Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
8. máj 2010

ja sa citim tak normalne, pobolieva ma brucho, ale to je urcite tym, ze ma prist mrcha, ale ako pises tak utrogestan robi svoje, ked sa vysadi ta dojde. ja mam 3 zmrazene po PK a 6 hned po OPU a teraz mi vkladali tie dve co boli zmrazene po OPU hned. no neverim tomu, ze na 12 den test nic neukaze 😉 nevadi, ja si tak hovorim, ze proste nie je ten spravny cas 😵 raz bude, idem kuk dovolenky v turecku, rozmyslam, ze pojdeme tak o dva tyzdne ako bolestne 😀

jana24
8. máj 2010

Nelly, Matiasko, este nieje nic stratene, ja som po ET (vkladali mi 100 bunkve blastocysty) mala na 10 den HCG 36 a na 14 den niakych 240. Takze pochybujem ze by mi to ten 12 den nieco na teste ukazalo. Mozno fakt len tienik. A to vlastne boli embrijka po PK.
Tak stale vam drzim palceky, krv je rozhodujuca.
Nelly aj ja sa citim normalne, sice dnes ma viac pobolievalo brucho, ale nic tragicke.

vanilka1802
8. máj 2010

Babulky ten predchadzajuci prispevok som ja, ten Nick som mala pri prvom snazeni, potom som sa dlho neprihlasovala, zabudla som heslo, a teraz mi to tam niako nabehlo ani neviem ako. Len aby ste neboli zmätene.

lalia123
8. máj 2010

Ahojte babulky, je tu niekto, kto nereagoval dobre na prvu stimulku? Ake lieky Vam dali v ramci 2. stimulky? Dakujem 😉

babulka555
9. máj 2010

caute pipinky

zazrak je ohrozeny ☹ zacala som krvacat...som z toho nestastna...ach jo 😒

babulka123
9. máj 2010

babulka.. neboooj hlavne kluuud, ja som na tom bola rovnako akoty, a krvacala som do 3 mesiaca.. neskor zistitli ze som asi potratila jedno babatko .. a to druhe... ma uz 9 mesiacov a dava mi zabrat aj za dvoch..
takze hlavne hlavu hore , lahnut , a klud.. drzim palce..

slniecko01
9. máj 2010

Babulka123 Ninka je už dobrá slečna, veď ona už chodí. Strašne rýchle to letí. Veď sa eštelen narodila.

Takže to znamená, že o chvíľu idem do roboty 😀

babulka123
9. máj 2010

slniecko.. ani nehvoro.. a to ze chodi .. nooo to je pravda.. za jednu ruku uz ako normalne, a sama sa pusta, rjobi uz prve samostatne kroky... straaasne to leti .. baby uzivajte si kazdu jednu chvilk lebo vazne za chvilku strojime svadbu.. !!!

babulka555
10. máj 2010

babulka123: ale tento stav nevyzera velmi dobre...bolesti ako pri mrche, ziadne spinenie, ale krvacanie, tak uz asi nicomu neverim...dva potraty za tri mesiace ☹

callex
10. máj 2010

ahojte babule...
lubka0506..mne tiez zostalo fostimonu tusim az 14injkecii...takze sa nelakaj toho vsetkeho co si si priniesla z lekarne.a ked pojdes na kontrolu tak sa opytaj aky je postup..oni tak ci tak mozu upravit davkovanie podla toho ako reagujes.ja som sa vzdy pytala lebo takisto som toho nevedela vela precitat po doktorke.bolo by lepsie keby to vsetko pisali na pc a nie rucne.a takisto som si prisla ako hlupa husa a divila som sa ze mam maturitu. 🙂

babulka555..rychlo k lekarovi

nelly: ako?

babulka555
10. máj 2010

callex: zajtra GF ☹

vanilka1802
10. máj 2010

Babulky som tehotnaaaaaaaa, HCG 1146.

Nelly ty ako?

kikus77
10. máj 2010

Ahojte 🙂 ,
tak dnes sa k vam ofiacialne, ak mozem, pridavam aj aj. Mam za sebou prvu konzultaciu u Harbulaka, robil mi stery z krcka, na 3cyklu mam ist na hormonalny profil, mm ide v piatok na spermio. Neviete mi povedat co a ako bude dalej, aky je postup?

lucaju
10. máj 2010

kikus tak ja chodím tiez k Harbulakovi, aj mne robil stery po menzes, na treti den som bola na Horm. profile, (v pohode). Pockaj na vysledky a pak sa uvidi co povie na HP a aj partn. spermiogram. Podla toho nasadi liecbu ak bude potrebna pripadne odporuci dalsi postup, mas s niecim problem?

kikus77
10. máj 2010

Lucaju 🙂 , ja problem nemam, ale mm ma oligoasthenozoospermiu 😒 a zial nezaberaju ziadne vitaminy, takze dnes sme to rozbehli 🙂
myslela som, ze mi da zoznam vysetreni co mi ma spravit gynekolog- jedine co mi robili je folikulometria, cakala som, ze za ten mesiac ma poslu aspon na priechodnost- alebo ak je hlavny dovod zly spermiogram tak zenu uz neriesia?

nelly3
10. máj 2010

super vanilka gratulujem, ja negativne, co som aj cakala, ked test bol biely ako sneh, nevadi, jesen to isti 😉

vanilka1802
10. máj 2010

Nelly to mi je moc luto, ale nestracaj nadej, aj ty raz budes mat ten krasny uzlicek v naruci. Teraz si pekne uzi dovolenku a hlavne nacerpaj nove sily.

nechsazadari
10. máj 2010

Ahojte pipinky, všetky vás moc zdravím. Pozorujem vás už dlhšiu dobu a prežívam s vami výhry aj prehry. Klíčkom v bruškách držím palce, nech sa na tento svet zdravučké po 9 mesiacoch v brušku prídu rozpozerať a riadne si to tu užiť. A všetkým želám nech sa zadarí! (my s mužíčkom picháme 6 deň diphereline a snažím sa vyzerať mrchu, aby som nedierkovala bruško dlho...ale poučená od kolegýň- čiže od vás- rátam že načas nepríde)

vanilka1802
10. máj 2010

Nechsazadri, drzim palceky, nech brusko nemusis dlho trapit. A uspesnu stimulku a este uspesnejsi ET prajem.

nechsazadari
10. máj 2010

Vanilka, ďakujem pekne! Blahoželám k tehulkovaniu a hcg nech len rastie a rastie!! A vieš, treba nás poopľúvať, aby sme sa nakazili tehu vírusíkom. Koniec koncov- preto som tu 🙂)

callex
11. máj 2010

ahojte babule..
nelly to ma mrzi...zivot je kruty..
vcera na sone nebolo nic vidiet..mozno je skoro ale prsia prestali boliet a zacinam spinit.takze je mi zatazko byt optimistka.

babulka555
11. máj 2010

caute pipinky,

vanilka: gratulujem, opatruj sa a ziadna namaha, vylozit nohy a vegetit 😎
nelly: nevadi, bojujeme dalej 🙂

ja dnes idem k Drabeckovi, kedze mu uz nemozem oznamit tehotenstvo, tak skonzultujeme nacasovanie KET a tu
moju 5 cm cystu 😒 ale prestavku si musim dat poriadnu, aby som sa spamatala ☹

nelly3
11. máj 2010

callex ja to neberiem tragicky, co uz, mam dalsie zmrzlinky 😉 raz to vyjde urcite verim tomu, konecne som vysadila vsetky hormony lebo uz ich mam fakt po krk 😝 takze cakam mrchu 😠 a krv ti teda vobec nebrali? podla mna by ti mal gynekolog zobrat. rozmyslam, ake vysetrenia by som si mala dat urobit hmmm, poradte 😉

babulka555
11. máj 2010

nelly: skoda ze optimizmus a energia nie su na predpis 😉 namiesto hormonov xixi
callex: prepac nejako som sa stratila v spleti prispevkov, ty si teraz po KET?

babulka555
11. máj 2010

luko: co nove? kedy bude den D?
lubka: ako sa dari? ako sa citis? nezabudni vela pit 🙂

kikus77
11. máj 2010

Ahojte pipinky,

neviete mi niektora povedat, ze ked sme v centre kvoli mm zlym spermiam tak sa nedava robit laparka? Im staci diagnoza muza a zenu viac nepreklepnu? Potom je predsa IUI zbytocne, alebo?

Dakujem

yoyo123
11. máj 2010

Ahojte,neviete mi poradit?Som po jednom spontanom potrate v 7tt.Mam si dat urobit nejake vyšetrenia?Viete mi povedat ake?Ja som niekde čitala,že ak ma žena jeden potrat,tak to neriešia,až po druhom alebo tretom.Gratulujem tehulkam!!!!!

babulka555
11. máj 2010

yoyo: mne robili vysetrenie zrazanlivosti krvi, vraj to moze byt pricina potratu

yoyo123
11. máj 2010

diky,opytam sa na to svojho gyndoša,zajtra idem na kontrolu.10 dni som krvacala po tom potrate,tolko vložiek som neminula za cely rok ako teraz 🙄 Alebo sa mam na tie vyšetrenia pytat v GF?Ešte chcem ist jednej liečitelke čo pomohla mnohym parom otehotniet.Co si o tom myslite?Lebo moj manžel ee.

babulka555
11. máj 2010

mi hovor... ja som mala teraz druhy potrat v priebehu troch mesiacov...podarilo sa mi po prvom IVF otehotniet spontanne a spont. aj potrati...Drabek dnes povedal, ze aspon 3 cykly pauza a po lete skusime KET...zrazanlivost mam ok nastastie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre