Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

motiv
29. nov 2013

@adulka1979 juj super, gratulujem!

medyx
29. nov 2013

@adulka1979 gratulujem 🙂 dufam ze buduci tyzden aj na mna cakaju taketo dobre spravy..... 😉

erin365
29. nov 2013

@adulka1979 Gratulka 🙂

zuzkagal
29. nov 2013

@adulka1979 hurrraaaa gratulujem, konecne prva ktora prelomila lady 🙂 som velmi rada, juchuuuu 🙂

blavabla
29. nov 2013

@adulka1979 suuppeer, huuraaa...velka gratulacia🙂 mooc sa tesim...

adulka1979
29. nov 2013

@motiv
@medyx
@erin365
@zuzkagal
@blavabla
@gugulienka
@maci Ďakujem Vám všetkým. 🙂

sarah00
29. nov 2013

@adulka1979 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super, prajem žiadne komplikácie a všetko dobré, zdravíčko a všetko len to najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂

sarah00
29. nov 2013

@maci321 aj tebe gratulujem a tiež prajem všetko dobré 🙂 🙂 🙂

dievčatá, treba to tu popluť nejakými tehuvírusmi 😀 😀 😀 😀 @adulka1979

maci321
29. nov 2013

@sarah00 dakujem, takze tfuj,ftuj, tfuj 🙂 zachvilku to caka dufam aj teba a cas tak rychlo bezi, ze na nejake injekcie zo stimulky si uz ani nespominam

lesik
29. nov 2013

@sarah00 Idem okolo 5.decembra na punkciu,v pondelok mam kontrolu.Dnes som bola tiez,folikuly pomalicky rastu a je ich viac.Lepsie ako v utorok,kde mi zvysovali davku Fostimonu.

rybkanz
29. nov 2013

@motiv dakujem, povzbudilo ma to 🙂

@adulka1979 gratulujeeeeeem, to je super, konečne to niekomu vyšlo!!!!

baby keď to tak počítam, že niekedy v januári by som mohla mať schválenú žiadosť z poisťovne, tak keby to vyšlo na prvý šup, tak by to mohol byť krásny darček k mojim 33. narodkám 😅

rybkanz
29. nov 2013

@motiv od čoho to závisí, či je krátky alebo dlhý protokol????

guginenka
29. nov 2013

@rybkanz - no to by som aj ja rada vedela 😕 toto som sa ani nestihla opytat. ale podla mna podla hormonalneho profilu alebo podla toho ake mas problemy, kolko ivf za sebou. neviem. ja som mala prvy krat kratky protokol - ale v inom centre. teraz mam dlhy.

sarah00
30. nov 2013

@lesik super. ja idem na kontrolu zajtra, tak som zvedavá. @macka23 ty ako? platí punkcia v nedeľu? to by sme sa tam stretli 😉

macka23
30. nov 2013

@sarah00 takze ja posledne injekcie vcera, dnes pregnyl, v pondelok rano punkcia 🙂

janan82
30. nov 2013

@adulka1979 Gratulujeeeem 😉

motiv
30. nov 2013

@rybkanz to ti urcia podla tvojej diagnozy a vysledkov z krvi, ako si na tom s hormonmi a tak.Ja som mala vsetko ok len manzel zly spg.

sarah00
1. dec 2013

@macka23
@lesik
@adulka1979
@zuzkagal
@erin365
@majkulik
@leonie777 ja dnes 15DC, ráno kontrola a ešte stále sa nič nedeje. v utorok opäť kontrola. injekcie mám už len na dnes a pondelok, ja neviem, prečo to tým mojím vajíčkam toľko trvá a to ich ani nejak veľa nenapočítala, teda podľa toho čo som videla dnes na UTZ 😒

macka23
1. dec 2013

@sarah00 nevesaj hlavu 🙂 ja vcera vecer pregnyl, dnes si dam augmentin a zajta sa konecne vyspim. Snad to dobre dopadne 😔
Mne kopec injekcii ostalo, snad si tu vezmu spat 🙂

sarah00
1. dec 2013

@macka23 Ďakujem. budem ti zajtra moc držať palce, aby všetko prebehlo v poriadku a dobrých vajíčok bolo čo najviac 😉 🙂

hi
1. dec 2013

@majkulik to poznam aj moj ostal v nemom užase a ked sme vyšli von vravel,že polke nerozumel.... som rada ,že su tu take zlate baby,ktore su ochotne poradiť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkagal
1. dec 2013

@sarah00 ahoj, ja som na tom bola podobne, tiez 15DC tiez nic a tiez injekcie len na dva dni. ale ja som bola na kontrole az o 3 dni, nie o dva ako ty a na ten treti som uz nemala gonal. Ale v GF ma Dr pozrel, povedal ze o dva dni vyber a hned mi tam aj pichli gonal, mi ho dali zadara. a vyber som mala 20 DC. Viem aka si chudatko zufala, ale vydrz uz len par dni 🙂

guginenka
1. dec 2013

mozem sa pripisat do tej tabulky? 😒

rybkanz
1. dec 2013

@motiv tak uvidíme ako to bude u nás... väčšinou tu mali baby dlhý protokol, mala si šťastie 😉
baby je normálne, že ja ešte stále od toho štvrtka z toho vyšetrenia priechodnosti krvácam??? ☹

gelinka75
1. dec 2013

@rybkanz ano aj ja som trocha krvacala a potom spinila a mrcha dosla asi o tyzden skor

sonulka81
1. dec 2013

@guginenka jasné ...niekoľko strán dozadu je neviem či 1325....

majkulik
2. dec 2013

@adulka1979 jupiii, gratulujem a tesim s tebou

majkulik
2. dec 2013

@rybkanz
@guginenka
Protokol urcuju podla vylsedkov, resp. podla hormonov. co som citala, tak pri kratkom daju davko ako pri dlhom, len v kratcom casovom useku. kuk

http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre