Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
9. máj 2011

@wewulka no si riadna "nosnica" 😀 , tak nech všetky zaberú, nech máš veľaaaaaa detičiek

belusa
9. máj 2011

@nr_martinka ahoj ako sa máš?

elise
9. máj 2011

ahojte, dnes beriem fostimon už 4 deň, celkom je to ok, len som neskutočne smädná a bývam aj hladná.

tinasc
9. máj 2011

@elise no tak to mám príznaky priam v priamom prenose 😀 ja ho beriem od zajtra 😉 kedy ideš na kontrolu?

elise
9. máj 2011

@tinasc v stredu ráno 😉

tinasc
9. máj 2011

@elise ja idem teda zajtra, vo štvrtok na interné, kvôli predoperačným, papiere u notára potvrdené.... už aby to všetko výhodne dopadlo 😀

wewulka
9. máj 2011

Takže z 26 vajíčok sme dali 9 oplodniť prirodzene a ostatných 17 napichnúť. Z vajíčok prirodzene oplodnených máme 6, z ktorých mi budú aj vkladať a dali sme si aj predĺženú kultiváciu takže idem na vklad v piatok. A z napichnutých máme 9, ktoré nám zamrazili.

tinasc
9. máj 2011

@wewulka aj to je super úspech, tak nech sa len poriadne držia a vydržia 🙂

misi76
9. máj 2011

@elise zvykaj si, keď budeš tehotná, budeš mať rovnaké pocity 😉

@wewulka no paráda, tak v piatok ich máš už doma 🙂

pici
9. máj 2011

@wewulka perfektne.... ako sa citis...?

elise
9. máj 2011

@wewulka super sa teším s tebou🙂 ja idem v stredu na kontrolu tak som zvedavá čo mi povedia🙂

pici
9. máj 2011

@elise same dobre spravy neboj :D

pici
9. máj 2011

@misi76 milacicka.. ako sa mi mas?

elise
9. máj 2011

babulky po tom fostimone mám take fajne modriny na zadku 😀 inak švagriná pichá super ale spýtam sa v centre na to či je to ok.

misi76
9. máj 2011

@pici ajoj, rovnako, zvyšuje sa každým dňom intenzita nevoľnosti a zvyšuje sa nervozita na UTZ, ešte 2 týždne

zuzmilag
9. máj 2011

Ahojte dievcata, uz som si pichla 6 injekcii Diphereline a zajtra ocakavam menzes (dufam, ze na nejaky cas posledny a nemeskajuci). Moj manzel vsak nakoniec bude musiet v centre absolvovat MESA TESE. Nemate s tym niektora v Gyn Five skusenosti? Ako dlho tam bude musiet zostat lezat?
Mohli by ste mi prosim tiez popisat, ako prebieha punkcia? Je nieco na co by som nemala zabudnut okrem papuc a nocnej kosele? 🙂

elise
9. máj 2011

@zuzmilag ahoj mne zatial robili pukciu cýst a chýbal mi tam uteráčik, taký malý na ruky a voda na pitie.

zuzmilag
9. máj 2011

@elise Dakujem, pisem na zoznam 🙂

tinasc
9. máj 2011

a to treba práve nočnú košeľu? to keď robia punkciu tak už vlastne si treba obliecť tú košeľu?

elise
9. máj 2011

@tinasc ja som mala take dlhšie tričko ale daju aj taku zelenu prisvitnu zásteru, inak baby si brali taku bavlnenu tričko košelu ale odporučam krátky rukáv lebo bude napichnutá kanila ja už mám kupenu taku s krátkym rukávom🙂 dokonca sestrička sa mojim na izbe pýtala či tie 2 kočky čo idu na punkciu maju zo sebou vložku lebo vraj býva bežne krvácanie

tinasc
9. máj 2011

@elise no hej, ale to už keď idú robiť tú punkciu, tak treba mať už oblečenú vlastnú košeľu, alebo najprv dajú tú zásteru a potom sa musíš prezliecť? a budem si musieť ísť kúpiť, lebo ja nosím len pyžamo 😉

elise
9. máj 2011

@tinasc ja nosim tiež len pyžamo a ked prídeš na izbu prezliekaš sa potom napichuju žilu a ideš na to🙂 ja som kupíla taku čo môžem nosiť ako domáce šaty 😀

tinasc
9. máj 2011

@elise ok poobzerám sa po takej 🙂

pici
9. máj 2011

@misi76 viem ze lahko sa mi hovori... ale chce to klud.. .nech sa fazulkam dari...

pici
9. máj 2011

@tinasc vlastnu koselu, nic ich na sebe nemas. svoje papucky svoje pyzamko a ja som mala aj svoje ponozky :D

wewulka
10. máj 2011

@pici nie moc dobre, mam pocit napnuteho brucha a menšie bolesti, myslela som si, že druhy den po punkcii to uz bude dobre, ale asi mam zvacsene vajecniky a tie mi tam tlacia. Ale vela pijem, chuti mi aj jest takze to je ok. Vkladám utrogestan, ty si ho zapijala ?

misi76
10. máj 2011

@zuzmilag ahoj, TESE robili aj môjmu manželovi, ráno o 7,30 h. ho brali o poschodie vyššie nad GF a okolo 12,00 h. ho pustili. Ak nie sú komplikácie tak, môže ísť bez problémov domov.

Punkcia - tak ako ti kočky písali, žiadne pyžamo, ležíš na operačke dole hlavou s nohami od seba a nočnú košelu na sebe. Zober si Pepsinu, ak by ti nebolo po narkóze dobre, tá ti ukľudní žalúdočné kyseliny, ale iba chlípkať trošku.

@wewulka no pri takom počte vajíčok sa niet čo čudovať, len veľa pi a cikaj.

pici
10. máj 2011

@wewulka ano ja zapijam, lebo ma stipe :D

pici
10. máj 2011

@wewulka neboj tie bolesti by mali byt coraz mensie. ja som v den punkcie myslela ze idem do nemocnice vecer, tak velmi mi bolo zleň

tinasc
10. máj 2011

ahojte, takže dnes som bola na kontrole a ultrazvuku, od dnes pichám aj fostimon 😉 teda oni mi pichli, normálne si ho môžem pichať do brucha, doktorka síce pevne tvrdila, že musím do svalu, ale sestričky videli môj nešťastný výraz, tak keď doktorka odišla, tak mi povedali, že si ho kľudne môžem pichať tak ako diphereline... takže som veľmi rada 🙂 inak dokyna mi hovorila, že mám chodiť na injekcie k nim, čo nie je každý deň možné a cez víkend čo? tak ma sestričky ukľudnili 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre