Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
3. jún 2010

ano presne tak v Gf..bol v rifliach..a ak som napisala aj Dr..a aj sestricka boli v bielom v tom co ordinuju bezne

babulka555
3. jún 2010

yeliel: ja ked som bola na ET tak bola Stenova v bielom, takze to sa mi zda este celkom ok, ale rifle urcite nie 😖

yeliel
3. jún 2010

@babulka555 no ano ET je v poho...ale nie OUP a rifle 😀 to kde sme?MASH? 😀 😀 😀

yeliel
3. jún 2010

@michaelag ...nebooooj...povedia ti zajtra..ani mne do fonu nepovedali..povedali len kedy mam ET..a ze ako su natom embryjka budu vediet az zajtra..drzim palceky.. 😵

lubka0506
3. jún 2010

ahoj pipinky 🙂 čítala som vaše názory a súhlasím s monikou71 ale myslím si že nie je zlé vediet aj to ostatné,teda aspon si to prečítat...
...od dnes prvá včelička...jupí na toto som čakala konečne...a dúfam že to dopadne dobre... 🙂
všetkým tehulkám želám vela zdravia a nech sa držia a kočkám ktoré idú zajtra vela štastia 😉 držte sa papa. 🙂

monika71
3. jún 2010

pipiny neviem vlastne čo sa tu rieši, každá mame iné skusenosti, a o chvilu si budem pripadať trapne, že sa mi to podarilo na prvý šup, začínam lutovať tie, ktoré maju negatívne skusenosti, lebo si pripadaju ako keby ich išli ukamenovať, ste na omyle, my ostatné čo sme boli spokojné a brali sme s radosťou to čo nam ponukali mame tiež svoj pohlad na celu vec, ale ak ste pozorne čítali, začalo všetko tým, ako nove pipiny ktoré celý proces ešte len čaká museli byť z toho čo tu práve o GF čítali zhrozené a chuderky nevedeli čo teraz a ako dalej.Vžila som sa do ich kože čo by som asi urobila ja keby som čítala takéto niečo pred celým procesom, a viete čo by mi napadlo?zutekala by som a nebola by som teraz tehu. takže asi tak. ja erobím v zdravotníctve ale s ludmi, a verte mi, ani ja som nemala každý den ružový. a čo sa týka anesteziologa, nevšímala som si v čom je, mala som iné priority 😉

annamary27
3. jún 2010

Michaelag, aj mne ked volalai,tak mi len povedala čas a že či viem ako užiť lieky,už mi skoro zložila telefon,ked som sa jhej opýtala,že prosím Vás a kolkí prežili?Povedala počet a ešte to,že viac sa uvidí tesne pre ET.

yeliel
3. jún 2010

@monika71 ano tak to v zivote chodi kazdy mame ine priority ale tak myslim,ze kazdy z nas ma pravo na istu uroven.Ak si nezazila neuspesne IVF tak dovol babam nech sa podelia o svoje pocity a skusenosti..A samozrejme necit sa trapne v tom je ta rozdielnost niekomu sa to podari hned a niekomu na 3 ci 5 krat ..a kady pise len to co zazil.

monika71
3. jún 2010

to čo som písala o prioritách na konci bol smajlík, žial nemožem sa k rifliam vyjadriť lebo som si to nevšimla, to som chcela tým napísať,
ja nikomu nič neberiem, len nech sa tu nikto nestraší a neodrádza, nechajme babám ich nádeje
a naopak ja obdivujem baby ktoré idu do boja už po niekolký krát, a viem že na duši to zanecháva isté stopy a ich viera v uspech je každým nezdarom menšia ☹
ak som niekoho urazila tak sa ospravedlnujem, písala som len čo na srdci to na jazyku, taká som a nič ma nezmení 😉

monika71
3. jún 2010

Snažilky na zajtra vám držím palce tak velmi ako sa len dá, a netrpezlivo budem očakávať vaše výsledky 😉 😅

vanilka1802
3. jún 2010

MOnika, to nech ta ani nenapadne, aby si sa citila trapne, ked ti to vyslo na prvy krat. Co by som potom mala povedat ja, mne to vyslo uz dva krat, a zatial tiez vzdy na prvy sup.
Presne chapem tvoj nazor, mne tiez na zaciatku moc pomohla tema "Skusenosti s lekarmi v GF" neviem ci sa presne takto volala, ale tam tiez pisali babulky svoje nazory. Chvilami som bola soknuta, ale nakoniec som bola rada ze sme sa rozhodli tak ako sme sa rozhodli.

Babulky, vy co vas zajtra caka ET, tak vam drzim moc, moc, moc palceky. Ale v jednom vas sklamem, na izbe spolu nebudete, ET sa robi v takej malej miestnosti, tam je len koza, doktorka zavedie embrijka a potom budete minimalne pol hodku lezat. Mam taky dojem ze az 45 minut nechavaju, ale ja som tam naposledy nelezala ani pol hodku, lebo mi bolo treba nutne na WC. A mam taky dojem, ze tie miestnosti su len dve, tak preto jedna z vas ma termin neskor.

yeliel
3. jún 2010

@monika71 tak to sme natom rovnako aj ja pisem to co je na srdiecku 😵 ..ja vazne nikoho nestrasim...lebo nato su bubaci.. 😀 a tu nadej mame vsetky a samozrejme,ze budeme bojovat..pretoze vidime,,ze sa to da a je tu kopec tehuliek 😵

monika71
3. jún 2010

@yeliel som rada že to tak berieš, strašilo sa tu totiž na začiatku tejto rozoberanej temy, ale teraz sa to tu hemží snažilkami, ktoré píšu o tom o čom to celé je a dodávaju si odvahu, vymienaju názory, a podporuju, a tom by to malo byť že? Teším sa nové tehulky 😉

annamary27
3. jún 2010

Ja som po ET v GF ležala asi v tej malej miestnosti o ktorej píšeš @vanilka1802 a,le ET mi robili presne tam kde OPU 😀

yeliel
3. jún 2010

@vanilka1802 🙂 a mne zase robili ET tam kde OUP a aj som tam lezala..tak 20minut..a zakryli ma takou peknou modrou deckou... 😀 ujo Dr..povedal..ze drzim palceky a nechal ma tam so sestrickou 🙂

monika71
3. jún 2010

@yeliel dtto to isté 😅

yeliel
3. jún 2010

@monika71 tiez modra decka 😀 😀 😀

monika71
3. jún 2010

hej tiež, až ma napadlo, či náhodou nevie či to nebude chlapček 😀

yeliel
3. jún 2010

@monika71 ked pojdem zas budem pytat cervenu 😀 😀 😀

monika71
3. jún 2010

ja si donesiem svoju 😀 😀 😀

monika71
3. jún 2010

@yeliel ak sa možem opýtat, kolko pokusov už máte za sebou a aké?

yeliel
3. jún 2010

@monika71 to ma nenapadlo 😀 tak ja si donesiem aj modru a aj cervenu 😀 ...mame za sebou 1neuspesne IVF ...ale uz 2stimulku..prvu som musela prerusit..

monika71
3. jún 2010

@yeliel to mi je luto, a kedy si to zvopáknete?

nechsazadari
3. jún 2010

annamary, calex- ďakujem za držanie palčekov, ste zlaté!
Miška- možno teta počula v mojom hlase obavu, lebo aj dodala, že sa nemám báť. A možno sa jej pri Tebe zlepili stránky v tom jej zošite a nemohla Ťa rýchlo nalistovať 😉 . Ale pri vašom množstve embrijok si myslím, že sa báť fakt nemusíš. Všetko dobre dopadne! Veď si zajtra pokecáme aj s Katkou. A snáď aj Katkou 2 a Silvinkou. To už bude lepší mejdan ako naposledy. Juch!

yeliel
3. jún 2010

@monika71 hmm,, tak to ja este neviem..teraz este len krvacam po IVF..ale uz som sa objednala 😀 mam v Gf este 3mrazacikou,mrazenych hned po OUP tak uvidim ci sa niktore rozmrazia v dobrej kvalite a potom budem riesit co dalej.

monika71
3. jún 2010

Tak Pipiny, ktorých sa to zajtra týka, držte sa, žiadny mejdan, ale pekne po tom ležkať nechat bublinky pekne sa zavrtať 😅
Želám vám len uspech a vela šťastíčka, ešte raz držte sa 😉 🙂

monika71
3. jún 2010

@yeliel tak nech ti to nabuduce vyjde, každá z nás si konečne zasluži ten uzlíček mať v rukách 😉
ja si idem hodiť sprchu a pak niečo pripravím na večeru, takže sa zatial majte a pekný večer 😅

nechsazadari
3. jún 2010

jééj, dočítala som si odkazy len po mišku a odpovedala som. Takže moc ďakujem za podporu všetkým, všetkým babenkám. A snáď sa uvidíme aspoň na chodbe a deku si prosím obrázkami zdravučkých detičiek 🙂

katuliks
3. jún 2010

@nechsazadari &michaelag 🙂 Babulky aj ja som zistovala ako su na tom moji cakatelia.Len mi povedala,ze ked ich prekladali,tak sa delili dobre a ostatne sa dozviem zajtra.Tak vobec neviem ci je vsetkych 6 o.k.Normalne rozmyslame s manzelom ,ze si dam vlozit 3/Doteraz ked som bola uz 2x,tak nam davali tri lebo sme ich tolko len mali a to jedno som nechcela dat mrazit aby mu nebolo smutno 🙂 No neviem ci nam to teraz dovolia.Este uvidim a pokecam s manzelom.
Babulky vsetkym moc dakujem,ze nam drzite palceky 🙂 moc to potesi.Dufam,ze sa tam stretneme vsetky 🙂

vanilka1802
3. jún 2010

Babulky tak sorry za chybnu informaciu, ale mne aj ET aj KET robili v tej malej miestnosti, tam kde robili OPU mi spravili len UTZ a potom som si presla do toho kumbaliku a tam sa to odohralo. A vlastne to bolo take zvlastne, lebo presne v tej istej miestnosti manzel odovzdaval material.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre