Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
5. apr 2009

babulka uz som pisala ze chodim do petrzalky

chruminka
5. apr 2009

nanika vsak ja viem ,len som zvedava ze co mi napise do knizky.
vidim na fotke ze mas tusim macicu-ky

nanika
5. apr 2009

EE, mala som, s manzelom sa nepohodli, tak ju chodim navstevovat ku kamaratke, teraz mam kocurika dvojnoheho, co tu cely den mrauci 🙂 Joj tehu knizka, chcela som si ju na pamiatku odfotit a zabudla som 😀 Chrumi, cakas duo?

chruminka
5. apr 2009

nanika ano cakam duo 😀

babulka123
5. apr 2009

to som si nevsimla prepac..

drzte sa.. cmuuk

nanika
5. apr 2009

Super, dufam, ze v lete budem naledovat tvoj priklad, ked pojdem na moje tri zmrzlinky. Velmi ti to prajem, je to krasne 😀

chruminka
5. apr 2009

babulka, nevadi vsak sa nic nedeje ,ty chodis tu?K ciernemu chodi aj kamoska z luznej aj tam ordinuje

babulka123
5. apr 2009

hej hej k cierenmu a nedam na neho dopustit .. heheh prave som sa nejedla a moje dieta taaak kope..

chruminka
5. apr 2009

asi mu chutilo ked kope,co dobre si papala?Inspiruj ma lebo ja som momentalne v stadiu ked si nemozem na jedlo moc ani pomysliet,ale ked sa potom nasilu natlacim tak je lepsie

luly3
6. apr 2009

dobre ranko 😉

mayka
6. apr 2009

Dobre ranko pipule,
tak a uz som v praci. Prisla som s veeelkou igelitkou plnou jedla aby mi nebolo zle, lebo mi zacina byt. 😀 Pre istotu som si musela spravit zasoby rozneho druhu jedla lebo strasne sa mi menia chute.

och
6. apr 2009

dobré ránko dámy 😀 😀
hlasim sa do sluzby 😀 😀
dnes 11 decapeptyl v bruchu a nedela stastny den 😀 mrcha prislaaaa tralalalalalalalalala 😀 cize som 2 DC
v stredu kontrola v GF 😉

mayka pocuj si si davala interne vysetrenia robit tam v centre zdravia? posli mi prosim postup ako sa tam dostat 😀 dakujeeeeem

mayka
6. apr 2009

Ahoj och, vidim ze si sa asi nikdy netesila tak z mrchy hlavne pri predstave ze je posledna v tomoto roku. hihi 😀
A preco nejdes uz zajtra na kontrolu? ja som bola na treti a od stvrteho som uz pichala dalsie vcelicky...

Ano davala som si robit interko tam nad gynfivom. Bolo to super. Ale musis sa objednat telefionicky Je tam perfektna sestricka u toho MUDr. Wascuka ci ako sa vola. Pekne ma odkrvila a aj muza. hehe
A Wascuk tiez pohoda.

http://www.snop.sk/?IDe=13659

Zavolaj na recepciu a povedz ze chces ist na preoperacne a oni ta prepoja. vyslo ma to okolo 20 eur cele.
A behom tyzdna som mala vsetko v rukach.

zukrik
6. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Včera som tu nebola,bolo mi trochu zle a večer mi obsadil manžel.
Posledné dve noci mi je hrozne zle,vždy to príde poobede a ked
chcem spať,je to najhoršie.Aj teraz mi nieje najlepšie.
Ešte,že som doma,neviem ako ba som fungovala v práci.

Chruminka,na utz. idem 23.4.aj ja som zvedavá. 😀

zukrik
6. apr 2009

Pipinky,no kde ste?

mayka
6. apr 2009

ahoj zukricek,
aj mne uz zacalo byt zle. od soboty mi tancuje zaluidok ale nevraciam. Iba mi ho skruca. A kedykolvek pocas dna

Dokedy si doma? Ako to budes riesit v praci?

zukrik
6. apr 2009

Ahoj Mayka 😀
Momentálne som na pn,nechcem riskovať nič.
Teraz sú najdôležitejšie týždne,tak chcem odpočívať,aj tak mi je zle.

mayka
6. apr 2009

Zukrik,
Tak to je super len oddychuj srdiecko. Aj tak ta tie trojicky vystavuju az az.
😀
Mna to tiez laka cim dalej tym viac ostat doma. Hlavn ked je tak naaaaaadherne. Skoda chodit do prace.
😀
Ja pockam do utorka ci budeme mat srdiecko a asi sa dnes objednam na poradnu k mojmu gyndosovi lebo u neho sa dlho caka a ja chcem mat tehu knizku cim skor v rukach. A potom ju precitam sefovi. Nech si hlada nahradu cim skor.
Inak nejako som sa od vcera vyhadzala tak asi chytam druhu pubertu alebo co.

zukrik
6. apr 2009

Mayka,kam si išla? 😒

mayka
6. apr 2009

zukrik, ja som bola v praci ale som si odbehla domov sa naobedovat ale kym som prisla domov presla mi chut jest a kruti mi zasa zaludok . 🙂
Ale uz zasa idem do prace a odtial ta sem úpridem skontrolovat. ja to mam z domu do prace ani nie 5 minut autom totiz.

sivusa
6. apr 2009

Ahojte tehuľky 🙂
Dlhšie som sa neozvala,ale poctivo Vás sledujem 😉
Kedy už konečne dáme stretko?

mayka
6. apr 2009

sivusik, ahoj moja.
no ja som tiez za stretko. S Kathy som sa uz dohovarala a nevyslo to. Len neviem kde by bolo to stretko. Niekde kde sa da mozno sediet vonku a aby bolo pekne pocasie.
Vieme to nejako zariadit? 😀

sivusa
6. apr 2009

čo tak niekedy budúci týždeň?
pekné počasie vybavím 😀

mayka
6. apr 2009

no to bude po sviatkoch. Ja osobne som za. Neviem ako ostatne.
A kde to spachame? Mas nejaky typ? ja moc BA nepoznam. Chodim tam len ked musim.
Ja som dievca z dzedziny. 😀

mayka
6. apr 2009

Take nealkoholicke mojito by som si fukla. 😀

sivusa
6. apr 2009

my sme vtedy s babami stretli v Avione, možno by sme sa mohli znova stretnúť tam

mayka
6. apr 2009

ok. Mne je jedno.
A na ktorý deň? Mne to vyhovuje tak koncom tyzdna buduceho.

Kto sa pridá? 😉

katherinesand
6. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
cafte, dnes nestiham nic, nemam vela roboty, ale cely den v robote sa ucim na skusku. 😝
ale stretko chceeeeeeeeeem. 😎

katherinesand
6. apr 2009

babky, ja by som navrhla miesto Avionu radsej niekde v meste na teraske, nie? ked uz mame take super pocko. 😎

mayka
6. apr 2009

kathy, bez teba tam nejdem.
Len aby bolo to super pocko.
Ale neviem centrum moc nemusim. je tam tooooooooooolko ludi. A ma napadlo ze podvecer uz bude kosa ako z nosa. To potom radsej cez vikend poobede niekde na teraske trebars aj v centre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre