Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mom311
20. júl 2016

@baby24 uskodi to kvalite vajíčka určite.

19lilly
20. júl 2016

@baby24 no hej to mi este voľakedy dávno ked som brala antikoncepciu brala a fajcila som hovorili. Skus sa spytat pre istotu

19lilly
20. júl 2016

@dagaz vsak sa mestia do jednej 🙂 dobrych ludi sa vsade vela zmesti ;)

19lilly
20. júl 2016

@dagaz aj ja mam ist 27. Uz teraz stresujem ze to nevyslo

dagaz
20. júl 2016

@baby24 kazdopadne samotne fajcenie je velmi nezdrave..prinasa mnohe rizika a tak isto moze prispiet k nevydarenemu IVF. Ale zasa na druhej strane ked sa nad tym vsetkym zamyslim...ak si zavysla fajciarka neviem ci je rozumne proste polozit to a v sekunde prestat...tvoje telo je naucene na urcitu davku ktoru zrazu nedostane...co moze nasledovat? Akurat to ze budes nervozna podrazdena...no neviem co je lepsie pred Ivf...kazdomapdne to musis vediet ty

dagaz
20. júl 2016

@19lilly mestresuj...vsetko bude ok....ja pri malom som ani len netusila ci to vyslo. Test podla mna negativny a cuduj sa svete ma 7 rokov. Takze nic nieje take ako vskutocnosti vyzera 😊

dagaz
20. júl 2016

@19lilly 😊nooo..ja by som prijala dceru ale synator by to nerozchodil😂😂😂on chce partaka

bubinko1506
20. júl 2016

@xxxena vazia na kazdej poradni - mozes sa aj sama doma odvazit a potom uz iba povies sestricke aktualnu vahu, ale ja sa vazim tam, kedze doma kupujeme uz rok novu baterku do vahy 😀
zatial si musim zaklopat, ze som pribrala iba 7kg, co ma teda dost prekvapilo, lebo som si myslela, ze budem mat uz aspon 10kg navyse. ale teda ja nepriberam, akurat chlapci maju ukazkove vahy (v 25tt 870g a 760g). len si vazne neviem predstavit, ako sa do mna zmestia dve 2,5kg deti - uz teraz mam niekedy pocit, ze mi asi praskne brucho, ze uz viac sa natiahnut nemoze. ale ocividne sa to da, kedze je kazdym tyzdnom väcsie.

xxxena
20. júl 2016

@bubinko1506 tak super, ze tam vazia.pretoze ja mam ten isty problem, ze sme uz rok ak nie viac nekupili baterku 😀😀😀ja este neviem ci som nieco pribrala, naposledy som.bola vazena u obvodnej ked som si bola vybavovat vysetrenia na IVF.
To je priroda,a ona zariadi, ze sa ti tam bábätká zmestia. ☺ uz len dva dni,a zase konecne uvidim nase mimčo ❤❤❤❤❤❤❤

bubinko1506
20. júl 2016

@xxxena joj, to cakanie na ultrazvuk o par dni ti nezavidim - mne to vzdy strasne pomalicky ubiehalo. Az ked som zacala citit pohyby, tak to bolo lepsie, lebo som vedela, ze je vsetko ok, dovtedy som byvala vzdy nervozna, ci je vsetko v poriadku. teraz si musim pockat az do 2. augusta, ale na chate to predpokladam ubehne velmi rychlo

baby24
20. júl 2016

@dagaz sa k to vlastne aj ze na ked je tehotna ma v sebe velke mnozstvo hormonov a fajci obcastne is som to dala na polovicne davky ☹

baby24
20. júl 2016

@mom311 hm.... No zajtra tam idem opytam sa ale snad to nebude as take strasne ☹

xxxena
20. júl 2016

@bubinko1506 presne ako píšeš, vlečie sa to. už aj ja sa teším na pohyby 🙂 ale to si ešte troška počkam.🙂 prajem ti ešte raz aby si si to na tej chate naozaj užila,a aby vám aj počasie vyšlo..v piatok podam informáciu.🙂

mom311
20. júl 2016

@baby24 sestra bola na reprodukcnej imunologii a tam im do správy napísali jednu z diagnóz,že nikotinizmus a to sestra si dala možno 1cigaretu za den a skaredo na ňu zazerali a aj na jej manžela,ktorý fajči trochu viac ako ona. vraj to má vplyv aj na kvalitu vajíčok aj spermií. Ako pisala jedna baba predomnou,tak to môže prispieť k neúspechu IVF. Môžu sa Vám vytvoriť embrya,ale neuchytia sa kvôli nekvalitne. Asi by som každý den aspoň o 1cigaretu znižovala spotrebu. A mal by ťa v tom podporiť aj partner,lebo inak je to takze. Ja mám veľmi psychicky náročnú prácu a veľmi stresujucu,ale vzdala som sa aj kofeinovej kávy po tom,čo som videla na videu záznam zo sona,čo robí kofein a alkohol s babom v brusku. Chuda malé sa tam hadzalo ako by malo epilepticky zachvat. Inak ja som tiež chodila predtým do gynfiv a mám doma 21mesacneho loptosa. 😀 držím ti palce,aby sa Vám to podarilo na prvýkrát a aby sa ti podarilo zabojovať s cigaretami.

janula2003
20. júl 2016

@baby24 inak ja som prestala pred stimulkou aj preto, ze som mala 30-te narodeniny a tak som povedala, ze som si to dala k nim, vyse mesiaca som sa na to psychicky pripravovala a uplna pohoda a to som fajcila vyse 15 rokov, staci sa nastavit asi...moj manzel fajci dalej...a este som to spravila aj preto, aby potom nezistovali, ci som tehotna, keby som nahodou zrazu prestala fajcit...takze drzim palec :D

19lilly
20. júl 2016

@dagaz dakujem za povzbudenie 🙂 dnes sa cely den citim ako keby mam dostat kramy tak dufam ze nedojdu bo ma picne... piatok je 26DC a ja skoro vzdy dostanem v ten den... bazalna teplota tiez nestupa nejak extra ostava konstantna... u teba nejake zmeny? nejaky pocit nov y?

dagaz
20. júl 2016

@19lilly no ja som len 23 DC . Mne by mala prist 25.7 ale nedojde...jedna vec je ze beriem hormony a vtedy je mala pravdepodobnost ...ale nie vylucena...dojde tak 2-3den po vysadeni. Jasne ze mam zmenu....od dnes nemam kyselinu...nieje vecsej radosti..dufam ze to tak aj ostane. Inac nic...tlaky v podbrusku a obcas ma nechutne pichne pri vajecniku...

19lilly
20. júl 2016

@dagaz no ja som dnes 24DC.. no baby niektore pisali ze sa im spustili kramy tak ani nesli na druhy kontrolny odber na HCG... nooo u teba to vyzera nadejne :D :D

zuzsat
20. júl 2016

@baby24 ja som prestala po pozitivnom teste a to som fajcila 15rokov cca 10-15cigariet denne. drzim sa uz 6tyzdnov bez cigy ale zatial mi to nejako nechyba a to muz fajcieva na okne v kuchyni..

dagaz
20. júl 2016

@19lilly ja ak prvy bude neg.tak na druhy nepojdem. Naco...z krvy je to na 100%. Ano stava sa aj to ze pocas brania sa dostavy. Kokso..neskutocne ma bolia krize a zacinam mat presne take pocity ako ty. Len chodim na wc ci nekrvacam....asi my zacina z toho sibat😂to bude tym vekom😂budes sa aj testovat pred obderom?

19lilly
20. júl 2016

@dagaz tak ono ani ten prvy odber z krvi nemusi byt 100 % 🙂 teda ja urcite pojdem aj na druhy odber krvi ak nahodou bo nadej umiera posledna... no ja mam stale viacej a viacej pocit ze dojdu kramy.. od vcera ma bolia krize a dnes som cely den unavena, strasne ma zduva, nohy mi otazievaju po kazdom vyjdeni schodov... proste des.. jasne budem testovat 🙂 to by som nevydrzala ja som si kupila z amazonu tehotenske testy za babku a skusala som kedy mi vymizne pregnyl a teraz skusam ci nieco uvidim pred krvou :D ja som v tomto sialenec :D ale neupinam sa na to nejak proste ked nevynde jasne budem sklamana ale myslim ze nie tak ako po prvej IUI vtedy som bola presvedcena ze na 100% sa to podari a to bolo placu ked nie

dagaz
20. júl 2016

@19lilly no ale ak na prvom odbere bude 0 tak tazko o 4 dni bude 400. Ale ak na prvom bude uz aketake cisielko tak je sanca. A ako? Pregnyl uz vyprchal? Ja nemam ziadny test..a asi ani nekupim. Pri malom som testla rano pred odberom a nic...jedna ciara tak som isla na odber s tym ze nic...ale sak sa patri dojst ked povedali. Poobede som volala zasa s tym ze mi povedia ze mozem vysadit utro a oni my vraveli ze gratulujeme pokracujte v utro..skoro mi telefon vypadol z ruky a msla som neakych 380 hcg.

19lilly
20. júl 2016

@dagaz hej hej pregnyl som uz sobotu pred transferom nemala 🙂 no ved prave preto si tie testy robim len tak pre zaujimavost presne preto ze aj ked bude negativny sanca je vzdy 🙂 uff dufam ze ak sa tam ta druha ciarka neobjavi budem ten pripad ako ty :D

dagaz
20. júl 2016

@19lilly juj drzim palceky...ja uz aspon jedneho mam.

19lilly
20. júl 2016

@dagaz dakujem velmi pekne 🙂 len ten cas sa zacal nejak vliect .. no to nevadi ale maly chce brata tak dufam ze ho aj dostane 🙂 a ako bonus mozno aj tu sestricku

dagaz
20. júl 2016

@19lilly 😂😂oooo ty nam doprajes😂hned ako budes mat nieco nove daj vediet😊je super ked si mozme takto pokecat hlavne ked vsetko sme mali v jeden den😊

19lilly
20. júl 2016

@dagaz jasne hned sa ozvem keby daco 🙂 a aj ty hlas kazdu novinku som zvedava 🙂 tiez som toho nazoru ze je super ze si mozme pokecat a dufam ze sa spolu coskor prestahujeme do apriloviek 2017!

dagaz
20. júl 2016

@19lilly 😊juj bodaj by...ja teraz lezim doma v obyvacke s vylozenymi nohami...tych mojich dvoch som poslala do sveta nech mi aspon hodinu daju pokoj😊😊😊 bo som neaka unavena a boli ma brucho...no neviem...cele je to ine ako pri malom...tam som nemala nic...ziadne priznaky...

19lilly
20. júl 2016

@dagaz ja som tiez prisla z prace a lezim na gauci 🙂 vcera mi bolo dlho doma ale dnes v praci som uz chcela byt doma :D akurat manzel upratuje za mna 🙂

dagaz
20. júl 2016

@19lilly tak ja som od transferu doma...ale v pondelok uz idem aj ja do prace...no a potom na ten odber...strasne mi ten cas ide pomaly...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre