Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bimbo37
10. apr 2013

@vodnari drzim moc moc moc palce. Neboj vsetko bude ok. Drzkaj sa.

alibabaa
10. apr 2013

@jomini ak je to vszp plati ti to rok

jomini
10. apr 2013

@alibabaa aj na lieky?

macinkapapulka
10. apr 2013

@vodnari juuuj, drž sa, nech všetko dobre dopadne

sarah00
10. apr 2013

@vodnari drž sa, nech všetko dobre dopadne

alibabaa
10. apr 2013

@jomini ja som isla druhy krat tusim viac ako po polroku.. a pani v poistovni tiez hovorila ze to sa schvaluju aj lieky so zakrokom. a teraz rozmyslam, ci to prve ivf som neabsolvovala len len ze to vyslo v case.. ze este tyzden dva a prepadne mi aj opu.. a lieky som si kupovala urcite tesne pred pichanim..
skus si zavolat do poistovne, .. povedia ti presne. skusim pohladat cislo na pani co mi hovorila v akom stadiu je moja ziadost.. poslem ti ho do IP ked ho najdem.

lesik
10. apr 2013

@katarina1279 Jeej,to si ma velmi potesila.Hadam,aj moj gynekolog bude taky zhovievavy a vypise ma.Veru,to by bolo najlepsie riesenie pre mna.Aspon dajake peniazky z PN ako byt nezamestnana a nedostavat ani cent...Vdaka Katka.

jomini
10. apr 2013

@alibabaa dakujem 🙂 tiez ste sa neponahlali?

matulka2314
11. apr 2013

ahojte baby pisem sem vam lebo inde mi nikto neodpisuje , som tu nová na modrom konikovy a nedari san nam skoro styri roky otehotniet. chcem sa opytat bola som na hormonalnom profile pred iui 2dc a potom mam ist 21-22 dc ale to je akurat cez vikend tak neviem ci ist 20dc ale to som po nocnej ci nebudu skreslene vysledky alebo mam ist az 23 dc, ten jeden den by nemal vadit nie ? viete mi poradit?

amstelko
11. apr 2013

@matulka2314 Ak to vychádza na víkend tak to si musíš zavolať do centra,kedy máš prísť.

matulka2314
11. apr 2013

aha tak dakujem 🙂 a myslis ze po nocnej by som mohla mat skreslene vysledky ?

amstelko
11. apr 2013

@matulka2314 podľa mňa nie

viva13
11. apr 2013

ahoj, chcem sa opýtať kolko najmenej dní sa môžej ísť na IUI po laparke ked sa zistuje priechodnosť?dakujem

bimbo37
11. apr 2013

@matulka2314 ahoj, neviem do akeho centra chodis, ake myslim, ze uz skoro vo vsetkych centrach pracuju aj cez vikend. Ale najlepsie je si zavolat a informovat sa, tak ako to tu uz bolo povedane, to budes mat 100% informaciu.

jahoda333
11. apr 2013

Ahojte baby ma tu niektora z vas skusenost s reprofitom Brno?Chcela by som tam podstupit ivfko.ďakujem

livia211
11. apr 2013

Caute pipiny, je tu niekto kto uz absolvoval v Gyn-five laparoskopiu? mala by som nejake otazky. Dakujem vopred 🙂

alibabaa
11. apr 2013

@jomini nie neponahlali, nechala som tomu volny priebeh. a ked ti aj prepadne podpisana ziadost, tak ta sa nepocita ako premarneny pokus.. ja som potrebovala citit, ze teraz je ta spravna chvila.. a presne takto som sa citila minule leto .. a citila som spravne. nasa princeznicka ma teraz 1062g a vrti sa v brusku ako na kolotoci 😀

zuzu1108
11. apr 2013

@jahoda333 ahoj je na diskusiaSlovenky a IVF v Reprofite,Brno.Skusenosti?

matulka2314
11. apr 2013

@bimbo37 chodim na antolsku ale neviem ci tam robia aj cez vikend tak tam zavolam dakujem

jahoda333
11. apr 2013

@zuzu1108
dakujem velmi pekne

zuzu1108
11. apr 2013

@jahoda333 Nie je za co 🙂 . Vidim ze si uz aj napisala 😉 . Urcite ti baby poradia ako mozu 🙂 .

jahoda333
11. apr 2013

@zuzu1108
Ano napisala mozem sa spytat ty chodis do reprofitu ake mas skusenosti odkial si ak mozem vediet vdaka

jomini
11. apr 2013

@alibabaa presne..len mam obavy, kedy pride tento pocit :D ..trosku tomu dopomaha aj praca, nakolko uz pracujem mimo BA a neviem ako vysvetlit tie kontroly, pnky a pod.. zda sa mi nekorektne ,,zavadzat,, v robote a pravdu tiez nemozem povedat, nakolko som tam kratko :/ ..na poslednom ivf v GF som robila este v Ba, tak sa to dalo a pokus v Brne som bola doma, cez sviatky..

alibabaa
11. apr 2013

@jomini ja som tento pocit nadobudla presne po dvoch rokoch od prveho odsuhlasenia ivf .. tiez som sa obavala ze to nepride a prislo.. ale .. aj som sa nabudila, zacala som chodit na masaze dolnych koncatin na stimulaciu zenskych organov a samozrejme aj ostatnych... , vyskusala som akupunkturu... jednoducho som urobila max a potom sla do toho...
hmm, tazko sa to vysvetluje, to mas pravdu. tie kontroly su strasne obmedzujuce.

martinkahc
12. apr 2013

@livia211 tak drzim palce ja uz som po 🙂 a da sa to vydrzat... ved babo stoji zato🙂

martinkahc
13. apr 2013

ahojte dievcata mala by som dotaz bola som na laparoskopii a neviem, ci tie lepky na ranach si tam mam nechat az pokial mi nepojdu vyberat stichy alebo si to mam odlepit... lebo hovorili nam lekarka, ze si mame kupit lepky na sprchovanie a potom si ich dat dolu aby to dychalo len neviem ci mam dat dolu aj tu od nich...vdaka

bimbo37
13. apr 2013

@martinkahc ahoj, mozes si to v pohode odlepit. Prelepuj si to len pri sprchovani. Je lepsie ked to nemas zalepene a sa moze hojit. Keby si to mala stale prelepene tak ti to moze zacat mokvat.

tuqanqa
14. apr 2013

@martinkahc ...myslim ze ja jsem z nemocnice odesla hned bez lepek a tak jsem to mela az do vytahavani stehu...pekne se mi to na vzduchu zahojilo a nemam zadne jizvycky 🙂

tuqanqa
14. apr 2013

Ahojte kocky, jen vam v kratkosti napisu muj pribeh. Nekdy minuly rok jsme absolvovali spermiogram a ja 2 dny pred vanocema laparku. Vsechno mame o.k. a tak jsme se rozhodli jeste pul roku pockat. Kdysi daaavno mi svokra neco hovorila o vceli materske kasicce ale ja moc neverim na zadne cary mary, povery a babske reci...No zacatkem tohoto roku jsem si na to vzpomela a objednala 100%kacicku a vysokokvalitni med primo od vcelare. Uzivala jem 1/2 CL denne a nekdy jsem i zapomela 😝 A najednou po 16mesich snazeni jsme v 5tt. Nekde tu je i tema na vceli mat. kasicku a nebo pohledejte na netu...Nemuzu 100% tvrdit ze to je kasickou ale ja jsem presvedcena ze ano 🙂 Svokrina kamaradka snazilkovala nekolik let a do roka s kasickou otehotnela. Drzim vam vsem velmi palce.

martinkahc
14. apr 2013

@bimbo37 ok dakujem strasne moc... lekarka nam to v rychlosti odrapkala tak som bola doma zmatena 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre