Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
9. aug 2011

@pici ale hej... určite rozumie 🙂

elise
9. aug 2011

@pici dakujem moja všetkým nám to vyjde, už si to zalúžime🙂

pici
9. aug 2011

@tinasc
@elise
@evavox001 mne staci jedno. vzdy som tuzila po dvoch detoch, moj manzel vzdy chcel zase jedno, ale ja som vedela ze casom by som ho ukecala aj na druhe... ale po tychto peripetiach ked sa pozriem spatne ze skoro tri roky a este ani tehotna nie som... tak mi bohate staci aj jedno dieta...

tinasc
9. aug 2011

@pici ja viem... a verím ti, ono to že mám babulu je pre mňa veľká útecha a tie neúspechy až tak neprežívam ako niekto kto deti ešte nemá... síce som si poplakala, ale nie je to pre mňa až také ťažké... takže ti verím a viem pochopiť tvoje pocity...

evavox001
9. aug 2011

@tinasc Presne. Viem, ze ty, co nemaju ani jedno su na tom horsie. No ja som vzdy tuzila po detoch, minimalne po dvoch. Nevadili by nam s muzom ani tri. Ty mas uz jedno dietko pomocou IVF alebo klasicky? Nam sa podarilo klasicky. Ak by mi schvalili ziadost, mohla by som zacat s cyklom koncom septembra alebo v oktobri. Takze ak by sa darilo vsetkym, mohli by sme tehulkovat spolu

pici
9. aug 2011

@tinasc tym somnechcela povedat, ze tym ze mas dieta , ma ti to stacit... ked tuzba po dietati je, tak je... ja by som chcela plny dom deti.. a cely zivot byt doma, varit im, starat sa... vymyslat vylety.. ale to mam moc filmov napozeranych

tinasc
9. aug 2011

@evavox001 nám sa podarilo na iui 😉

tinasc
9. aug 2011

@pici ja viem, že to tak nemyslíš... ja sa cítim teraz keď sa snažíme akoby sme sa snažili o prvé... je to také intenzívne 🙂 ale viem, že tlačiť na pílu sa nedá, donekonečne prírodu okašlávať 🙂 ak to nepôjde tak to nepôjde, kedysi som si nevedela pripustiť dvojičky, ale teraz by som ich brala... ja by som všetkým dopriala plný dom detí 🙂 len ten svet ma akosi nechce poslúchať 🙂

evavox001
9. aug 2011

@pici Tak to verim. Aspon to jedno. S tym sa aj ja utesujem. No citim, ze este mi nieco chyba, chyba mi dalsie dieta. Dufam, ze sa nam podari cim skor. nechcem mysliet na neuspech, pripadne na riziko potratu. Neviem, ci by som potom bola schopna pokracovat dalej v dalsich cykloch. Za toto Vas vsetky obdivujem. stale idete vpred, hoci ste si toho uz dost vytrpeli.

evavox001
9. aug 2011

@tinasc Nevies mi prosim povedat, aky je rozdiel medzi IUI a IVF? Nam by mali robit IVF nakolko mam nizku sliznicu, takze sa budu musiet trafit na jej najvyssie miesto

pici
9. aug 2011

@evavox001 tak nevzdam sa kym dieta nebude mat domov aj u nas.. ale hlavou proti prirode nepojdem / rozumej ze cely zivot obetujem jednemu ivf za druhym/ to zase nie....

tinasc
9. aug 2011

@evavox001 presne toto to je, niečo nám ešte chýba, aj ja to tak cítim 🙂 že akosi nie sme kompletní 😉 aj keď by bol medzi deckami väčší rozdiel, ale to nič, aspoň by nebola babula sama... na ďalší neúspech ani nechcem pomyslieť... verím, že sa to už nestane...

tinasc
9. aug 2011

@evavox001 iui je inseminácia, to je vstreknutie spermií do maternice 🙂

evavox001
9. aug 2011

@pici Donekonecna sa to urcite neda. Ako dlho sa vlastne snazite?

evavox001
9. aug 2011

@tinasc Ok, dik za vysvetlenie, nebola som si ista. Kolko rocnu mas malu? 17.8 bude mat moj Vladko 4 rocky. Ako dlho ste sa snazili o malu?

tinasc
9. aug 2011

@evavox001 bude mať 6... snažili sme sa tri roky 🙂

silviami
9. aug 2011

@tinasc neboj určite ti žiadosť schvália, neberie sa ohľad na to , koľko máš detí, alebo či bol úspešný cyklus, ale závisí to od diagnózy, ja mám 2. IVF úspešné, potom KET neúspešný a teraz schválenú žiadosť na 3. IVF, lebo by sme chceli druhého drobca. Mám VZP, ale to je asi jedno.

pici
9. aug 2011

@evavox001 dva a pol roka

miskab
10. aug 2011

@danka483 ahoooj tak ultrazvuk dopadol dobre babo je v poriadku sa tesiiiime 😀 🙂 a ty ako sa mas?

tinasc
10. aug 2011

@silviami aj ja mám VŠzP... dúfam, že tentoraz im to bude trvať tak dlho ako pri prvej 🙂

tinasc
10. aug 2011

@miskab tak super, držím palce, nech je všetko ok 🙂

evavox001
10. aug 2011

@tinasc Tak to uz je riadna kocka. My sa snazime tiez asi 3 roky, no v podstate sme chceli druhe hned, takze skoro 4 roky. Teraz sme sa rozhodli pre centrum, nakolko ma prestalo bavit behanie do nasej nemocnice na rozne vysetrenia, ktore aj tak nic neriesili

evavox001
10. aug 2011

@pici Aj my to mame asi tak dlho. Len teraz sme sa konecne rozhodli pre centrum. Ja som uz skusala aj alternativnu medicinu, no nepomohla. Tak dufam, ze toto vyjde

slniecko137
10. aug 2011

krv pozitííívna 🙂 🙂 🙂 hodnota HCG 96,32 JUCHUUUU. Dnes som stihla aj tu hematologiu, takže od dnes si pichám Clexane na riedenie krvi. Snáď to pomôže aby tá radosť neskončila predčasne. Hematologička mi hned aj odporučila isť na PN-ku, takže dnes som asi v práci posledný deň... len ešte neviem ako im to mám oznámiť. Zajtra idem k svojej gynekologičke aby mi napísala tu pn-ku, tak snád do zajtra niečo vymyslím čo poviem v práci 🙂

alabu
10. aug 2011

@slniecko137 uuuzasne....blahozelam🙂)))))))

babulka123
10. aug 2011

@slniecko137 spolahlivo prechadza zapal mocovych ciest .. heheh stym som ja bola "akoze" doma prve 3 mes. az potom som povedala co bolo ...

babulka123
10. aug 2011

@slniecko137 jaaaj a gratulujem

pici
10. aug 2011

@slniecko137 perfektne... gratulujem a opatruj sa

zuzancek22
10. aug 2011

@slniecko137 tak to je super , gratulujem, človek tu nieje týždeň a takéto pekné prekvapko. super, budeme ťa nasledovať, ja začínam s pichaním 30 augusta. to bude moja prvá injekcia.

alibabaa
10. aug 2011

@slniecko137 gratulujem a dufam ze ta budem nasledovat 🙂 🙂 vcera som bola na 3 iui... tak teraz tisko dufam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre