Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
18. sep 2011

@zuzancek22 normalne milacik.. budes oddychovat , spievat bublinkam a hlavne v klude ano?

pici
18. sep 2011

@mariankach hybame :D coskoro :D

alibabaa
18. sep 2011

@elise aj jaaaaaaa... cakam na dalsiu mrchu a od 25 dna zacinam pichat... teraz mi ma prist okolo 29.9... ale nemusela by priiist 😅 😅 ale urcite pride mrcha mrchata... mam sice z toho zmiesane pocity ale naladena som pozitivne 🙂

alibabaa
18. sep 2011

@zuzancek22 silno drzim palceky straaaaaaasne moc. tak pekne oddychuj 🙂

alibabaa
18. sep 2011

@mariankach snazime sa zo vsetkych sil 🙂

zuzancek22
18. sep 2011

@pici samozrejme drahý ide na 4 dni preč tak budem mať veget sama pre seba

misi76
18. sep 2011

@zuzancek22 ahoj, len pekne oddychuj doma, nemysli na to i keď to nie je ľahké a neboj, vydržíš 🙂

wewulka
18. sep 2011

Ahojte baby, kedy mozem mat nejaky priznaky po KET ? Teraz som stvrty den po KET dvoch stvorbunkovych embryok.

misi76
18. sep 2011

@wewulka zlatko rada - nepozoruj sa, môžeš a nemusíš nič pozorovať na sebe, ja som raz cítila prsia, teraz pri tomto tehu nič

wewulka
18. sep 2011

@misi76 tak o to sa vazne snazim, len ma to tak zaujimalo, ze co asi robia v brusku. V noci ma trochu bolel pravy vajecnik a rano ma pobolievalo podbrusko a poobede som mala jemne spinenie. Teraz vecer uz nastastie nic. Tak dufam, ze sa uz neobjavi. Zaujima ma iba kedy sa asi tak mozu uhniezdit.

misi76
18. sep 2011

@wewulka no jemné špinenie je celkom dobrý príznak, môžu sa uhniezďovať aj teraz ale aj na 7-8-9 deň. Mne sa vždy uhniezdili skoro, lebo ja som na 8-9 deň si vždy videla na teste ducha. Držím palčeky, už nech vás tu máme viac pozitívnych.

wewulka
18. sep 2011

@misi76 ja sa toho spinenia obavam pretoze prvykrat som ho mala po prvom pozit. teste a sestricka mi povedala, ze to znamena, ze sa neuchytili.
Dufam, ze toto je len dobre znamenie. Velmi im verim 🙂

slniecko137
18. sep 2011

@zuzancek22 neboj, 10dní ubehne veľmi rýchlo. Teraz len hladkaj bruško a prihováraj sa bublinkám. 🙂

tinasc
18. sep 2011

babulky, držím vám všetkým palce, nech všetko dopadne podľa vašich predstáv 🙂 mne sa rozbieha druhá mrška od kyretu, čo je vcelku pozitívne 😀

slniecko137
18. sep 2011

@mariankach chodím do apríloviek 😉 . A naozaj sa tam človek toho podozvedá veľa lebo sú tam baby čo už majú detičky, tak vedia aj niečo dopradu 🙂 . A s tou nevoľnosťou je niekedy aj sranda. V piatok sme išli do tesca akože na veľlý nákup a vybavili sme ho za 5 minút. Zacítila som tam nejaký smrad a už sme nahádzali do košíka len to čo bolo po ceste k pokladni 😀

silviami
18. sep 2011

@zuzancek22 super, tak nech sa udržia, inak si ma riadne ubehla, ja idem zajtra len na OPU

pici
18. sep 2011

@silviami zime palce nech je hojna urodicka

mariankach
19. sep 2011

@alibabaa strasne sa mi paci, ze ste skoro stale dobre naladene. Som trosku smutna, lebo mne ta kamoska co som jej aj davala tuna link uz tusim ani nedviha fon :/. Tak snad ju to prejde a bude okej 🙂.

katuliks
19. sep 2011

@nechsazadari no ale dufam,ze buduci rok sa pekne stretneme ked bude mat GF den otvorenych dveri .Nech sa nase deturence spoznaju🙂

alibabaa
19. sep 2011

@mariankach ono to chce cas. aj baby tu na MK mali obdobie, ze sa nemohli ani len kuknut na matku s dietatom, a ked boli tehotne v ich okoli tak sa im vyhybali.. a vidis vsetky sme zasa nabrali kopu energie 🙂 mne napriklad dost pomaha ze si tu mozem pokecat ci uz o spolocnych problemoch alebo inych ... citat ako sa baby maju, a tesit sa s tymi co uz toto vsetko tazke maju za sebou a maju doma ruzovy uzlicek ...
ja osobne nelutujem, ze som sa sem pripojila 🙂 🙂 🙂 ba naopak uz som asi zavisla na MK 😕 😀 😀 😀

elienocka
19. sep 2011

caute kocky tak dnes som bola v gin five.4.oktobra zacinam pichat dipherilin alebo tak nejak sa to vola.potom gonal a luvegris.dostala som vsetky papiere na vybavenie tak sa mam na buduci tyzden do toho pustit povedal doktor.

nechsazadari
19. sep 2011

@katuliks - prípadne pri pokuse o súrodenca pre naše pokladíky 😉 😀 😀

mariankach
19. sep 2011

@alibabaa neboj, velmi dobre viem, cim si prechadzate, i ked nie v takej miere, ja som rok mavala mrchu kazde dva tyzdne a "vsak to prejde" "vsak sa to upravi" a akurat som ostala ako 2 vyzmykane citrony. A pritom stacilo uplne minimum a vsetko sa napravilo. A prave aj vdaka tomu, ze som len tak kukala po nete a diskutovala s kdekym 🙂 - nie tu na MK, ale viem, ake je dolezite sa neuzavriet do seba a riesit to. To som sa snazila aj tej mojej kamoske povedat. No, vsak hadam naberie druhy dych.

mariankach
19. sep 2011

@pici No ved dufam ze coskoro :D

silviami
19. sep 2011

@pici @zuzancek22 , tak už to mám zasebou, je sedem vajíčok, zajtra mám volať čo ďalej, zatiaľ ICSI, PK a ten nový prístroj mi odporučila len ak bude aspoň 5 embrií, že zajtra sa dohodneme, tak uvidím
a ešte pre všetky, čo majú strach pred OPU, ja som ho dnes absolvovala 3. krát a našťastie zase úplná pohodička, naobed ma manžel vyzdvihol v rámci obednej prestávky a odviezol na autobus, doma ma už čakal drobec a fungujeme ďalej akoby sa nič nestalo. Len anesteziologička nevedela napichnúť žilu, podarilo sa jej to až na 3x, takže mám celú ruku modrú. Všetkým Vám želám, aby Vám to prebehlo tiež tak hladko a bez vedľajších príznakov, klop klop na drevo, lebo účinok anestézie trvá 24 hodín, tak aby som niečo nezakríkla

babulka555
19. sep 2011

@elienocka mam rovnaku stimulku, akurat zacnem o tyzden neskor 😉

pici
19. sep 2011

@silviami gratulujem k peknej urodicke... nech sa len pekne oplodnia delia.. atd :D a hlavne nech u mamicky ostanu :D

pici
19. sep 2011

@mariankach ale ja myslim ze ano :D uz mate vybrate meno pre krpatu?

pici
19. sep 2011

@elienocka super... tak coskoro zacnes so stimulkou a potom to naberie rychle obratky a cochvila budes cakat na testovanie :D

zuzancek22
19. sep 2011

@silviami tak to je krása, gratulujem, a mne sa stalo niečo podobné, mne ju síce napichli, ale potom sa im to akosi vystrelilo,a druhú sestričku ostriekalo, tak museli napichovať nanovo, tak tiež mam ruku ako narkoman 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre