Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sizo
30. jún 2013

@bimbo37 Dakujem moja si zlata.Uz som na ceste a v sebe mam diazepan tak som trosku spomalena🙂🙂🙂

bimbo37
30. jún 2013

@sizo haha, ja som teraz naposledy aj soferovala, lebo priatel bol prec a nechcela som nikoho otravovat😃. ale pssst. ale tak ja to mam z domu do GF cca 5 min autom. myslim na teba a drzim moc palce.

sizo
30. jún 2013

@vodnari Dakuj

em moja uz len hodina a bude to tam🙂moje malicke🙂Som z toho diazepamu ako slimak🙂🙂🙂

sizo
30. jún 2013

@bimbo37 No pekneeeee🙂🙂Ja to mam 140 km tak ja neriskujem.Dakujem moja este cakaaaam lebo robia punkcie.....Kym pridem na rad tak ani ucinok nebude mat tabletka aj sa aj pocikam🙂🙂🙂🙂🙂

vodnari
30. jún 2013

@sizo a už je to tam....a teraz hlavne kľud...nôžky vyložené....dávaj na vás troch pozor.... 😉

blavabla
30. jún 2013

@sizo ahojky,posielam ti tehu pozitivnu energiu .....,a zo srdiecka prajem ,aby tie dva tyzdne rychlo ubehli...a potvdila sa ti jedna z najkrajsich sprav v zivote.!!!!!! Pfuuuj,pfuuuj,pfuuuj... 😀 😀

sizo
30. jún 2013

@blavabla @vodnari
Tak uz som doma.Uz leziiim🙂🙂Pozerala som mam to 154km z chaty........
Vlozili mi jedno 6 a druhe 4 bunkove.Zevraj sa to 4 bunkove sa len polovicka prebudilo ale spermiolog vravel ze to je este dobre ze mi to vlozia.Tak neviem.Ale predtym ked sa zamrazili mi vraveli ze maju skaredy tvar ale sa dobre delia,ze keby som mala viac tak tychto nezamrazia.Nikto ich nechcel len ja🙂🙂No a prezili rozmrazenie🙂🙂🙂Ja ich volam survivori,moje zlateee🙂🙂🙂Teraz sa to podariiiii.musiiiiiii.
Dakujem za pozitivnu energiu🙂🙂🙂
Bola tam Stenova a teraz mi to dala ovela vyzsie ako minule.Aj som to ciiitila.
Ale verim v tom ze toto bude to prave orechove a budem mat to vytuzene babo🙂🙂🙂🙂☹

blavabla
30. jún 2013

@sizo budes mojka urcite...raz sa to predsa musiii podarit..tak preco nie teraz!!! Len oddychuj a ver!!!!!! Mne rozmrazovali 3,vlozili 2 a z toho tiez jedno malo20% defekty...nebolo mi vsetko jedno...,ale jeden bojovnik stacil !!!!!!!!! A sme v 6 tt!!!!takze hlava hore,setri sa a nechaj sa s mm pekne rozmaznavat!!!!! Ja to praktizujem do teraz..... 😅 drzim mooooc ,moooc palceky...

vodnari
30. jún 2013

@sizo tak pekne oddychuj a hladkaj si bruško...ja som si ho stále hladkala a prihovárala hneď od začiatku....júúúúj moc ti to prajem...držkaj sa..... 😉

lulako
30. jún 2013

Ahojte, prosim, mohli by ste mi dat vediet vasu skusenost, pripadne poradit? Mam dlhy protokol a v 21. dni po menstruacii som si zacala pichat diphereline. Potom mi mala prist menstruacia (normalne mam 26-28 dni cyklus), ale neprisla, uz 35. den. Stalo sa to uz niektorej z vas? Je to normalne ci mam stresovat? 🙂 Dakujem moc a vsetkym drzim palce 🙂

sizo
30. jún 2013

@blavabla Jaaaaj dakujem moja🙂🙂🙂🙂Nadej umiera posledna🙂🙂🙂Len verit treba.
No moj muz ma az tak rozmaznavat nebude,neni ten typ☹Ale akoze stazovat sa nemozem.Vybavil mi upratovacku,ked sa mi nechce varit tak nech si objednam z restauracie a taak....
Ale som vravela...teraz kaslem na vsetko len aby bolo vsetko ok🙂🙂🙂
Aj ty si si uzila moja pfff.Ale ako vravis staci len jedno aby sa uchytilo a aj zostalo tam na 9 mesiacov🙂🙂🙂🙂
Budem ti drzat moja palceeeeeeee🙂🙂🙂

sizo
30. jún 2013

@vodnari Dakujem moja🙂🙂🙂
No ja si ho hladkam aj pri prvom som hladkala.Len teraz si musim davat pozor lebo kym som sa len pripravovala tak svojho psa som volala moje babo.....Mame 5 a pol mesacne stena sao.Stredoazijsky ovciak.Sice je uz maco 45 kg ale je to este babo male.Tak teraz ho musim volat podla mena lebo babo moje uz je-su v brusku.

danky24
30. jún 2013

@lulako Ahoj neboj, to sa stáva, mne ms meškala 5 dní, ale mne Dr. povedal že keď nepríde do týždňa mám dojsť takže ak nedostaneš tak chod k lekárovi. Ale uvidíš dnes dostaneš, u mna to bolo tiež tak, dokiaľ som čakala tak nič a keď som sa tu opýtala báb tak na druhý deň ráno prišla, bola sice úplne slabá ale bola. 😎 drž sa

luanna
30. jún 2013

@mauerka ahoj, uz si doma z nemocnice? Mne este neprepustili, cakam na sono... Dufam ze malinke su ok... Dnes som uz vobec nespinila ale teraz vecer sa to rozbehlo... Ja uz fakt neviem, cele dni len lezim, max wcko a jedlo... ☹ fakt sa neviem dockat toho sona. A baby, vraj sa nesmie hladkat brusko lebo si mozete vyvolat kontrakcie... Aspon tu to vravi kazdy lekar. Takze ruky prec 🙂

vodnari
1. júl 2013

@luanna
@mauerka babenky...myslím na vás.....držte sa....a verím že všetko dopadne dobre a čochvíľa budete doma a tešiť sa z priberania.... 😉

sizo
1. júl 2013

@luanna
@mauerka
Drztete sa babenky drziiim palce )🙂🙂🙂

sizo
1. júl 2013

@vodnari
Ahoj moja.Lezim doma-to lezanie neni premna ale co uz.Trosku ma picha v bruchu ale inac ok🙂🙂
Ty ako?Uz buduci tyzden bude mat vysledky?Jaaaj tolko myslim na teba

lesik
1. júl 2013

Babulky,nechcem byt za hlupu,ale co myslite pod pojmom dlhy protokol?Na stranu-dve?Ja som dostala dva protokoly,ale to urcite kazda.Na spontanny cyklus a na upravovany ci vyvolany,sakris teraz si nemozem spomenut ako sa to presne vola 🙂 ,odpustite mi.Kazdy mam tak na pol strany az tristvrte.Teraz ma caka SIS, absolvovala som prve IUI neuspesne.MUDr.Harbulak pri konzultacii mi povedal,ze sa vykona este druhe IUI a potom sa ide na IVF.Babulky, na co vsetko sa mam zamerat ak budem podstupovat IVF?Stale tu pisete o zmrazovani vajicok.Je to vlastne ako keby zaloha,ak by sa prve IVF nepodarilo?

Kolko zhruba ma mozu stat vsetky tiety ukony?Pocitam, ze okolo1500-2000eur.Ci sa mylim?

gelinka75
1. júl 2013

@lesik ahoj, to nie je podla dlzky strany ale podla toho kedy ti pri IVF zacina liecba, bud par dni pred ms, to je dlhy protokol alebo na druhy den ms, to je kratky protokol..ty asi mas protokoly na IUI to je trocha ine, ked mas embrya navyse je vyhodne si ich dat zamrazit a v pripade potreby pouzit, nas vyslo 1.IVF cca 1500 eur, druhe cca 1100 eur

blavabla
1. júl 2013

@sizo
@vodnari
@bimbo37 ahojte babulky,mame uz akciu srdiecka 6tt+6..... jedno srdiecko.....mame 3,57mm,taky majinky cervicek....tak sme sa o teba bali ,,po tom spineni,aby sme o neho neprisli ako na posledy......ale presli sme dalsi level...strasne sa tesime!! 🙂 🙂 🙂 😉 babulky ponahlajte sa za mnou....strasne vam drzim vsetkym palceky... 🙂

bimbo37
1. júl 2013

@lesik ahoj. presne tak ako pise gelinka75, je to idividualne vsetko. my sme tiez platili cca 1500€, ale zalezi ci budes mat nieco na zamrazenie ( platis rok mrazenia), ci chces predlzenu kultivacie, ci chces embrioskop atd. cize podla toho sa ti bude pohybovat aj cena. ale lieky + inekcie vysli tusim cca 200€. drzim palce nech sa zadari.

sizo
1. júl 2013

@blavabla Jaaaaaaj moja gratulujeeem,krasne🙂🙂2x Som to precitala🙂🙂Tesim sa s tebou🙂🙂🙂Supeeer
No ja sa ponahlam za tebou 🙂🙂🙂Len musim pockat 13 dni na pozit.test:-)

bimbo37
1. júl 2013

@blavabla tesiiim sa, ze je vsetko v poriadku. juchuuuu😊

sizo
1. júl 2013

@lesik Ahoj ja som mala kratky tak neviem.Injekcie ma visli na 297€ ale ja som si pichala 7 denne☹.Dala som si zamrazit a aj priamo oplodnit -ale som mala len 6 vajicok a z toho 4 oplodnili.2 mi dali prvykrat a vcera som mala ket vlozili 2Nemala som predlzenu kultivaciu ani nic.Vsade vsudy aj s ketom ma vyslo okolo 1.100€.

majkulik
1. júl 2013

ahojky, tak tie sumy mi riadne vyrazili dych. co vsetko v tej sume je zahrnute? mna to tiez zaujima, lebo nas caka IVF. kolko doplaca poistovna?

majkulik
1. júl 2013

@lesik nepytas sa zle. ja som tiez nova 🙂 a odpovede na tvoju otazku mi pomohli 🙂

mauerka
1. júl 2013

@luanna Ahoj moja, mna pustili v piatok z nemocnice - v utorok vecer bolo to masivne krvacanie, samozrejme som jemne spinila/cistila sa este aj v piatok, ale tu na to pozeraju inak - proste lezat so spinenim mozes aj doma, ak tam nie je nejaka ina zjavne pricina na hospitalizaciu. Doktorka mi povedala, ze sa to moze zopakovat a aj nemusi, ze ak sa to babatko ma udrzat, tak sa udrzi ak sa nema, tak v tomto stadiu ma mozu dopovat progesteronom a mozem lezat v nemocnici a aj tak moze odijst.
Takze polihujem doma, zajtra idem na hematologiu a gyndu k mojmu dr. tak uvidim, co povie on.
UTZ mi robili naposledy vo stvrtok - bol v poriadku, tak som zvedava zajtra...
Drzim nam vsetkym prsty...je to boj a nech mi skusi niekto povedat "uzivaj si tehotenstvo" tak ho poslem kade lahsie!

luanna
1. júl 2013

@mauerka no takych by som aj ja najradsej poslala kade lahsie.... To je super ze Ta pustili, doma je doma 🙂 neboj, nase deticky to zvladnu!!! Mne to sono dnes nerobili tak este cakam... Mozno zajtra... Uvidime....

bimbo37
1. júl 2013

@majkulik ahoj a vitaj v klube😊, na tvoje otazky: myslim, ze poistovna ti preplaca 1200€ ak sa nemylim. v tych 1500€ mas lieky a inekcie, mrazenie, predlzenu kultivaciu ak chces, embrioskop ak si ho das, a vklad. myslim, ze som vymenovala vsetko. potom v pripade ak ti budu vkladat zamrazene tak za vklad sa plati vzdy 140€.

vodnari
1. júl 2013

@sizo len odpočívaj...ja budem mať výsledky 11-teho...teda vtedy mám zavolať či už sú....tak som zvedavá.... 😉 držkaj sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre