Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

waitiekatie
10. jan 2014

@zuzkagal chapem, ako sa citis, ja som sa citila podobne... cim viac ma utesoval, tym viac by som ho bila.. 😀 a to doslova.. strasny amok som citila, najradsej by som hodila nieco o stenu, alebo len spala, aby som na to nemyslela.. ale normalne som mu povedala ze jednoducho musim plakat, musim to nejako zo seba dostat a ze to su hormony, nech ma neberie celkom vazne.. a pomohlo... par dni som bola taka nijaka, ale definitivne ma vyliecilo ist medzi ludi... a opat zistit, ze svet nie je len ciernobiely, tehotny a netehotny a ze zivot ide dalej... tesim sa na KET, aj ked sa strasne bojim, ze sa bubacikovia nerozmrazia, ale snad to bude dobre.. neboj, prejde to.. len sa porozpravajte, povedz mu ako sa citis... a ze vies ze si na neho hnusna, ale ze takto sa s tym vyrovnavas.. urcite ta pochopi... drzim palce... a zajtra si to uzi, uvidis ze pomoze... 😉

zuzi20
10. jan 2014

@lesik ahoj, aj si sa tam nakoniec dovolala? Aj ja som sa tam nemohla dlhsie dovolat, ale nakoniec som sa dovolala na cisle konciace 23. Tento vikend robia v nedelu, tak som sa zajednala na kontrolu..

lesik
11. jan 2014

@zuzi20 Ano,dovolala som sa nakoniec.Som objednana na buduci piatok.

waitiekatie
11. jan 2014

@lesik no este ma aj predbehnes... ja idem az 20 🙂 🙂

lesik
11. jan 2014

@waitiekatie No vidis.A to stihnem mozno aj vypredaje,ak budu 🙂

vahy1
12. jan 2014

Tak zajtra o 9.15. mam transfer,rozmrazili sa 2 zo 4 po PK. 🙂 Som rada,tak drzte palce, a tentokrat to musi uz vyjst. 😉

zuzkagal
12. jan 2014

@waitiekatie dakujem za podporu.je to uz lepsie. Zacala som cvicit, vybijam energiu inde :D ale KET stale odkladam.uvidim kedy dostanem chut ist opat do toho. Drzim ti palceky moja, aby ti to vyslo. ides teda 20? to mas o chvilu 🙂

zuzkagal
12. jan 2014

@vahy1 drzim palce 🙂

waitiekatie
12. jan 2014

@zuzkagal iba pre lieky.. este cakat na ms, cakat na to, na tamto... 😉 dakujem

blavabla
12. jan 2014

@vahy1 to mas velke stastie..... 🙂 2 zo 4..moooc drzim palceky... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janielik87
12. jan 2014

@vahy1 drzim ti palceky

sarah00
12. jan 2014

@vahy1 držím moc palce 🙂
@adulka1979 @donatela dievčatá pred vyšetrením UTZ si mám dať normálne utrogestan dovnútra? nebude to nejak prekážať? neupozrnili na to, ale ma to napadlo, lebo ja si ho ráno dávam o pol 7.

waitiekatie
12. jan 2014

tak tato sa mi velmi pacila... Matka Tereza ma pravdu 🙂

janielik87
12. jan 2014

@waitiekatie nadherne 🙂

zuzi20
12. jan 2014

@vahy1 jeej to je super, ja som bola dnes na kontrole a na vklad idem vo štvrtok. A oni ti dnes volali sami? Drzim palce zajtra 🙂

zuzi20
12. jan 2014

@tyli ahooj, a ty ako? Volali ti dnes ako sa rozmrazili?

tyli
12. jan 2014

@zuzi20 ahoj, žiaľ nám sa posledné dve nerozmrazili, tým pádom zajtra nikam neideme ☹ . teraz si dáme pár mesiacov prestávku a možno máj - jún by sme to opäť skúsili. zvažujeme Brno.

zuzi20
12. jan 2014

@tyli boze to mi ani nehovor...:( co s tym robia, ked sa to nerozmrazi...To je mi luto...Ja sa bojim, mne budu volat v stredu...Drz sa.

tyli
12. jan 2014

@zuzi20 už je dobre. ráno bolo trochu sĺz, ale vedela som, že embryjká s predĺženou kultiváciou sa zle rozmrazujú.

tyli
12. jan 2014

@zuzi20 držím ti palce. veľmi. daj vedieť v stredu.

franzziska
12. jan 2014

ahojte baby poradili by ste mi prosim?? vela bab ma odhovara od gynfive vraj je to tam drahsie a neochotni lekari a sestry...ake mate skusenosti vy? dakujem

zuzi20
12. jan 2014

@tyli :( a to ti rano volali? Ze kedy mam cakat ten telefonat...

zuzi20
12. jan 2014

@franzziska ahoj, my sme skusili zatial len gynfiv, platis aj za vzduch co dychas, ale lekari su zase fajn. Nam sice zatial nepomohli ( 1 IVF, teraz cakam na KET), ale neviem, ci budeme u nich pokracovat, ci nepojdeme radsej do Ferticentu (tam sa za ukony , ktore potrebujeme neplati).

franzziska
12. jan 2014

@zuzi20 no tiez nad tym rozmyslam...kde ten gynfiv je viac po ruke

tyli
12. jan 2014

@zuzi20 dnes mi volali o 10.00 hod. ale minule, v pracovný deň až okolo 16-tej hodiny.

zuzi20
12. jan 2014

@tyli no to budem cely den v strese...dakujem, ozvem sa v stredu...

zuzi20
12. jan 2014

@franzziska ty si z BA? Ja nie, takze pre mna je to v ramci Blavy jedno...

franzziska
12. jan 2014

@zuzi20 ee nie som , z TT ale hentu část BA dobře poznam vies

zuzi20
12. jan 2014

@franzziska tak vyskusaj 🙂 doktori su urcite odbornici, fajn pristup. Aj tak je to vsetko o stasti...ci sa zadari, ci nie...

vahy1
12. jan 2014

@zuzi20 Ano,volaju den pred tym transferom.V pracovny den je to az poobede.Drzim aj tebe palceky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre