Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

silviami
30. aug 2011

@zuzancek22 poslala som ti IP

misi76
30. aug 2011

@zuzancek22 no ohybná moc nie som, ale tuku mám na zadočku dosť, tak som si to pichala posediačky a išlo to, keby ma videli odborníci, tak by zalamovali rukami. Ale teraz je to jedno, vyšlo to a zatiaľ to vychádza, takže som spokojná. Držím palčeky

zuzancek22
30. aug 2011

@misi76 to je to hlavné, že to vyšlo, ja som síce bojko, ale asi aj sa možno nejako prinútim prekonám strach a bolesť a budem pichať sama, alebo urobím radosť drahému a prenechám to jemu. 😀

misi76
30. aug 2011

@zuzancek22 žiadna nie sme bojko keď sa púšťame do takýchto vecí, iné baby by na to kašlali.

zuzancek22
30. aug 2011

@misi76 moc dík zatial, idem do iného meste skusiť zohnať tenké a krátke ihli 😀

pici
30. aug 2011

@zuzancek22 nemusis ju pichnut celu.. ja som mala zlte alebo oranzove, zalezi od vyrobcu ale ked je uz vpich tak ako hlboko ju zasunies ani necitis...
ako pisala @misi76 ja som si tiez spravila ritual, ja som mala vsetky do brucha... a nezniesla by som keby mi to pichal niekto iny..myslim muz alebo tak...

bibi11
30. aug 2011

@zuzancek22 Ja som mala fialové ihly - s tými sme si vždy len natiahli liek z ampulky. Potom sme menili ihlu za oranžovú - tú už som dostávala do bruška🙂 Zajtra začínaš, tak držím palce🙂

elienocka
31. aug 2011

@strelicia co je s tebou?preco sa neozyvas?ako sa mas?
baby jak sa mate?

zuzancek22
31. aug 2011

@bibi11
@pici
@misi76 no dievčence, tak 1 injekcia za mnou, trošku sme sa pritom aj pobavili, lebo mi to nemal kto pichnuť, tak sa podujal otec, povedal : ved aj zajácov si očkujem sám 😀, a ak očkuje tak aj zajkov ako mna tak sú šťastný, ani som nevedela kedy ju pichol. vidno, že má prax 😀 😀 😀 😀,

elise
31. aug 2011

@zuzancek22 super teraz to pôjde rýchlo🙂

tinasc
31. aug 2011

@misi76 to je krásne Ty budeš mať párik, super, gratulujem 🙂

tinasc
31. aug 2011

@zuzancek22 tak super, za chvíľku Ti to ubehne, ani nebudeš vedieť ako 🙂

pici
31. aug 2011

@zuzancek22 no parada zuzik... ja som pichala 15 dni.. tak este dva tyzdne a mas to v suchu :D

wewulka
31. aug 2011

@zuzancek22 super, teraz to uz pojde rychlo 🙂

misi76
31. aug 2011

@tinasc jéj si prvá 🙂 , neskutočne sme sa tešili, boli sme včera na 3Dčku. I keď som mala tušáka na 2 chlapcov.

tinasc
31. aug 2011

@misi76 je to paráda, to máš za odmenu za všetko čím si si prešla... teším sa s Tebou a nech je všetko v poriadku! veľmi držím palce 🙂

pici
31. aug 2011

@misi76 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej tak prdolky su babula a chlapec? paraaaaaaaaaaaaada to je milene

babulka123
31. aug 2011

@misi76 jeeeej to je super.. gratulujem moc moc moooooc.. zaslusluzis si to .. myslim na teba.. cmuk

wewulka
31. aug 2011

@misi76 ahoj, akosi som prehliadla info o pohlavi tvojich babatiek, neviem ako sa mi to stalo,ale straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne moc ti blahozelam 😀 😀 😀

pici
31. aug 2011

@wewulka aj ja som to prehliadka.. mali by sme dostat za to po zadku :D

misi76
1. sep 2011

@pici
@wewulka
@babulka123
@tinasc , nebojte nemali nič sa nedeje, veľmi sa tešíme z páriku.
Tak pipinky moje, už chcem čítať len dobre správičky dobre? Verím, že sa každá jedna dobojujete k svojmu šťastiu alebo šťastíčkam 🙂

danka483
1. sep 2011

@misi76 jééj super zlatko silná gratulácia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
1. sep 2011

@misi76 aj ja dúfam, že to dobojujeme do šťastného konca 🙂

slniecko137
1. sep 2011

@misi76 srdečne gratulujeeeem 🙂 . Čakanie sa oplatilo a budeš mať nádherný párik...

miskab
1. sep 2011

Ahojte pipinky vcera som bola na sono...... uz som videla babo mojho bojovnicka/ku ..... len este je tam riziko, zas som krvacala ale ja dufam ze sa tam drobcek udrzi a zostane .... vsetkym Vam drzim palceky moooooc aby ste boli stastne so svojimi miminkami .... 😉

zuzancek22
1. sep 2011

@pici
@misi76 potrebujem poradiť, mam dlhý protokol 23.dc som si mala pichnuť diphereline a pichať až do mrchy, medzi 2 až 4 dňom mrchy som mala ist na kontrolu, a od 4 dc začať pichať 225 jednotiek menopuru, ale včera bol 23DC a dnes na 24dc som dostala mrchu, som nešťastná lebo sa bojím, že mi stopnu protokol čo mam urobit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

miskab
1. sep 2011

@zuzancek22 ahoj ak mozem ti napisat tak ja som tiez pichala diphereline a mrcha mi meskala tyzden a zacala som pichat normalne na 4 den mrchy fostimon ...... tak mi povedali v centre ze ked mrcha nedojde na cas tak nevadi zacne sa pichat ako ma na 4 den ked pride ....

zuzancek22
1. sep 2011

@miskab lenže mne nemešká, ja som ju dostala skôr , zvykne chodiť na 28 dc ale dnes som 24 dc včera to bola este len moja 1 injekcia dipherelinu.

pici
1. sep 2011

@misi76 jasne ze ano... aj ty si si na tie svoje prdinky musela trosku pockat..a kazda mame svoju cestu a urcite sa coskoro naplni :D

pici
1. sep 2011

@zuzancek22 nevadi zlatko. podstatne si stimulacne injekcie a to diphereline nieje... cize klud moja. pichaj dalej ako mas... a 2-4 den chod na kontrolu ano? a klud moja. vsetko je ako ma byt. niekomu pride skor. niekomu neskor... niekomu nacas... vsetko je v poriadku nic ti nestopnu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre