Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
13. mar 2011

@moncici ahoj, s menopurom neriskuj, daj si ho pichnúť sestričke. Držím palce 🙂

miskab
14. mar 2011

@pici ahoj uz mas ziadost schvalenu??

alabu
14. mar 2011

@moncici neboj sa injekcii...ak si si nie ista, popros sestricku aby ti ukazala ako si lieky namiesat a pichnut...ja mam susedku zdrav. sestru, ale prislo mi ze by som ju otravovala a aj pre mna by to bolo obmedzujuce kebyze mi picha injekcie ona...takze prvu mi ukazala ako...druhu som si prednou namiesala a sama pichla a uz som si potom pichala sama...do brucha nemas co pokazit, toho sa neboj...ale co ide do svalu to by ti mal pichnit niekto kto to vie...drzim palce...ta prva je divna ked si ju clovek musis pichnut sam...mne sa strasne triasli ruky ale potom to je OK.... 😉

moncici
14. mar 2011

Dakujem za radu dnes sa skusim spítať našej sestričky ak nie tak pôjdem do gyn fivu ved mi sami povedali že ak si nebudem vediež pichnúť mám prísť pekný deň prajem 🙂

pici
14. mar 2011

@miskab ahoj este nie...

belusa
14. mar 2011

@nr_martinka Ahoj prepáč, že až teraz ale radšej sem ani nechodím lebo sa bojím si aj niečo prečítať.Síce som v 15 týždni ale práve dnes som bola u lekára a ja tam mám stále ten hematon a práveže je pri placente čiže je riziko, že dieťa sa s tou krvou zadusí ja som úplne na prášky, som na pn ke a ležím a odlím sa. A ty ako?

demeeri
14. mar 2011

Ahojte baby.Do dnešného dňa moje tehotenstvo išlo,ako po masle,ale teraz nastal prevrat.Moje výsledky sa nedajú vyhodnotiť kvôli vysokej Hcg.Ževraj počítač to nezvláda. 😖 😨 😨 😨 Takže zajtra pôjdem na genetiku do Nitry,tam mi poradia,ako ďalej.Myslím,že ma pošlú na amniocentézu,kvôli vysokým rizikom na Downov syndróm.
Držte mi palce baby!!!! 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

elise
14. mar 2011

ahojte dnes sme boli v centre. manžel mal lepší spermiogram ale prirodzenou cestou by to trvalo stráááášn dlho, ja mám všetky výsledky ok, dokonca aj cysta praxla. sme vypísali žiadosť na IFV a dal mi 21 dnovu antikoncepciu v apríli mám prísť to bude žiadosť schválená.

annamary27
14. mar 2011

@belusa
@demeeri kočky,držím silno palčeky,aby všetko bolo o.k.moc-moc budem na Vás myslieť 😉 😵

miskab
14. mar 2011

@demeeri Moja drz sa,,a moooc ti drzim palceky nech vsetko dobre dopadne......

ericka007
14. mar 2011

@demeeri
Moc držím palce aby všetko dobre dopadlo 😉

belusa
14. mar 2011

@annamary27 dakujem

belusa
14. mar 2011

@demeeri neboj moja aj kámoške to vyšlo a potom bolo všetko ok a má krásneho chlapčeka držím palce

elise
14. mar 2011

aké mi budú robiť vyšetrenia? po schválení žiadosti mi asi dá injekcie?

moncici
14. mar 2011

Ahoj no prvu injekciu Dekapektyl som zvladla aj sama v pohode uvidíme zajtra ako to bude ked ich bude 4 aj s Menopurom hadam to zvládnem,no ale neviete mi povedať či beru krv v Gyn five aj sobotu alebo nedelu tak mi to vychádza 😢 dakujem

pici
14. mar 2011

@demeeri budem ti moc drzat palce...

misi76
14. mar 2011

@moncici robia aj cez víkend, neboj

moncici
14. mar 2011

dik ale asi sa musim objednať rano poviem sestričke idem si dat vysvetliť ako sa pichá ten menopur ale dakujem je to super ked sa môžem niekoho opítať 🙂 pekný večer

misi76
14. mar 2011

Menopur mám aj ja, ide do svalu a miešaš

babulka123
14. mar 2011

@misi76 jeeeej zlaticko .. takze ide do tuheho ??? velmi na teba myslim a mooc drzim palce..

moncici
15. mar 2011

@misi76 Ahoj tak tie injekcie sa pichaju ako depektyl sestrička mi povedala že ked zvládnem tu tak neni problem len si to treba pichať v rovnakú hodinu tak ako som si pichla večer a dakujem že si mi povedala v piatok mam volať či mi vezmu krv v sobotu alebo nedelu strašne a v piatok ma budu cecať na internom 😔

misi76
15. mar 2011

@babulka123
no veru idem do toho, hádam do tretice to vyjde už tak, ako má. Od budúceho utorka začínam pichať.

misi76
15. mar 2011

@moncici , no ja mám Menopur na zmiešavanie a ide do svalu a nie ako Decapeptyl. No a mne dali Diphereline, tebe ešte Decač?
Tak sa držkaj, neboj zvládneš to. Ja už som nacvičená, tak sa nevzrušujem ako po prvý - krát.

moncici
15. mar 2011

@misi76 dakujem verím že to dobre dopadne aj tebe prajem aby ti to dobre dopadlo a budeš držať malý batôžtek 🙂 ahoj

nr_martinka
15. mar 2011

@belusa neboj urcite to dobre dopadne.budem ti straaaaaaaaasne drzat palceky.🙂)musis si stale hovorit ze vsetko bude ok.my sa chystame na iui vo stvrtok idem na krv a ultrazvuk.

belusa
15. mar 2011

snažím sa si to vsugerovať a Maťka prosím Ta nasad si už teraz ascorutin, aby si tomuto predišla prosíím a hned mi daj vedieť ako si dopadla vo štvrtok držím palce

sammira
16. mar 2011

prosim kocky,nestalo sa vam niektorej,ze kratko po IUI ste dostali infekciu(milecny-hrudkovy vytok)?ak ano ako ste to liecili?

tinasc
16. mar 2011

ahojte, prosím vás, absolvovali ste niektorá laparoskopiu aj priamo v GF? viete mi povedať ako to prebiehalo a či ste boli spokojné? ako sa o vás starali? a pod... nečítala som celú diskusiu... dík za info...

pici
16. mar 2011

@sammira mas asi mykozu... pravdepodobne nie zo zakroku ale po hormonoch... zajdi do lekarne, pytaj mycomax.. alebo chod k dokymu...

sammira
16. mar 2011

@pici dnes som bola na gynde.povedal,ze je to dost bezne a zatial mi predpisal vag.probiotika.aj ty si to mala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre