Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

blavabla
6. jan 2014

@vodnari tak to je super mojka...mooc sa tesim 🙂 aj ty sa drzkaj...budem na teba mysliet 😉

kklaudia
6. jan 2014

@donatela ďakujem

bobulab
6. jan 2014

@tyli a kedy ides? možno sa vidime:D

bobulab
6. jan 2014

@mirka135 ked som sa pýtala v lekarni, povedali, že my možme iba bylinkove paastilky na cmulanie

tyli
6. jan 2014

@bobulab tak ešte nie je 100% isté či v stredu, alebo štvrtok, ale predpokladám, že cca. o 8-mej tam budem 🙂

tyli
6. jan 2014
majkulik
6. jan 2014

@zuzkagal Zuzi, co sa stalo? pise sa tu velmi vela, nebola som tu opat par dni. . . . prosiiiim, ze ze ani to neviem napisat

sarah00
6. jan 2014

@kklaudia je mi to veľmi ľúto ☹ drž sa, posielam veľa sily

majkulik
6. jan 2014

@majkulik uz som sa docitala. je mi to hrozne luto. ani nevies ako. tak velmi som sa z vas tesila ani si to nevies prestavit. ja som sa riadne zresetovala cez sviatky. ja som si dala oddych tiez od liekov, od lekarov od vsetkeho. a teraz cez najblizsi menzes skusime KET. som prave velmi smutna, lebo som vam velmi velmi velmi - ani si nevies predstavit ako velmi priala. tisnu sa mi slzy do oci . . . drzte sa - obaja. to cvicenie - malo dinamicke pre mna, ale v petrzke otvaraju nove fitko na hrobacke - v stredu by som tam chodievala. hm ? co ty na to?

guginenka
6. jan 2014

@kklaudia-drz sa a posielam ti vela pozitivnej energie

zuzkagal
6. jan 2014

@majkulik dakujeme maji, uz sme to nejak predychali, aj ked nie celkom . Chceme ist na par dni do Prahy niekedy koncom januara alebo zaciatkom februara. To cvicenie je ze vraj dobre na pretiahnutie panvoveho dna a pomaha k otehotneniu, tak to chcem vyskusat. Ale inak som si kupila permanentku na vacushape na januar. Ja som zas neni na fitko.. nikdy neviem co tam mam robit :D :D Dalsie KET neviem kedy, mozno az niekedy april, maj, momentalne nemam chut na dalsiu chemiu... Tak sa ozvi ked pojdes na KET budeme na teba mysliet. mm sa stale pyta, ze ako ste na tom vy 🙂 super, ze si si oddychla, tak uz by to malo vyjst! kolko embrijok ti ostalo?

zuzi20
6. jan 2014

@bobulab ok jasne, to je pravda, ze ked je clovek tuna zaveseny, tak furt na to mysli...ale zas mne to pomaha, ze som v tom neni sama... Tak sa potom aspon ozvi, ako si dopadla 😉

majkulik
7. jan 2014

@zuzkagal My ideme do Prahy 24.01. na koncert M. Bubleho. mame ho velmi radi, tak som nam na vianoce spravila radost. Objednala som aj ubytovanie, tak nepocestujeme rovno po koncerte v noci naspat do blavy. Praha je krasna. My sme tam boli v 2012 na vyrocie svadby. Na segvejoch sme si presli cele centrum - 3 hodinou exkurziu sme mali. ale teraz bude zima na to.
Fitko je sranda, je to super, take spolocne cvicenie.
My sme boli na konzultacii 03.12. a dali sme si pauzu. Koniec roka je u nas v praci velmi namahave a stresujuce, a aj sme mohli ale nechceli sme. Takto som oddychnuta, nevystresovana, trochu precistena aj od liekov. A aj sa citim ovela lepsie ako po tom vsetkom. Zena je vystresovana z toho pichania si injekcii, potom OPU a anasteza a potom stres, ci sa chytia a vsetko to okolo. proste stres a sa necudujem, ze telo potom odmieta spolupracovat.
Od najblizsieho menzesu budem brat lieky a KET vychadza na zaciatok febraura.
Nam ostali 2 dvojdnove a 3 po PK. cize mame len dva KET.
Dakujem, ze budes na nas mysliet, 😲

zuzkagal
7. jan 2014

@majkulik tak si to uzite v prahe 🙂 Mne tiez tak zostali 2 dvojdnove a 4 po PK.. ale obavam sa ze z toho nic nebude, ked nam vtedy 7 embrijok neprezilo rozmrazenie. A nevies co je s leonie777 uz dlho sa neozvala.

majkulik
7. jan 2014

@zuzkagal coze??? 7??!!! ku koncu som moc uz necitala. do kelu.
hore hlavu, urcite tam su bojovnici. Neviem. Posledne infosky boli, ze to tu sleduje ale neprispieva a tiez KET prekladala na januarovy menzes. ale to su vyse mesiac stare infosky.

zuzkagal
7. jan 2014

@majkulik no vsak v den vkladu si ma zavolal embriolog a hovori mi ze museli rozmrazit az 10. Lebo prvych 5 rozmrazenych neprezilo a z druhych 5 prezili 3 z toho 1 sa prestalo vyvijat druhy den. ostali dve - obe mi vlozili - pre istotu.Tak uz v ten den vkladu som bola taka vystresovana z toho a nejak som tomu nedavala sancu... tak preto chcem pockat az nejak april maj, aby som sa z toho uplne dostala. mozno budem ok uz vo februari... kto vie 🙂 ale momentalne este do toho ist nechcem. Tak sa s nou snad stretnes v GF. alebo sa ozve ako je to s nou, dufam, ze je ok.

nr_martinka
7. jan 2014

@kklaudia nabuduce sa to podari.ja som mala 4Xiui z toho jedno sa podarilo ale bolo mimomaternicove a lavy vajcovod isiel von a povedala som si ze ideme dalej.Tak sme skusili IVF a nic a ani mi nezostali mrazacikovia.a tak sme si podali dalsiu ziadost a ked sme isli z centra tak som povedala ze buduci rok bude babo a basta.no a ani nestacili schvalit ziadost a uz som bola tehotna prirodzene 😀 takze teba mysiet pozitivne.drzim palceky 😀

majkulik
7. jan 2014

@zuzkagal no ty koky. si si vazne presla - injekcie, OHSS, a potom toto. treba si oddychnut, mysliet pozitivne a ist dalej. Nastastie mate este dost mrazacikov. HLAVNE TREBA VERIT!!!
Neviem ako vyzera 😀

zuzkagal
7. jan 2014

@majkulik tak kazda sme si presli narocnym obdobim. Bodaj by uz bolo coskoro to "bruskove" obdobie 🙂

waitiekatie
7. jan 2014

@zuzkagal veru, uz aby bolo.. a nie ze mi teraz zavadzaju tie vianocne kolaciky na bruchu 🙂 ja idem 20.1. si pre lieky na KET.. tak uz len dobre obdobie.. 😉

leonie777
7. jan 2014

@sarah00
@waitiekatie
@macka23
@kklaudia
@donatela
@adulka1979
@zuzkagal
@majkulik
@lesik ... ahojte dievcata, dala som si na cas pauzu, tak sa chvalte co je tu nove??? 🙂 dufam dalsie tehulky a tento mesiac dopadne aj nase KET, tak ako ma 🙂

waitiekatie
7. jan 2014

@leonie777 nejake sanajdu, vsak? 😉 my sa casom pridame.. kedy mas KET? ja asi az v 2/14..

adulka1979
7. jan 2014

@leonie777 Ahoj, u nás je zatiaľ všetko fajn. 🙂 Práve dnes som bola na kontrole. Som v 9tt. 😉

leonie777
7. jan 2014

@majkulik
@zuzkagal ... je mi luto zuzi, ako to dopadlo ☹ ozaj je to vsetko o strasnom strese a o stastnej nahode? ja neviem ... moc dufam a treba verit, ze ked to nevzdame, dojdeme do ciela ... spolubojovnicky a idealne spolu ... koncom roka ako citam, tak statistika GF prudko rastie k pozitivu, tak nech im to vydrzi 🙂

kamosky moje zlate, normalne som si konika zakazala na cas, ale dnes mi to uz nedalo, chybali ste mi vsetky ... u nas nic nove, cakam na ms, a nabiehame na KET ... majkulik kedy ti dosla ms? len tak ci sa nejako spolu trafime, ja som mala 21.12.12 a dalsia ocakavana podla kalkulacky by mala dojst cca 15.1. 🙂

@waitiekatie cca okolo 15.1. ma dojst ms a zacinam stimulku pred KET, mame zamrazene 6 ks icsi oplodnene po 2 dnoch ... uvidime, dufam je medzi nimi ten pravy bojovnik 🙂

leonie777
7. jan 2014

@adulka1979 to sa tesim 🙂 ako sa citis? 9 tt? to takto rychlo leti? ved nedavno sme boli spolu na stimulke, neuveritelne, tak hlavne nech ste v poriadku ... mala si utz? kolko bambuliek?

adulka1979
7. jan 2014

@leonie777 Veru letí to rýchlo. Toto bol druhý utz, prvý bol v GF. Máme jednu bublinku. 🙂 Cítim sa dobre zatiaľ. Dnes mi to meral a vraj podľa meraní je to 9tt, že to nebude rátať podľa poslednej MS, aj keď v BA mi hovorili, že podľa poslednej MS sa to počíta. On to bude brať podľa veľkosti plodu. Ale však ok, hlavne nech je všetko v poriadku. 🙂

leonie777
7. jan 2014

@adulka1979 davaj na seba pozor a popluj ma, nech chytim aj ja tehu virusik 🙂

adulka1979
7. jan 2014

@leonie777 Ďakujem, dávam si pozor. 😉

Pfuj, pfuj , pfuj.... 😀 😀 😀 Tebe a všetkým posielam tehu vírusíky. 🙂

kklaudia
7. jan 2014

@leonie777 ja sa veru nemám čím chvalit, 5.1 v noci mi po potrate robili aj cistenie, tak som na pár mesiacov zase zabrzdená... A tak sme sa tešili.

leonie777
7. jan 2014

@kklaudia to mi je luto ... bola si na 1 ivf? co ti povedali, ze preco sa to stalo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre