Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
16. júl 2012

@lubkaeck Dvojičky 😵 😵

lubkaeck
16. júl 2012

@sheronka sa ti smeje, neblaaazni to by bolo ved mame len 3 izbovy byt 😕

sheronka
16. júl 2012

@lubkaeck Jedna kočka tu písala, že bola na prvej krvi a mala HCG 300 a potom išla za týždeň a mala cez 14.tis. a čaká dvojky 😅 To by chcelo dom so záhradou 😉

lubkaeck
16. júl 2012

@sheronka jezisi, no ja som mala prvu krv 194 a teraz 1319 ak hadam len jedno tam je 😅 kamoska s dvojkami mala 1500 prvu a druhu 3700

reklamka
16. júl 2012

@lubkaeck - ja cakam dvojicky a to mame iba vacsi 2 izbovy byt, ktory budeme prerabat na troj. ale tak z pociatocneho velkeho soku sa teraz aj celkom tesim. 😀 ved sme velmi chceli, vsetko mozne podstupovali a co teraz mam nechciet to druhe? 🙂

gelinka75
16. júl 2012

@reklamka jeej gratulujem, a ty si po ET?

reklamka
16. júl 2012

@gelinka75 - po KET. 😉

gelinka75
16. júl 2012

@reklamka 🙂 to ma tak tesi, lebo nam ET nevyslo ☹

reklamka
16. júl 2012

@gelinka75 - neboj, KET vyjde. 😉

lubkaeck
16. júl 2012

@reklamka blahozelam, ja len, ze my uz doma jedno mame po KET z predchadzajuceho IVFka, takze dalsie dve bude riadny sok a najma chodim na vysku 😕 no ale ak su dve, tak co uz, dajako vynosim a potom vychovame, ci? 😉

gelinka75
16. júl 2012

@reklamka inak zistujem, uz som to tu niekde pisala, ze po KET je viac dvojiciek 😉

reklamka
16. júl 2012

@lubkaeck - no jasne, vsetko sa da zvladnut. ono je to na zaciatku vzdy sok a obavy, ale tak postupne to tak nejako clovek spracuje. 🙂

dadenka111
16. júl 2012

@reklamka gratulujem 😵 no pekne uz sa tesim na KET. 😀 moj-ty-svet dvojicky... si vzdy hovorim, ze aspon jednooo 🙂 a druhe je bonus.

kklaudia
16. júl 2012

Ahojte, som tu po dlllllhej dobe, lebo po neúspešnom 1.IVF som sa musela dať trošku do kopy.
☹ ☹
Teraz neviem, kedy mám ísť na ďalšie... máme v BA 10 embrijok odložených... normálne sa toho bojím, že keby som išla teraz a nevyjde to, tak mi asi dajú zvieraciu kazajku a vidím sa niekde v Pezinku za mrežami okien...
Manžel by chcel hneď, ale ja teraz na plno pracujem, a musím nabrať tú odvahu... UFFFF...
Kde ju nájdem?

dadenka111
16. júl 2012

@lubkaeck gratulujem pekne cisielko. to nemusia byt dvojicky neboj. ak si 19DPO tak okolo 2000hcg je este bezna hodnota pre jedno babenko. 😉

dadenka111
16. júl 2012

@kklaudia nacerpaj u nas dobru naladu a odvahu. my ideme teraz 3 babenky na KET v auguste a uz sa moc tesime. dalsiu adeptku na 1IVF a ked sa tu tak podporujeme ide nam to lahsie. ja som dala len mesiac pauzicku a uz sa neviem dockat vkladu 😉 a to mame len 4embryjka zmrazene. mam o ne trosku strach, ale verim ze je medzi nimi ten vyvoleny. 😵
mate krasny pocet E pod do toho, musis to risknut to zvladnes. my ta podrzime.

bimbo37
16. júl 2012

no ja ani neviem aké som mala HCG, taká som bola vyšokovaná, ale zajtra idem zase na krv tak sa spýtam, a som zvedavá aké budem mať zajtra.

gelinka75
16. júl 2012

@kklaudia ano klaudia, staci par dni depkovat, potom uz to neni dobre, tak sa objednaj na konzultaciu a podme do toho 🙂

lubkaeck
16. júl 2012

@bimbo37 ja som sa narocky pytala a dnes som bola na krv tu u nas, tak som sa musela pytat aby som vedela nahlasit hodnotu do GF 😉

bimbo37
16. júl 2012

@lubkaeck no ja idem zajtra ráno na krv do GF, tak sa opýtam sestričky hneď, som teraz už zvedavá, ked sa tu začala rozoberať tá téma 🙂

lubkaeck
16. júl 2012

@bimbo37 aj ja som mala ist rano do GF, ale nechcelo sa mi s malym trepcit do BA tak som si dala vziat krv tu 😉

bimbo37
16. júl 2012

@lubkaeck no ja bývam asi 5 min autom od GF, takže to mám v pohode, a svojho gynekológa mám v Kraľovej alebo v Galante 🙂, takže to je na inú štreku, hehe

jomini
16. júl 2012

@karkana mne dnes uz prisla, aj mne tie hormony poblaznili cely cyklus, od marca ms chodi ako chce 😒

ivka3901
16. júl 2012

ahojte kočeny 🙂 ako sa mi máte?čítam,že sa tu črtajú nejaké dvojičky 😀 no já chodím do práce a je to super aspom nemyslím na to isté dookola inak asi už od piatku budeme doma a až do 8.8 a potom asi zas 🙂 no ešteže mám toľko dovolenky 😉 inak Talinasko sa blíži sa tešíííííííííííím

ivka3901
16. júl 2012

@jomini aj já mám všelijak cyklus teraz som mala zas po týždni 2-krát do mesiaca sranda nie? 😀 ale momentálne sa mi to vobec nechce riešiť možno cez dovolenku skočím k gynekologičke nech mi dá niečo na upravenie 🙂

jomini
16. júl 2012

@ivka3901 len si nepytaj antiku 😀 😀 😀
dnes som pisala do repromedy, som zvedava, co mi odpisu 🙂 chytila som druhy dych nakolko mi ju odporucila baba, kt. po troch neuspesnych ivf u nas tam otehotnela na prvy sup, celkovo po 18 rokoch snazenia.

gelinka75
16. júl 2012

@jomini som o nich trocha pocitala po nete a vyzera, ze fakt su taki uspesni, by som rada vedela co robia inak 😀 co vravela ta baba?

ivka3901
16. júl 2012

@jomini no inak som mala práve antiku na mysli 😀 😀 😀 nie dobre?máš s tým skúsenosti?to je super inak 🙂 čože?po 18 rokoch?a 3 neúspešných cykloch?no nieže by som sa tak čudovala,ale už poznám toľko prípadov čo na slovensku sa im po niekoľko neúspešných cykloch v čechách podarilo otehotnenieť 🙂 no mňa to tiež láka,ale do REPROFITU počula si aj o tom centre?lebo nám sa vlastne 2 pokus podaril,ale potratila som a nato,že sme už boli v tom centre v BRNE tak nám dr.štelcl povedal,že je šanca len treba skúšať a zato ma to láka,ale až ked našporíme nejaké peniažky 🙂 ale aj tak musím ešte zlomiť mojho muža,lebo ten už moc nechce je dosť sklamaný ☹

ivka3901
16. júl 2012

@gelinka75 ahoj no nám na tej 1 konzultácií dr. navrhol soft či nativ cyklus a povedal,že sa budú snažiť vydolovať so mňa síce len 1-2 vajká,ale kvalitné a kvalitné aj vkladať,ale to je moj dojem len

jomini
16. júl 2012

@gelinka75 vravela, ze v SR ich posielali na darcovske vajicka, ze nema ziadne a ked dajake su, tak su velmi nekvalitne a tam uzivala len clostyl a vystimulovali 3 vajka, vkladali 1 a ostala tehotna. Ja som v GF s pristupom velmi spokojna, no ona vravela, ze tam je to milion krat lepsie, proste tam vojdes a citis, ze otial odides tehotna, ze to tam beru ako samozrejmost 🙂 a ze celkovo su tam popredu, metody, kt. u nas zacinaju prezentovat a su drahe, tak maju uz dlho odskusane a tak ...a citala som, ze 50 % uspechu je dobry embryolog a setrnost vkladu.

@ivka3901 ja citim v kostiach, ze otehotnies prirodzene 🙂 pocula som aj o reprofite, tiez poznam par, kt. neotehotnel po troch cykloch v iscare a tam sa im podarili dvojicky na prvy sup.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre