Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka555
19. apr 2010

nelly: asi do transferu nie? potom ti nechaju len Utrogestan...ja idem dnes k Drabeckovi 😉

lilinka81
19. apr 2010

nelly3 ahoj,...drzim palce nech to vyjde 🙂...... a ten estofem,to je fakt,popisane az hroza.Ja ho mam doma uz 3 mes. ,ale este stale ho neberem,trochu sa nam to posunulo ☹ .

yoyo123
19. apr 2010

nelly 3...estrofem sa berie aj po KET.Ja som dnes 16.den po KET a stale ho beriem aj utrogestan.V protokole je napisane že ešte 2 mesiace.Ja sa čudujem že už som neni chlpatá jak yeti z tolkych hormonov 🙂

nelly3
19. apr 2010

yoyo123 hlavne, ze tam pisu, ze pocas tehotenstva sa nema brat, ale snad vedia co robia 😉
lilinka81 a preco sa ti to posunulo? inac ja sa nejako necitim na to KET, asi by som to najradsej vzdala ☹

babulka555
19. apr 2010

nelly: nevzdavaj to 😉 pozitivne sa nalad, priprav si miesto v srdiecku, brusku a nezabudni vyprazdnit policu v skrini a suflik na komode pre nove vecicky 😀 bude to ok uvidis 🙂

luko
19. apr 2010

yoyo: že yetti 😀
nelly: a preco sa necitis? hm? nervozita?

nelly3
19. apr 2010

neviem, bojim sa, ze to bude negativne, a aj zdravotne mi je nejako divne, myslim tym, ze ma nejako vajecniky pobolievaju aj mocovy mechur, stale chodim na wc, ved necham to na osud a uvidime 🙂

luko
19. apr 2010

ja čakám na MS, som 31 DC...ale u mňa nič výnimočné...ja mám od 26-33 možný príchod 🙂 🙂 🙂 dokonca minuly rok mi raz došla na 35 DC...ale to bolo po dovolenke..tak mozno tym cestovanim.
Ja zatial nervozitu necitim...mozno je to tym, ze si to nejak neuvedomujem tym, ze nepicham inj...tak som zvedava...kedy to pride..ten stres...ale som teraz nejaka kludnejsia...nemam take ocakavanie ako pri ET 🙂

nelly3
19. apr 2010

luko ja som pri I.IVF si myslela, ze to vyjde a nic, tak teraz sa toho bojim, ze co ak to zase nevyjde, ale som teda inac "optimisticky naladena" sice mame 11 mrazacikov, ale ak to nevyjde, urcite tak skoro na dalsie nepojdem, nejako sa nato necitim, inac aj ja mavam tiez taky dlhy cyklus ako ty, sice tento mesiac dosla na cas, asi sa uz nevedela dockat KET-ka 😀

luko
19. apr 2010

no ved aj ja...presne...a teraz uz nemam ziadne ocakavania...skratka idem vyuzit sacnu ale 🙂 11 mrazacikov to je uzasne...my mame len 4och.

yoyo123
19. apr 2010

pipiny som tehotna 🙂 Vidite,že to vyjde aj po KET!!!!Mam HCG 2135 na 16.Den po KET.Nie je to nejako vela?Ketačkam držim prsty nech sa to podari 😉

luko
19. apr 2010

nooo...moja...a kolko mrazakov ste davali...zeby boli dve 😀 ? 😀 krasne hcg...blahozelam...to sa uz drzi krasne babatko...to ej moc moc dobre 🙂

yoyo123
19. apr 2010

luko...ano 2 mrazačiky 🙂

luko
19. apr 2010

noooo 😀

lumya
19. apr 2010

ahojte, kocky, vsetkym vam moc drzim palce !!!!
Monicka: prepac, ze som sa dlho neozvala, ale nechodila som na konika....prvy test vysiel pozitivne, velmi sme sa tesili, druhy uz bol negativny...a tak som sa snazila vypustit to z hlavy, aj ked, priznam sa, aj teba, aj Majajku som tu sledovala a tesila som sa z Vasich uspechov...ja sa teraz pripravujem na 3.IVF, ale pravdepodobne to uz bude v novom centre, co sa v Bratislave otvara... Monicka, ozvi sa, ako sa mas, Majajka, Teba tu uz tiez nie je vidiet....

lumya
19. apr 2010

a yoyo: vyzera to na dvojicky 🙂

luko
19. apr 2010

lumya...teším sa, že si sa ukázala...do tretice všetko dobrééé 😉

lumya
19. apr 2010

luko, podobne, tesim sa , ze som opat medzi Vami, uz trochu psychicky v pohode....predsa len, 2.IVF neuspesne da zabrat

lumya
19. apr 2010

a luko, poznam vela zien, ktorym KET vysiel

luko
19. apr 2010

ja tiez...napriklad yoyo 😵 😵 😵 však u nej to vyzera aj na dvojky 🙂 ale som v ocakavaniach opatrna
som nevedela...ze v Ba vznika nove centrum....

lumya
19. apr 2010

ano, luko, malo by sa otvarat o 2 mesiace, velmi nan spolieham, aj ked viem, ze nebudu robit zazraky, ale budu tam take kapacity, ze snad aspon vysetrenia mi spravia, ktore treba...a nebud opatrna v ocakavaniach, treba verit, teraz to urcite vyjde

luko
19. apr 2010

no vyborne...ja mam totiz pocit...ze tie nase centra v ba co su..co tak citam...normalna pasova vyroba ziadny individualny pristup ...ten serial na Prime Zazraky zivota je ine sci-fi 😀

luko
19. apr 2010

a podla mna zmena Vam pomoze...minimalne da cloveku novu nadej a snad aj doveru 🙂

lumya
19. apr 2010

ved prave, luko, uplne s tebou suhlasim, ja nemozem nic namietat proti ich pristupu, ale stale mam pocit, ze som viac v cakarni, ako vnutri na konzultacii, a co sa tomu uz viac venujem a studujem materialy k reprodukcnej gynekologii, vidim, ze kopec vysetreni nebolo spravenych...toto bude prve centrum pod zastitou lekarskej fakulty a predpokladam, ze im nepojde len o business

lumya
19. apr 2010

Ano, po 2.IVF tu zmenu z potrebujem, hlavne ak viem, ze to 1.IVF bolo uplne zbytocne, nakolko sme nemali spravenu imunologiu...a ta je u nas pozitivna

luko
19. apr 2010

mas pravdu...podla mna by zena mala absolvovat viac vysetreni..ked tak nad tym rpemyslam, ja mam endometriozu a ta moze suvisiet aj s oslabenou imunitou a nikoho ani len nenapadne nejake vysetrenie navrhnut... 😖

luko
19. apr 2010

inak pozerala som trocha na googli ale o tom novom centre somzatial nic nenasla...odkial mas info 🙂 ?

lumya
19. apr 2010

endometriozu treba riesit, a nielen obchadzat cez IVF... vsetko sa da, ale to uz by sa tomu bolo treba venovat....jednoduchsie a vynosnejsie je rychlo vybuchat vsetky pokusy IVF...zial

lumya
19. apr 2010

hmm... 🙂 poslem ti linku do IP?

luko
19. apr 2010

anoo, dakujem..len tak preventivne...do buducnosti...na druhe babo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre