Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mistisa
6. feb 2012

@katla no moja tak to ti prajem len same dobre spravy v piatok.urcite sa im zalubilo a ostali u teba 🙂 presne tak nesmieme stracat nadej 🙂 daj hned vediet budem zvedava 😉

elise
6. feb 2012

@tinasc tak ti budem veľmi držať palce aby bola urodička čo najväčšia verim že budu kvalitne vajička🙂

tinasc
6. feb 2012

@elise ďakujem 🙂 aj ja verím, že to bude lepšie ako minule 🙂

babulka123
6. feb 2012

@given no ninka mozno ale marek to zobral do svojich ruk a vysvetlil jej ze by jej brala nufka { jej macika s ktorym chodi vsade a musi byt pri kazdom jej pohybe} a katku babiku .. tak ninka zhodnotila ze radsej nie.. hehehe
ale nie .. na druhe uz nepojdeme a prirodzene asi nehrozi, marek nechce vobec a ja som sa nejako zmierila s touto myslienkou.. ninka je aj tak dooost ziva a dava nam zabrat obom slusne.. takze asi tak

@katla no som rada ze spis a oddcyhujes.. to potrebujes.. na nic nemysli , ani na zle ani na dobre a vsetko bude ok.. a ten cas.. tak toto bolo vzdy pre mna najhorsie co mohlo byt.. to cakanie na test.. priznaj sa mas testy nakupene aj doma? budes testovat alebo ee???

katla
6. feb 2012

@babulka123 A myslis,ze to s tym pobolievanim brucha je ok? Testy nemam,ani jeden. To kaslem a pockam si az na krv.

babulka123
6. feb 2012

@katla pobolievanie je uplne normalne.. to je aj zakrokom, aj liekmi aj uhniezdovanim, aj vsetkym moznym.. neboj to je uplne ok.. ja si pamatam ze mna straaasne bolelo brucho , vyslovene ako na kramy a to velmi dobre vies ze ja som mavala kua bolestive, behala som na wc ze uz uz som urcite dostala a nic.. a vidis.. uz aj sediviem .. hehehhehehehehehhe z coho asi ze?

danka483
6. feb 2012

@tinasc držím palec a prajem kvalitnú úrodičku takže v stredu OPU? 🙂

elise
6. feb 2012

@tinasc a nemala si tiež OPU s vtredu aj v tedy naposledy?

mistisa
7. feb 2012

Dobre ranko prajem babenky.mala otazka na vas.plati sa nieco za prvu konzultaciu v gin five? dakujeeem 🙂

nelly3
7. feb 2012

@mistisa
nie neplati 😉

elise
7. feb 2012

@mistisa neplati sa nič🙂

mistisa
7. feb 2012

Dakujem 😉 same dobre spravy hned z rana 😅

elise
7. feb 2012

@mistisa kedy ideš do centra?

mistisa
7. feb 2012

@elise zajtra na 11:15 sme objednany doktorovi Drábekovi.prvy krát tak troška nastupuje na scénu nervozita ☹

elise
7. feb 2012

@mistisa napíš si na papier otázky ktore sa chceš opýtať lebo v ambulancii zabudneš 😀 aspon ja som odtial išla a nepamatala som si suvisle nič🙂 ale bude to dobre uvidiš zober všetky vysledky zo sebou ktore máte spravene, zoberu ti krv a prezre ťa aj sono ti spravi a manžel odovzdá sopermie🙂 my sme mali do 2 hodin výsledky stanovili námdalší postup🙂

mistisa
7. feb 2012

@elise aha no super.asi si ti radsej napisem chacha 😀 dik za info lebo fakt neviem co nas tam bude cakat.doktor mi porobil snad hadam vsetko okrem sona ale myslis ze bude davat aj manzel spermie ked bol minuky tyzden u nich na spermiograme?

elise
7. feb 2012

@mistisa ak tambol minulý týžden manžel tak mu nemusia brať spermie ale môžu spraviť kontrolný spermiogram🙂 nás čaká buduci týžden ket 🙂

mistisa
7. feb 2012

@elise tak mas troska nerviky co? budemdrzat palceky nech vam to vide 🙂 a hlavne dobre dopadne.nas asi pravdepodobne bude cakat IUI len ma nastimuluju pravdepodobne a potom.nech je to co najskor nech dlho necakame 😀 uvidime kolko bude trvat liecba hm.a este ci to na prvy sup vide.ty si bola na IUI? ci nie? ci to je bolestivy zakrok alebo sa to da vydrzat? 🙂

elise
7. feb 2012

@mistisa ja som bola na IFV. to mi robili punkciu v krátkej narkoze inak v pohode už vkladanie vôbec neboli na IUI ti vlastne streknu spermie to neboli len je to trošku mepríjemne🙂

mistisa
7. feb 2012

@elise aha no tak fajn 🙂 to som rada no uvidim zajtra kolko ma budu nastavovat a kedy bude den D dufam ze to nebude dlho.ale tak snad do 2 mesiacov by sme sa mohli vtesnat 🙂

nr_martinka
7. feb 2012

@mistisa nebude to trvat dlho ja ked som mala hormonalny profil tak som vyfasovala clostibegit ci ako sa to vola a myslim ze 5dc som zacala uzivat 5dni a potom este nejake sono a okolo 13dc som bola na iui.nechcem ti brat iluzie ale ja som bola na iui 4 krat a treti pokus bol uspesny len mimomaternicove.potom jedno neuspesne ivf a teraz sa nam to podarilo spontane 😀 ale pocula som ze niektorym babam sa to podarilo na prvy krat.tak drzim palceky. 😀

elise
7. feb 2012

@mistisa budem držať palce, ja si ešte pichám fraxiparine zistili mi mutácie a vrodenu trombofiliu tak mi dnes mám za sebou druhu injekciu🙂

mistisa
7. feb 2012

@nr_martinka no tak dobre potom.ja mam sice problem ze nedostavam menzes sama od seba tak mi ho asi vyvolaju a potom prejdu na to.mam zvyseny muzsky hormon a preto mi zevraj nechodi ani menzes a nemam samozrejme ani ovulku.ale tak su to odbornici tak spravia co treba.no uvidime nevide prvy krat pojdeme druhy a potom treti a kolko bude treba 🙂 a ked bude nutne aj IVF tak aj tam len nech to uz vide 🙂 moc vam gratulujem to je super.v kolkom si? 🙂

mistisa
7. feb 2012

@elise no pekne tak nech len poriadno zaberaju a vyliecia co maju 🙂 a buduci piatok nech je ten vas najstastnejsi den 🙂 alebo teda potom ten vysledny lepsie povedane 🙂

elise
7. feb 2012

@mistisa dufam že zaberu som na pn tak som stále doma ale v tejto zime je to dobre🙂 bývam dosť unavená

mistisa
7. feb 2012

@elise urcite ano musis verit 🙂 ja som tiez PN uz skoro mesiac.najskor som marodovala na vyskocene stavce som padla 🙂 a ked som bola doma tak sme zacali popri tom riesit toto.mamina ma znameho doktora v BA diveky tak ma dokopala k nemu lebo tuto to nemalo ziadnu buducnost.no a ako sme to zacali riesit robil mi vysetrenia a zistil nejaky bakter co tvori cysty na vajecnikoch tak mi nasadil antibiotika Doxyhexal aby sme ho znicili.nastastie mam vajecniky ciste tak sa to vcas zistilo.no a mojej doktorke gynekologicke som volala a povedala mi ze ma do roboty nepusti ked mam tento bakter a hlavne ked ideme skusat IUI.a v robote mali baby vcera 8,4 stpna to by asi nebolo dobre pre mna teraz.uz som raz mala zapal v maternici a nechcem chytit znova a zvlast teraz.len by nam to oddialilo IUI tak sa liecim a oddychujem 🙂

tinasc
7. feb 2012

@elise nie minule som mala v pondelok 🙂 tentoraz som pichala kratšie...

tinasc
7. feb 2012

@danka483 presne tak 🙂

tinasc
7. feb 2012

@mistisa IUI nebolí, teda aspoň mňa nič nebolelo 🙂

mistisa
7. feb 2012

@tinasc tak fajn uz len potom verit ze to vide 😀 len to percento nie je bohvie ake silne ale tak budeme verit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre