Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ppismenko
29. mar 2010

ja som skor hladna rano ale to ako vlk 😀

vanilka1802
29. mar 2010

Ahojte uz len dva dni a pojdeme na konzultaciu do GF pred KET.

Zuzanames krasne HCG. Moc gratulujem.

Babulka555 aj tebe gratulujem.Sa to tu niak dobre rozbieha, dufam ze nasadnem na tu spravnu vlnu.

monika71
29. mar 2010

to máš dobre, lebo cez den aj nieč spáliš, ale ja? ak by sa zadarilo tak ku koncu budem jak ten chrobák hovnivál či jak sa volá jedna velká gula a niekde nožičky čo sa okolo vynáraju 😀 😀 😀

monika71
29. mar 2010

vanilka nak naskakuj vlak je pristavený 😉

ppismenko
29. mar 2010

😀 😀 monika ja taka budem skor neboj nalepi sa na mna aj to co nechcem

vanilka ved ty si uz nasadla 😉

monika71
29. mar 2010

noo neviem, ale snád mam jediné šťastie že sladké mi nechutí a ani ho neskušam, ako som písala masko s maskom to može byť, muž sa mi smeje či prasa nekupime alebo kuratá neobjednáme vo velkochove aby sme mrazničku pre mna nachystali 😀 😀 😀

ppismenko
29. mar 2010

😀 😀 asi mame rovnake chute.....na sladke som neni a ani som nebola

vanilka1802
29. mar 2010

Pismenko ak myslis to moje nasadnutie este pred dvoma rokmi, tak neviem ci sa to pocita. Dufam ze aj teraz to bude uspesne.
A vy co ste teraz krato po teste, ste vsetky po IVF, alebo aj po KET?

ppismenko
29. mar 2010

ja som po ivf bola som na et 28.02.2010 a 1.4.idem na uzv je to moj prvy pokus na zmrazenie mi nezostalo nic

ppismenko
29. mar 2010

vanilka prve bebenko mas po ivf? som zvedavec čo?

ppismenko
29. mar 2010

nadisiel moj cas 😀 😀 nejaka som unavena idem hajat krasne snicky vam prajem ......huraaaaaa a mam o jeden den cakania menej

vanilka1802
29. mar 2010

Pismenko, ano Tomina mame po IVF, stastie nam prialo hned na prvy krat. Tak pevne verim ze aj teraz nam bude dopriane.
Nech ti rychlo cakanie ubieha. Je to strasne. Uz som si to prezila, len vtedy som chodila do prace, tak som na to tak nemyslela.

monika71
29. mar 2010

tak ja som sa navečerala a aj mužovi som dala aby nepovedal 😀 😀 😀
vanilka aj ja som po IVF(prve) a UZV mám 15.4. ešte sa načakám 😒 mám zakázané robiť tak čakám či si mám vybavit PN alebo nie, nechcem čas predchádzať, takže u mna asi tak, čakanie dlhšie trvá nakolko doma to človek pozná a akoby stál čas 😠
jaja baby a viete mi poradiť či PN mi daju v GYNFIVE alebo len u mojej lekárky?

vanilka1802
29. mar 2010

MOnika, tebe v GF povedali ze nemas pracovat? Lebo ja ked som sa na to pytala, tak mne povedali ze podla toho ako sa citim. A ja som dokonca chodila aj normalne na nocne az dokedy som nedostala tehu knizku. Proste nechala som to na volu boziu, ved aj zeny ktore otehotneju prirodzene, normalne pracuju a funguju. Dokonca som aj co to porobila na zahradke.
Takze aj teraz budem asi fungovat normalne, len budem musiet trochu polavit v noseni na rukach, toho nasho valibuka.

Tak to je super ze vam, tebe a Pismenku tak krasne vyslo IVF.

monika71
29. mar 2010

no hej ale my sme s mužom na živnosti a mame taxislužbu, a tam som robila ťahala 24)šofer) a je to dosť náročné psychicky a fyzicky, takže mám odporučane nerobiť v tomto fachu.a prvé tehu skončilo práve v robote, takže asik pochopíš že nechcem zbytočne riskovať ☹
hej ak to ozaj vyjde na prvý krát od začiatku až do konca, tak ozaj super 😉
máš krásneho synčeka 😉 🙂

vanilka1802
29. mar 2010

MOnika tak v tom pripade ta chapem, ze nechces ist do prace. To je jasne. Byt niekolko hodin vkuse za volantom nieje bohvie co. Ja som mala praveze pohodovu robotu, sedela som za PC. Aj ked stresy niekedy boli ale dalo sa to vydrzat.
Diky za pochvalu drobca.

lalia123
29. mar 2010

Ahojte kocky, tak ja len davam vediet, ze to moje jedno jedine vajicko nebolo zrele a nepomohla mu ani tato noc. Takze sa transfer nekona. 😔 No, co uz. Rozmyslam, preco to radsej nestopli, ak bolo toho tak malo, resp. ci ten vyber prilis neurychlili, ked nebolo este zrele. /na to mi uz neodpovie nik 😔/
Drzim Vam vsetkym palce!

monika71
29. mar 2010

je mi to luto lalia ale nevzdávajte to.nabuduce to iste vyjde.
ja sa pre dnešok lučim, tak zatial dobru a pohovu noc vám želám 🙂

darla27
29. mar 2010

Caute baby
Lalia ☹ je mi smutno aj za teba, tento tyzden zacal uplne na nic. Ja nechapem , preco s tych 4 embryjok ani jedno neprezilo,
kde sa stala chyba, ale to sa nedozviem. Tazko mi je verit ze prave tie co mi vlozili by vydrzali. Prepacte sa pesimisticke myslienky, ale necakala som , ze pri 21 vajkach to pojde tak rychlo dolu, aby sme nemali ani jedneho mrazulka. ☹
Maji , kiez by mi to dopadlo tak ako tebe.. 😵
Baby ktory den po transfere sa oplati testnut ked som mala PK? Do krvi asi nevydrzim v takych nervoch. 😒

skrecko
30. mar 2010

Ahojte kočky!
Ja som sice z inej temy (azoospermia) ale chystame sa volat do gyn-fivu na prvu konzultaciu. Mate nejake odporucania? Lekara si mozte vybrat, alebo nas hned niekomu supnu? Nemate nejake tipy? Nevedeli sme ani pre ktore CAR sa rozhodnut, tak dufam, ze sme sa rozhodli spravne. Dlho sa caka na prvu konzultaciu? A pristup maju aky? Dakujem za odpovede 🙂 a ospravedlnujem sa, ze som vam sem tak vtrhla, ale ideme do neznama ☹ pomoc

slniecko01
30. mar 2010

Ahojte Pipinky,

my máme už toto všetko za sebou a chvalabohu sa to podarilo 🙂 a teraz si vychutnávame našu malú Nelinku. Našťastie nám to vyšlo na prvý raz, takže sme sa nemuseli až tak trápiť.

Všetkým Vám držím palce a nech ste všetky tehuľky. Tuším ste tu teraz dve, tak si tie malinké stvorenia dobre chráňte 🙂 a gratulujem 😀

monika71
30. mar 2010

dobre ránko pipiny,
slniečko tak to vyzerá ak dobre rátam že už 4 čakame na uzv 🙂
skrecko, ja som z vlastnej skusenosti v GF velmi spokojná, u mna to išlo velmi rýchlo, v januári sme začali a pozri, už čakame na uzv. japatrím k dr.Behunovej a som velmi spokojná.je pravda, že to tam ide jak na bežiacom páse, ale treba brať v uvahu, že nás tam vela chodí, takže na nejaké dlhé a osobitné zaoberanie sa neni čas.podla mna venuju tolko času každému kolko treba, ak sa pýtaš odpovedaju, ak nie tak robia tak ako je to pre nás najlepšie, predsa len sa tomu rozumeju najlepšie.ak by neboli dobrí, tak by nemali tolko pacientiek a tolko gynfidieťatiek.takže sama za seba ja som rada že som v GF. 😉 držím palce, nech vám to vyjde 😉

darli, ja som nemala PK a testovala som od 6.dna, a ukazovalo tuším od 8.dna,( pozri moj album)držím palce a verím že // budu 😉

skrecko
30. mar 2010

monika71: dakujem, si ma trochu ukludnila. Tak sa zverime do ruk osudu, snad aj my budeme spokojni. Len my potrebujeme aj dobreho urologa ☹ , tak uvidime. Drzim palce!

slniecko01
30. mar 2010

Skrecko myslím, že v GF je aj urolog.

Monika71 tak držím palce, nech je na ZZV vidieť všetko čo má byť 🙂

monika71
30. mar 2010

dufam že bude, a dakujem slniečko, a ako idu vyšetrenia po prvom uzv?potom na čo treba zas čakať? lebo stále sa na niečo čaká, tak nech som pripravená 😅

slniecko01
30. mar 2010

Na UZV si pozrú č sa naozaj plod uchytil a či bije srdiečko, dajú ti len lekársku správu a tu odnesieš svojmu doktorovi.
A koľko ti vkladali detičiek ? Nám dve, veď to je teda štandard ale jedno mi asi po týždni odišlo ☹ .Ale Nelka nám to určite vynahradí 🙂

monika71
30. mar 2010

slniečko mne vkladali 3 bublinky, a nemala som PK, ale podla HCG to vyzerá že sa asi jedno uchytilo,uvidíme, ozaj dakujem za info 😉

babulka555
30. mar 2010

caute dievcata 😀

beriete niektora Utrogestan?

majajka 75: HCG 640 som mala na 14 den od ET

pekny zvysok dna 😎

b

monika71
30. mar 2010

babulka ja briem 3x denne 2 ks 😒

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre