Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
13. apr 2011

@annamary27 no pani mi dneska povedala ze su vsetky zatial.. tak uvidime. zajtra zase zavolam :D
@wewulka

pici
13. apr 2011

@zuzmilag nie nedodrzala, neviem preco by som ich mala vyberat dole v lekarni... vyberala som si ich v lekarni v senci

pici
13. apr 2011

@annamary27 lenze mna to pri cikani boli... myslim vajecniky... a pri kakani ani nehovorim....

babulka123
13. apr 2011

@pici kedy si mala opu??

babulka123
13. apr 2011

@pici uz som si vsimla ze v pondelok. moze to byt aj z toho .. ale ak by si mala pocit ze sa ti nejako nafukuje brusko alebo ze by si mala nejake silne bolesti tak chod radsej do centra nech ta pozru ci to nahodou vazne nebude OHSS..
ale osobne si myslim ze je to este z opu.. neboj .. drz sa.

tinasc
13. apr 2011

@pici no hádam to skoro prejde 🙂 ...

pici
13. apr 2011

@babulka123
@tinasc akoze v den opu som myslela ze ma odvezu, vcera dnes omnoho lepsie ale stale mam v bruchu taky tlak... hadam mi to prejde postupne...

tinasc
13. apr 2011

@pici nech to čoskoro prejde, aby si bola v poho na ET 🙂

pici
13. apr 2011

@tinasc ja myslim ze to bude fajn:D

babulka123
13. apr 2011

@pici tlak mozes citit. ved sa ti tam ryyyypali a "vysavali" tak to mas cele teraz take rozhadzane..
neboj bude dobre..

pici
13. apr 2011

@babulka123 jaaaaaaaaaaaaaaaaj pozerala som tvoju babulku aka je zlata...

elise
13. apr 2011

tak mám dalšiu injekciu za sebou, ono to pôjde rýchlo 😀 ja som kupovala injekcie v lekárni v centre, nechce sa mi u nás behať po lekárnach, mala som istotu že ich tam maju. ja cítim dosť smäd ale jesť sa mi absolutne nežiada. tak špinenie -krvácanie prestalo po tej antikoncepcii a čakám na mrchu aby som prišla do centra. manžel dnes šiel na krv, zajtra skočíme na matriku k úradným podpisom.

pici
13. apr 2011

@elise sikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . za chvilocku to mas za sebou D:

elise
14. apr 2011

ahojte, dnes dalšiu injekciu a matrika na overenie podpisov, manžel bude mať výsledky v piatok. 😉

wewulka
14. apr 2011

Ahojte, konečne som objednaná na predoperačné aj keď u súkromného a budem za to platiť, ale budem to mať už v pondelok. Dúfam, že to nie je zase skoro, predtym som bola objednana na 3.5. a to sa mi zdalo neskoro. Na buduci tyzden este skocime na matriku a manzelik na krv a uz to budeme mať všetko 🙂

wewulka
14. apr 2011

@pici Ahoj, mne robili v january laparoskopiu a tiež ma to bolelo pri cikaní, keď som sa nato pýtala lekára povedal mi, že ma to môže bolieť ešte mesiac pretože mi tam s tým robili a vážne ma to do toho mesiaca bolelo. Tak si hádam v poriadku, len to máš také podráždené.

pici
14. apr 2011

@wewulka ja som po laparke na druhy den mohla ist na maraton po skalnatom povrchu, boleli ma iba rany... aj po druhej.. ale asi je to individualne, dnes sa zase trosku lepsie citim tak snad to bude vsetko ok

pici
14. apr 2011

@elise pekne sa to posuva... zacni si vybavovat aj predoperacne :D

pici
14. apr 2011

@wewulka no super... to predoperacne pri IVF nesmie byt starsie ako tri tyzdne :D

wewulka
14. apr 2011

@pici bude mat platnost do 8.5. tak dufam, ze sa to vsetko dovtedy stihne

pici
14. apr 2011

@wewulka jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

wewulka
14. apr 2011

@pici 😀 😀 😀

pici
14. apr 2011

@wewulka 🙂 😉 😀

tinasc
14. apr 2011

@pici ja som tiež po laparke na druhý deň mohla robiť čo som chcela, iba rany boleli presne... 🙂 tak som len tak polihovala, bola som v pohodke... 🙂

pici
14. apr 2011

@tinasc jo jo.. to sa o OPU ale neda povedat.. neboj :D

tinasc
14. apr 2011

@pici tak sa na to radšej pripravím 😉

wewulka
14. apr 2011

@tinasc @pici tak ja som potom asi po laparke na to pripravena, ja som sa tazko hybala a prve dni som len lezala, nemohla som ani nic zdvihnut takze ma manzelik obskakoval 😉

miskab
14. apr 2011

Babulky predoperacne vysetrenie ako dlho trva? To sa berie krv ci?? este som nikdy nebola na takom vysetreni A to mi urobia v centre ?

misi76
14. apr 2011

@miskab u internistu ti vezmú krv a v ten deň máš aj výsledky, spravia ti EKG, prezrie ťa a zmeria tlak
Ja som ešte išla obvodnej na HIV, žltačku a syfilis z krvy a výsledky trvali 3-4 dni. Vždy som si predoperačné vybavovala pri konci mrchy a stihla som to.

elise
14. apr 2011

ja musím ísť popri internom aj na kardiologiu a echo srdca, pred prvým pôrodom mi na echu srdca zistili prihlbinku že sa mi môže tvoriť krvná zrazenina tak mi museli pri pôrode dať nejaké lieky do infuzky, ak by mi ich nedali tak ma môže krvná zrazenina zabiť, tak som rada že aspon viem kam ešte musím ísť na predoperačné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre