Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilly158
16. dec 2014

@annavallova - diky za info. Keby to tak aj teraz bolo,by som bola celkom rada 🙂

annavallova
17. dec 2014

@lilly158 držím palce, aby sa ti to podarilo 🙂

lilly158
17. dec 2014

@annavallova - DAKUJEM , si zlata 🙂

annamary27
17. dec 2014

Kočky,ktoré sa chystáte na Ket a potrebovali by ste Estrofem,mám 2balenia s expiráciou 4/2015,rada pomôžem a pošlem Vám to. 😉 len tak 🙂

cicanuska
19. dec 2014

Ahojte baby tak v včera sme sa dozvedeli výsledky z Krvy mala som strach či nám nepovedia že sme zabudnutí prípad.Takže mi zistili že mám imunitu na spermie a v januári sme sa rozhodli vyskúšať IUI a potom IVF.Takže som bola včera zavalená informáciami že na prvej zatacke som všetko zabudla 😀 Len nechápem načo im musíme priniesť overené podpisy od notára?

amy25
19. dec 2014

@cicanuska od notára treba potvrdene, jednak že súhlasíte s liečbou, že s nou súhlasíte obaja, takže tvoj mm sa nebude môcť "vyvliecť" z otcovstva, keby vám dali hoci aj darované spermie (čiže dna by nebola jeho), a pod.

amy25
19. dec 2014

@cicanuska ak máte protilátky proti spermiám, nie je iui
zbytočné? ja som myslela že pri protilátkach treba spermie napichovať.

cicanuska
19. dec 2014

@amy25 No ja neviem len Dr.nám najskôr navrhol iui že môže vyskúšať 2x a že keď to nebude tak ivf že tie protilatky sú ešte v norme tak asi preto nám to navrhol a ešte by som sa opýtala k tomu notarovy treba prísť už s podpisom alebo sa treba podpísať pred ním?a či to môže byť notár ktorého mám v bydlisku,alebo centrum má svojho?dakujem.

nezabudka8
19. dec 2014

Ahojte.viete mi prosim niekto povedat ako to funguje ked si chcem zobrat kartu z centra?chodime do GF mali sme 1 IVF ale som tehotna prirodzene a chcela by som vysledky co nam tam robili.mate s tym dakto skusenost?dakujem

ddanaa
19. dec 2014

@cicanuska vzdy ked podpisujes odkumenty musis podpisat pred notarom (matrikar) a mozes si vybrat ktorykolvek urad

cicanuska
19. dec 2014

@ddanaa Ďakujem tak dobre že som to ešte nepodpísala sama doma 😉

amy25
19. dec 2014

@cicanuska podpísať musíš pred ním. A dokonca to nemusí byť ani notár, stačí overiť na mestskom alebo obecnom úrade - je to ovela lacnejšie a podla mna aj dostupnejšie.

amy25
19. dec 2014

@nezabudka8 podla mna ti celú dokumentáciu nedajú, ale výpis z nej, resp. správu čo ti robili ti musia dať. Skús si tam zavolať a dohodnúť si termín, kedy si pre to môžeš prísť, určite to nedávajú na počkanie. Prípadne či nemusíš o to písomne požiadať. Inak ja zatial ked som si také niečo pýtala od hociktorého doktora, každý si za to niečo vypýtal, tak počítaj aj s tým.

amy25
19. dec 2014

@cicanuska ked sú protilátky v norme, ty máš priechodné vajcovody a mm má spermie ok, tak potom sa dá skúsiť aj iui.

cicanuska
19. dec 2014

@amy25 áno u mňa aj u mm je všetko v poriadku,len neviem ci nám to iui pomôže keďže ako nám dr povedal žeje tam len malá šanca že treba vyskúšať tak neviem preco nám nenavrhol hneď ivf.

lilly158
19. dec 2014

@annavallova - ahoj, tak dnes mi robil ultrazvuk Harbulak 🙂 mala si pravdu, DAKUJEM a ak vsetko dobre pojde, tak v utorok by som mala mat vklad a mala by ho robit asi Stenova 🙂 Uz len dufat, ze sa ti drobci dobre rozmrazia ...

belusa
19. dec 2014

Vie niekto prečo skončil dr.Drábek v gyn five?

lilly158
19. dec 2014

@belusa - coze ? O tom som nepocula. Dnes som tam bola na ultrazvuk, pytali sa ma ku komu chodim, ja ze k Drabekovi a nic mi nepovedali, ze by tam skoncil . Ale na dverach kde robia ultrazvuk bol napisany aj Drabek a styria novi lekari, ktorych som zatial vobec nepoznala. Uz tam nebola napisana napr. Stenova - oni teraz zacali robit aj v Nitre a v Ziline - tak sa nejako podelili.

belusa
19. dec 2014

@lilly158 kámoška tam dnes bola a povedali jej to tak ja neviem

cicanuska
19. dec 2014

@belusa ja som bola u neho vcera a rozlucil sa somnou s tim ze v januari sa vydime tak neviem.

nezabudka8
19. dec 2014

@amy25 Dakujem pekne za info.zavolam veru

amy25
20. dec 2014

@cicanuska je to šetrnejšie ako ivf. Traba vyskúšať, je kopec báb, ktorým zabralo práve to.

janedoe
20. dec 2014

@nezabudka8 ahoj. Mne od tial dali len vypis na necelu A4 za 10 eur. A ako tu uz niekto pisal, treba im zavolat skor, oni ti to pripravia a potom si po to zbehnut. Ale uprimne ... u mna bol ten vypis neskutocne strucny

annavallova
20. dec 2014

@lilly158 no teda budem silno držať palečky, a koľko sa rozmrazuje? nás to čaká na budúci rok, uvidím chcela by som ísť asi marec/apríl na ket

annavallova
20. dec 2014

@cicanuska ahoj aj ja mám imunitu proti spermiám a IUI mi zrušila hneď len ja mám aj endometriózu tak možno preto, držím palce

cicanuska
20. dec 2014

@amy25 Jasné vyskúšam všetko čo sa dá a pevne budeme dúfať že sa nám zadary🙂

cicanuska
20. dec 2014

@annavallova Ahoj my ešte pred návštevou centra sme sa s mm dohodli že najskôr skúsime iui tak sme čakali že nám do dr hneď navrhne,ale keďže sme ešte nemali výsledky z krvy tak sme sa bavili len o ivf ale vo stvrtok nám navrhol iui,výsledky som mala v norme.Dakujem 😉

scheflera
20. dec 2014

baby,neviete od koľkej robia odbery v Nitre?tiež až od 7:30?idem v pond.na krv.

mailinka1980
20. dec 2014

Kto s endometriozou uspesne Ivf?

amy25
20. dec 2014

@mailinka1980 aj ja mam endometriozu, Pco, slabo priechodné vajcovody, ... . Ivf bolo pre nás riešenie po piatich rokoch snaženia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre