Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

petkaa28
30. aug 2013

@mauerka ahoj, ja som mala 10. Deň po et 246 a dnes je 13.den a mam 600 🙂

erin365
30. aug 2013

@petkaa28 krasne spravicky ;) gratulujem 🙂

petkaa28
30. aug 2013

@erin365 ďakujem 🙂)

sizo
30. aug 2013

@vodnari Dakujem moja a budem mysliet nateba a drzaaaaaat palce🙂)))

sizo
30. aug 2013

@blavabla Ahoj moje, aj ty mi chybas.-(((Vsetky babenky mi chybaju a tolkoooo na vas myslim, jaaaj keby ste vedelli......
Niekedy som kukla len postu a som frcala prec.......mala som toho vela a aj ta depka........ale uz je to ok🙂))))Dnes uz zacinam brat tie alloe veci, tak uvidime..........raz to urcite vyjde, musiiiii, ja sa nevzdaaaavam😀DDDDD
Ale moja ty mi napis, ako sa mate??????Vsetko v poriadku???

donatela
30. aug 2013

@erin365 fu vy ste toho mali. Tak aspon budes mat istotu, ze su to ozaj silni chlapci. Vyjde to urcute🙂

matka177
30. aug 2013

@petkaa28 Ahojcek na 9 den som mala 112 a na 14 den 1120HCG

erin365
30. aug 2013

@donatela dufajme...

@nezabudka8 ahoj, volala si dnes embryologicke?

matka177
30. aug 2013

@petkaa28 Super tesim sa s tebou

matka177
30. aug 2013

@mirkaaak neboj urcite to vide nabuduce

donatela
30. aug 2013

@kora77 urcite zvladnes a potom budeme k tebe chodit po rozumy🙂

matka177
30. aug 2013

@mauerka myslela som dvojnasobne ako som mala ja 1120HCG.ci to zodpoveda jednemu,alebo dvom.ked som volala o krv ,tak mi nevedela povedat.vravela,ze to sa este neda povedat.tak neviem kolko by malo byt HCG,keby sa ujmu obe fazulecky

depa
30. aug 2013

ahojte moje chodim do gynfivu do blavy boli ste niekto 23,8 na ivf chcem sa opytat ako je to s uživani utrosikaci može nastat krvacanie alebo nie ci nahodou neviete ci sa embryjka len tak stratia alebo sa nejak vyplavia krvou som už hotova neviem co mam robit chodila som predtym do KE ale neuspesne nikto mi ič nepovedal prečo na tyžden by som mala ist na krv neviem ci si mam robit testik alebo nie popravde v poslednom case mi chuti iac jest a ked daco nezjem tak mi je zle od žaludka mam napuchnute bruško sem tam ma aj prsia bolia poradte mi

luanna
30. aug 2013

@matka177 ahoj, mozno ti to pomoze- ja som mala na 14 den po ket hcg 1322 a cakam dvojicky. O dva dni v nemocnici bolo 2683 a o dalsie dva to stuplo na vyse 7 000.

matka177
30. aug 2013

@luanna ak sa mozem spytat,,to si si isla dat zobrat krv sama,alebo ta poslali

matka177
30. aug 2013

@depa Ahoj ak ti mozem poradit,tak sa netestuj.zbytocne budes iba vystresovana.ja som to spravila na 7 den.ukazalo mi ze som neni a krv bola bola pozitivna.ked mozes tak vydrz

luanna
30. aug 2013

@matka177 ja som den po zavolani do GF za krv skoncila so spinenim v nemocnici, kde mi zistovali ci hcg stupa.

matka177
30. aug 2013

@luanna ale nastastie to dobre dopadlo.v kolkom si tyzdni 🙂

nezabudka8
30. aug 2013

@erin365 ahoj.ano ostali nam nakoniec len 2 gulicky a tie zamrazili.tie dalsie 2 sa prestali vyvyjat. :'( dufajme ze ale tie v brusku bojuju statocne! Ma to trosku vystrasilo.no stale tajne verim ze to vide! Neviem ten pocit mi zostava tak hadam je to siesty zmysel 😀 . Ty sa ako citis? Mna bolia neskutocne prsia.

luanna
30. aug 2013

@matka177 v 18tom.... dufam ze uz bude vsetko ok a male budu pekne rast

vodnari
30. aug 2013

@sizo ďakujem zlatko, v nedeľu sa ti ozvem ako sme dopadli so zmrzlinkami.... ale dúfam že sa mi hneď dve rozmrazia a tie mi aj vložia aby mi ešte dve zostali..... 😉

erin365
31. aug 2013

@nezabudka8 mna od poslednej dávky luverisu velmi bolia bradavky... inak pohodicka. od vkladu stale lezim, citam knihy, pijem vela vody, proste dopriavam chlapcom uplnu pohodu. Od pondelka uz idem do práce. Musíme silno verit ze naše bublinky sa nás drzia pevne. Budes si robiť zo zvedavosti aj tehutest?

sizo
31. aug 2013

@vodnari Jaaaaj moja, urcite sa ozvi, budem na teba mysliet🙂))))

vodnari
1. sep 2013

@erin365 zaujímavé..... 😉

erin365
1. sep 2013

@vodnari Jj, som bola zvedava ako to celé prebieha tak som hladala a hladala...🙂

mauerka
1. sep 2013

@vodnari Tak uz napato cakame - ako bolo?

nancsy
1. sep 2013

Ahojte! Tak zajtra už zacinam so stimulaciou aj ja dipherline dosť mám z toho nervy. Kde ste si to pichali? Do stehna, brucha alebo kam? Lepšie je večer alebo ra o? Držte mi palce.....

blavabla
1. sep 2013

@sizo ahoj mojenka..som rada ,ze ti je lepsie...obcas sa nas nas kukni ako sa mame...u nas vsetko v poriadku,brusko rastie ,a maminka a tatinko su velmi stastny...velmi ti prajem zlatinko ten krasny pocit...a hned ked sa das do kopy tak sup k nam...drz sa zlatko...drzim pakceky... 🙂

blavabla
1. sep 2013

@vodnari myslime na teba a na zmrzlinky... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre