja som sa zo včera na dnes tak strašne vyhádzala na tvári...vyzerám jak lienka sedembodková 😀

azzura
8. nov 2013

@erin365 to moze byt dobre znamenie

leonie777
8. nov 2013

@majkulik no super, uvidime ako budem znasat narkozu ja, tiez som bola asi 4x uspana a nebolo mi nikdy zle ... a ako sa inak dnes citis? si doma, ci v praci? mas nejake bolesti?
mna dnes uz otrasne bolia vajecniky aj ked idem cikat ...
uz po opu to bude ozaj len o cakani 🙂 a verme ze len o dobrych spravach ... spokojna si kolko vajicok? teraz budes kazdy den volat ako sa to vyvija? alebo ti oni volaju? a termin vkladu ti povedali dnes? ci vcera po opu? uz medzitym ziadna kontrola?

sory ze tolko otazok 🙂

janan82
8. nov 2013

@bobulab Tak to radsej zavolaj. Teraz by to nemalo boliet, len pri odbere folikul.

janan82
8. nov 2013

@erin365 Ja som sa tiez vtedy vyhadzala na brade. Pritom som uz davno nemavala vyrazky a trvalo to aj prve 2 mesiace.

erin365
8. nov 2013

@janan82 sestra (o 2tt rodí) je vyhádzaná celé tehu...ale že úplne! na tvári, dekolte, ramenách, chrbte...

bobulab
8. nov 2013

@sonulka81 ja som ale po KET

bobulab
8. nov 2013

@sonulka81 ďakujem za radu, ale ja som po KET, preto mi je to take cudne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre