Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
15. apr 2014

@macka23 vies ono zalezi aj aky ste mali problem ked sa nedarilo....umna cakat na zazrak by bolo marne.. Ale tvoj pribeh je fakt smutny..ono to tak byva ze jeden z rodiny odide a druhy ho nahradi..tym ze pride

mirka135
15. apr 2014

@waitiekatie vies myslela som si ze dalsi neuspech po tom predoslom zoberiem lavou zadnou ale ti poviem ze ma to dost polozilo s cim som nepocitala.... Nevedela som ze ma yo tak zoberie ...a ty ides kedy na krv???

marverka
15. apr 2014

Ahojte,
prosím Vás neostal niektorej Puregon? moc by ste mi pomohli, ďakujem.

waitiekatie
15. apr 2014

@mirka135 ja idem zajtra.. kazdy neuspech ma polozil, nech som si myslela akokolvek silno, ze som pripravena... nikto sa netesi, kazda z nas si poplace...ja budem zajtra dufam plakat stastim... aj ked zaludok mam ako na vode uz teraz ked si pomyslim na to, ze tam mam zavolat 😀

mirka135
15. apr 2014

@waitiekatie tak ti budem drzat palce

mirka135
15. apr 2014

@marienka1980. Dneska si bola na krv vsak?? Daj vediet ako to dopadlo

gelinka75
15. apr 2014

po nekonecne dlhej stimulke, OPU az na 20DC vcera, zo 14 vajicok mame 9 eciek oplodnenych.. uvidime dalej ako to dopadne

gelinka75
15. apr 2014

@mirka135 neviem ako ta povzbudit...ale ze vraj to nesmieme vzdavat, toto bude uz moj 6 vklad..

marienka1980
15. apr 2014

@mirka135 Miruš, pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani neverím 🙂

dasa118
15. apr 2014

@mirka135 už nie už aj ja mám negatívne

mirka135
15. apr 2014

@dasa118 joooj tak sme natom rovnako ...viem ako ti je mne je tak isto moja ..

mirka135
15. apr 2014

@marienka1980 tak to ti z celeho srdca prajem az si ma rozplakala..tesim sa ze sa ti postastilo ..teraz si chran tu bublinku pkne hladkaj brusko 😉

mirka135
15. apr 2014

@gelinka75 hej to ano ja sa nevzdam..isla som do boja a neodidem inak ako vitaz...

marienka1980
15. apr 2014

@mirka135 jaj bbože ešte stále tomu neverímm, akurát som volala drahému že bude otecko, a tiež povedal že dobre sme hľadkali bruško🙂) len aby bolo všetko ok. Miruš, )ďakujem za úprimné slová, neboj podarí sa aj Vám!!!Musí!!!

mirka135
15. apr 2014

@marienka1980 teraz sa uz asi presunies do temy tehulky ale sem tam sa zanami mrkni 😉 a informuj nas ako ti je ake mas pocity a tak ..joj ja sa tak tesim bo viem aka stastna by som bola ja ...a postupne zajdeme do temy tehulky zatebou ze dievcence
@dasa118
@gelinka75
@waitiekatie

marienka1980
15. apr 2014

@mirka135 kočky, čakám vás!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale samozrejme prídem, držte palce aby nám to vyšlo🙂

annamary27
16. apr 2014

@mirka135 ahoj,nám pomohol pred ivf homeopat z Nitry,chodili sme k nemu aj s mm polroka.

donatela
16. apr 2014

@gelinka75 krasna uroda! Nech sa drobatkam dari a nech toto bude tvoj posledny a uspesny vklad!! Daj vediet ako si na tom... Drzim silno palceky🙂

donatela
16. apr 2014

@mirka135 je mi luto, ze si sklamana z neuspechu... :( Ale skus mozno svoju mysel zamerat na nieco ine... Skus cvicit, sportovat, varenie, pecenie, rucne prace... Viem, ze je to tazke, mam odskusane na sebe, ale da sa to🙂
Ja som sa po potrate pustils do cvicenia. Makam na sebe kazdy den. Upravila som stravu, pijem smoothies, cvicim mojzisovej cvicenia, chodim k homeopatke a snazim sa mysliet pozitivne. Nie vzdy sa mi to dari, pride smutna chvilka, ale robim maximum... A dufam, ze sa to este raz podari a az do uspesneho porodu🙂🙂
Drzim palce!

gelinka75
16. apr 2014

@donatela dakujem moc, zelam podobne vsetko dobre 🙂

waitiekatie
16. apr 2014

damy, uz len vydrzat do 14,00... lak na nechtoch dnes neprezije asi.. radsej nejdem varit, prsty uz mam dorezane, je to nebezpecneee 😀 😀 😀

gelinka75
16. apr 2014

@waitiekatie no je to napinave 😀

mirka135
16. apr 2014

@waitiekatie uz aj ja mam ohrizene aj zateba..

waitiekatie
16. apr 2014

@mirka135 mne je zima akoby som bola v decembri v plavkach na balkone... desne nervozna som... uvarila som caj z medovky, som zvedava, ci ma ukludni 😀

mirka135
16. apr 2014

@waitiekatie no len aby ta neuklidnil az tak ze zaspis 14hodinu ...inak je mozne ze mne sa este nespustili kramose?? Vcera som mala dostat

waitiekatie
16. apr 2014

@mirka135 myslim, ze to neprespim 😀 este pockaj, daj tomu chvilu cas.. pridu 😉

mirka135
16. apr 2014

@waitiekatie jooooj uz nech je 14 chcem pocut dobru spravicku 😉

beava
16. apr 2014

Ahojte, máte prosím niektorá z vás skúsenosti so zlepšením počtu (možno aj kvality) vajíčok pri stimuláciach na IVF? Pri prvej stimulke, dlhý protokol, maxi dávky menopuru, som dosiahla len 3 vajíčka (z 5 folikúl). AMH mám pritom 2,3 takže som z toho bola dosť nemilo prekvapená. A ešte, mám 35r. Pri stimulke na IUI clostibegytom som pritom tiež mala 3 vajíčka. Dá sa pri budúcom IVF tento počet nejak zvýšiť?

blavabla
16. apr 2014

@waitiekatie myslime na teba silno aj s Leuskom <3

waitiekatie
16. apr 2014

@blavabla dakujeeeem 🙂 uz len 10 minuuuuuut 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre