Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
15. apr 2009

babulka, to teda bude... a dnes som uz bola asi stokrat cikat. a vzdy si len tak cvrknem. 😀

och
15. apr 2009

mayka 😀 no vychor vo vlasoch asi eeee, bo to musim mat v cope 😝 😝 ked mna vzdy tak nechutne ostrihaju na debilka, ze ani zaplatit sa mi nechce 😝 fuj ale tak mi treba, ked sa zveris do ruk namosurenej kadernicke 😀 😀 😀 inak sa prosim nezlakni, na prvy pohlad vyzeram strasne namyslene 😖 😖 s tym mam dost problem uz od malicka 😝 😝

baby fuj som spavila taku veceru ze dovi 😀 bravcove kare so sampionikmi na horcicovej omacke s grilovanou paprikou a cerstvou paradajkou 😀 😀 😀 fuj som sa najedla ako prasa 😝

zukrik
15. apr 2009

Ahojte 😀
Och,dakujem pekne 😀
Môj svokor je už taký 😀 Musíš ho počúvať,aj ked nechceš 😉

zukrik
15. apr 2009

Baby,ja stále niečo musím jesť,ale nie od hladu.Ked jem,tak mi nie je zle 😀 😀 😀

och
15. apr 2009

zukrik 😉 za lieky sa nedakuje 😀 😉

mayka
16. apr 2009

Dobre ranko pipinky,
ako ste sa vyhajali?
Och, uz ti vecera vytravila? 😀

Zukrik, mne zle nebyva ale mavam zachvaty hladu. 😀

krakulka
16. apr 2009

Dobre rano snazilky, cakatelky a maminy 🙂 ,
1.5. zacinam stimulaciu na 2. IVF a chcem Vas poprosit o info, o ktorej hodine ste si pichali injekcie. Ja som pri 1. IVF pichala o 6,00 hod, neviem, ci to nie je skoro. ☹ Len mne to nedobre vychadza, kvoli praci. Rano odchadzam z domu o 6,40 a prichodm z prace je od 17,30- 18,30 h. V praci sa pichat neda... 😖 😖
Dakujem za vase odpoveda.

🙂 🙂 🙂

mayka
16. apr 2009

Ahoj krakulka, to je jedno kedy si budes pichat. Ale musi to byt vzy v tu istu hodinu. Ja som si napr. pichala vzdy o 17,00 vecer. Rano som rada ze stiham vobec prist nacas do prace tak som sa nechcela stresovat.
Takze o 6,00 nie je skoro. je to podla mna uplne jedno ci rano alebo vecer.

krakulka
16. apr 2009

Dakujem Mayka. 🙂

mayka
16. apr 2009

nemas zaco. 😉 Prajem Ti vela stastia.

mayka
16. apr 2009

zukriiiiik nabehol ti 8 tt. Jupiiiiiiiiiiiiiii 🙂

lewica
16. apr 2009

Ahojte, dievcata...
Mam smutnu spravu...Bola som prave u svojej gynekologicky, robila mi ultrazvuk....a nevidno srdce, nevidno plod, nevidno nic.... "Dutinka" sa zvacsila v priebehu 2 tyzdnov z 1,1 cm na 1,37, co je malo, a nic nevidno.
Vraj je mozne, ze plod odumrel, alebo je este taky maly, ze ho nevidno.
O tyzden mam prist na kontrolu a ak nic nebude vidno, tak ma posle do nemocnice.
Robila mi este nejake odbery, vysledky budu az v pondelok poobede /lebo zajtra tam nie su/...
Som z toho dost smutna.....neviem, co si mam mysliet..V lekarni som si hned kupila tehotensky test...a podla neho som tehotna...su tam 2 hrube tmave ciary...Kolegyne mi prave hovorili, ze keby plod odumrel, tak by som asi mala zacat krvacat a mala by som krce.....ale mne nic nie je, nic ma neboli, cez brucho sa mi urobila tehotenska ciara - to je jediny priznak asi.... ☹

mayka
16. apr 2009

lewica, nezufaj este. ved uvidis. Nechcem si ani predstavit co asi prezivas. Hlavku hore .Nadej zomiera posledná. Moc ti drzim palce. cmuk 😕

lewica
16. apr 2009

Dakujem, Mayka.

babulka123
16. apr 2009

lewica... 😔 😔 😔 😔

och
16. apr 2009

lewica ☹ to bude v poriadku neboj sa, malemu sa len proste este nechce hned rychlo rast to je vsetko 😅 bude to v poriadku 😀 mozno ma dokina len pokazeny ultrazvuk 😲

no ja som dnes bola tiez na utz a hovorila niake cisla ale neviem co to bolo asi foliky 😀 na kazdej strane povedala aspon 5 cisel v rozpati od 21 do 10 ale coho netusim, poobede si zavolam a snad budem mudrejsia a ked nie zacnem sa ucit na skusku 😉 si zdvihnem sebavedomie 😉

mayka
16. apr 2009

ahoj och namyslena, 😀 no kolky den cyklu? Kedy ides na zatah?

mayka
16. apr 2009

tak to vyzera s tebu velmi nadejne. Budes asi dobra nosnica. 😀

och
16. apr 2009

mayka 😀 😀 😀 no som 12 DC tak by sme uz mohli aj pomaly koncit 😀 😀

si mi zobrala pismenka z klavesnice, presne tak sa citim ako sliepka 😀 😀 no dufam ze na mojich vajickach bude BIO alebo aspon oznacenie "z volneho vybehu" 😀 😀 😀
zacina ma vsetko tlacit a pichat aj tie moje pidi cecky ma zacinaj boliet 😝 fuj

ty dufam rasties do krasy 😀 😀

mayka
16. apr 2009

no ja som isla na 14 dc. tak mozno z polusu pojdes rovno na pregnylku. 😀
Alebo ti ju pichneme mi rovno tam aj s bojovnym pokrikom.

Secko ta boli lebo vajecniky pracuju na plne obratky. Trosku neprijemnejsie to bolo po OPU lebo predsa je to len zasah. Ja som sa tam pekne na wc aj vygrckala a sla som spokojne domov. 😀 Ale to uspanie s narkozou bolo super. Sa mi nieco aj snivalo. Len som si nepametala ze co.

Och neviem ci do krasy lebo sa citim strasne uz mi dve osoby povedali ze som ospatnela. 😀 Ale do sirky rastie urcite. Fak citim vypuklejsie brusko od tohoto tyzdna.

zukrik
16. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Mayka,dobre ma strážiš,ty už budeš 10 tt 😕
Lewica,nebud smutná a mysli na babatko,že určite narastie a možno sa len schováva 😉
Och,určite budeš dobrá nosnica 😀

mayka
16. apr 2009

Zukrik mam ta pod kontrolou. 😉
10 tt zacnem az v utorok. A ty sa ako citis?

zukrik
16. apr 2009

Teraz mi je je dobre Mayuška,ale v noci to bol horor ☹
Budila som sa každú chvílu,bolo mi strašne zle,tak som
popíjala coca-colu.Nešlo mi ani vy..... 😒

zukrik
16. apr 2009

Všimla msom si,že si otvorila novú tému 😀
Dúfam,že sa môžem potom do nej pridať 😀

och
16. apr 2009

mayka 😀 😀 to bude baba ako hrom 😀

zukrik 😀 😀

zukrik
16. apr 2009

Ahoj och 😀
Našla si to včera v pohode?
Svokra je úžasná,mám ju velmi rada.

och
16. apr 2009

zukrik 😀 😀 hej v pohode a svokra je uzasna stvora 😀 😀 taka symposka 😀 a velmi sa tesia to bolo na nich hned vidiet 😀 😀

mi to trzime pred rodicmi v tajnosti, nechceme aby nas niekto lutoval potomkeby to nevyslo, a ja si svoju matku dobre poznam 😀

zukrik
16. apr 2009

Ozaj baby,neviete do kedy sú dnes v GF ? Myslím na recepcii.

mayka
16. apr 2009

zukricek,
no drobci ti daju zabrat. Ale neboj prejde to. Aj chruminke ak bolo. Inak fakt mam pocit ze mi je lepsie ako postupne vysadzujem utros. Tak to vydrz. Ale zacala som byt nejaka moc casto hladna. Takze neviem ci pipinky zajtra jednu po druhej nezozeriem. lebo vsak naco budem eurasiky utracat ked same si pridu a urcite dobrovolne naskacu do mojho brucha. hehe

Este sa ma zacnu bat. nebude ich radsej strasit. 😀

Zukrik nooo dnes. A uz su tam dalsie baby. Nenasla som tam taku temu. A v novembrovkach je to o nicom. kazda si tam melieme svoje a nikto ti neodpovie. hehe 😀
Tak sup tam aj ty. A potom dalsie jedna po druhej. na rade je Och.

Och, ja y som sa dievcatku velmi potesila a moj muz ten tuzi po dcere. Ale odkedy som zistila ze som tehu tak mi to zrazu je uplne jedno co to bude hlavne nech to tam vydrzi 9 mesiacov.

mayka
16. apr 2009

zukrik podla mna do 15-16,00 urcite. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre