Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
5. feb 2014

prave mi volali z uradu, ze nam starosta podpisal prenajom zahradky. JUPIII. mame konecne nieco svoje. a budem mat kam chodit odychovat a aj male vypustit 🙂 a mam opat ciel a uz nemyslim tolko na toto vsetko.
@leonie777 ako si preckala ten cas, kym ti zavolali, ze sa bublinky rozmrazili?

majkulik
5. feb 2014

@leonie777 no v pondelok. to budem mat 17 DC. len to preckat. no neboli. bola som pre 8:30 - a ze nikoho. posledna odchadzala z odberu krvi. ako ze pohoda, parada, sadla som si, budnu dala vedla seba na stolicku, a potom sa hned ozvala Dr. Stenova. ako ze uplna parada

leonie777
5. feb 2014

@majkulik tak teta bude mat zahradku??? a to sa kde da si dat taku ziadost??? aj ja by som chcela kusok zeme 🙂)) nemozeme byt susedky na zahradke, ty s tvojimi a ja mojimi dvojkami a chlpaci k tomu??? ked uz to takto tahame spolu 🙂

zlatko ten cas do rozmrazenia bol taky plny istoty, ze sa rozmrazia a rovno aj prve dve a hotovo 🙂 tebe budu ktore prve rozmrazovat? tie po PK, alebo tie co mrazili hned na 2 den???

leonie777
5. feb 2014

@majkulik to ti fakt super vyslo 🙂 vikend budes mat teda dlhy a to akoze ja mam tiez v pondelok 10.2. v den tvojho vkladu uz testovat???? najradsej by som testla uz dnes 🙂 ale este je hovadsky prilis skoro 🙂

nancsy
5. feb 2014

@dieselxxx ani nevieš,ako si to prajem..zdržím ti palce. Daj vedieť,ked začneš so stimulkou🙂

majkulik
5. feb 2014

@leonie777 ja som dala ziadost na urad a teraz sa ozvali. no bude to super, hlavne oplotene, cize nebudu mat kam zdrhnut 🙂 mame to v Dubravke.

Ja som sa pytala onehdy a oni najprv rozmrazuju tie hned zmrazene a potom po PK. preto som aj uvazovala, preco ti povedali, ze sa uhniezduju 5-6 den, ked nam hovorili, ze 2. a tym sa to vysvetluje - PK.

no ja som velmi zvedava na tvoje vysledky. 10. budes 11ty den. to by teoreticky mohlo vykuzlit kolajnicku

blavabla
5. feb 2014

@majkulik
@leonie777 babulky moooc vam drzim palceky, aby vam to uz konecne vyslo🙂🙂aj my mame 2 dnove 🙂🙂a uz ma 38 tt...a za chvilu tlacime!!!!-🙂

leonie777
5. feb 2014

@blavabla jaaaaj, ani nehovor 🙂 ja som uz ako na ihlach a slubujem si ze klud a nestresujem a nesledujem sa ale prd 🙂 len si nahovaram 🙂 sa to neda, neprezivat to 🙂 ked ti davali dvojdnove, tak kolko bunkove? moje bolo jedno 2bunkove a druhe 4bunkove, neviem ci to nebolo zbytocne dat aj to 2bunkove, ci to nie je malo 🙂 alebo to bude chalan 🙂
@majkulik

blavabla
5. feb 2014

@leonie777 jaaj moja, to cakanie je hrozne to ti verim🙂musis to vydrzat🙂 zamestnaj sa, hoci cim😉 my sme mali tiez jedno slabsie, ale davali mu sancu🙂 a jedno 100%, netusim ktore sa chytilo, ale chalanisko to bude riadne uz ma cez 3700g+-:-P

nancsy
5. feb 2014

@leonie777 Ahoj prosim ta, ja si to uz nepamatam, ale myslim ,ze to, kolkodnove sa bude vkladat to radila embryologicka,vsak? Tebe to poradila, alebo si sa sama rozhodla? Ja som si dala prvy krat vlozit dve embryka patdnove. A teraz rozmyslam, ci nevyskusam bez predlzenej kultivacie. Nevies mi poradit?Dakujem pekne

leonie777
5. feb 2014

@blavabla zamestnavam sa cimkolvek, ver mi, ale aj tak 🙂 vydrzim a dufam sa oplati 🙂 take ako ste vy nas tu podporujete a davate velku nadej, ze to vyjde aj nam 🙂 tebe sa to uz naozaj krati a mas to za par 🙂 aj ste si dali zistit co budete mat? ci tipujes chlapa? 🙂

leonie777
5. feb 2014

@nancsy no kedze ja som bola na ivf, a mala som dost vajicok, tak mi hned 6 dvojdnovych zamrazili a dalsich 6 sme nechali na predlzenu kultivaciu, teda tie mali byt 5 dnove, z ktorych mi vkladali a na mrazenie z tych 5 dnovych mi nic nezostalo ... lekar ma ubezpecoval, ze pri tych 2 dnovych by mohla byt vacsia sanca, ale ono to je asi o nahode a ty sa tiez mozes zariadit podla toho kolko budete mat po opu vajicok a kolko kvalitnych sa oplodni .... ides znova na ivf alebo uz len na vklad?

nancsy
5. feb 2014

@leonie777 Aha.... ja idem na 2IVF odznova, nic nam nezostalo. v pondelok si zacinam pichat, a neviem ako mi to Harbulak nastavil, ale odber mi vychadza posledny februarovy tyzden...( ja som ho ot o prosila, aby to tak vyratal kvoli mojej praci) samozrejme som tam bola kratko a vsetko sup- sup ,tak som sa ho ani nespytala, ci mam kratky protokol,kedze je to kratka stimulacia. Pocas 1IVF som stimulovala 26 dni a teraz to vychadza 16.

leonie777
5. feb 2014

@nancsy dlhy protokol sa zacina pichat cca 23 dc, takze ak si zacala pichat s prichodom ms, tak nemas dlhy protokol ... obdivujem, ak ti to vedel vypocitat dopredu, lebo to predsa nezalezi od dc ale od toho ako sa budu vyvijat tvoje vajicka a ako bude pripravena maternica ... od kolkateho dc pichas injekcie a co?

blavabla
5. feb 2014

@leonie777 potvrdil to UTZ, uz v 12 tt a potom este asi 5 krat...pamatam si dr.Holana- citujem no z tohoto dievcatko neurobime🙂🙂,mojka podari sa to vermi🙂🙂

leonie777
5. feb 2014

@blavabla tak ma este poriadne opluj a trav tu so mnou moje dni do cakania na vysledok 🙂 nech sa nakazim a potom ti budem silno fandit pri zrode tvojho malickeho zazraku 🙂

blavabla
5. feb 2014

@leonie777 PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFFPUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ,PFUUJ......<3, dufam, ze to zaberie 😉

nancsy
5. feb 2014

@leonie777 Ja som si povedeala, ze ak to vyjde podla jeho vypoctov vsetko ako ma a nartodia sa mi dvojicky, alebo jedno dieta, tak klobuk dolu pred nim.... mne dal aj antikoncepciu, aby mi prisla ms v urcity cas...... hned ak ju doberiem- teda za 7 dni si mam zacat pichat Diphereline, potom idem na kontrolu pocas ms a pokracujem Menopur a Puregon. Tebn Menopurt som este nemala , minule som mala Gonal.

dieselxxx
5. feb 2014

@nancsy Ako tu tak čítam tak už ideš do 2IVF :D , super :D budem držať palčeky :D ........... ja idem ešte len 17.2. na konzultáciu :D ......... koľko si mala odstup od 1IVF?

krakulka
5. feb 2014

Ahojte dievcata, chysta sa na 4.IVF v Brne - samoplatci. Predtym som 3.ivf absolvovala v GF, jedno uspesne, chceme druhe dietatko.
Odkupim lieky, ktore vam zostali po IVF za doplatok - rovnaky aky by vam dali v GF. Diphereline, Gonal. Velmi by ste mi pomohli.
Piste prosim spravy. Pre lieky si k vam pridem osobne.
Dakujem.

mirka135
5. feb 2014

@blavabla o tom ze si tehotna si sa dozvedela az z krvy ci si to uz citila predtim???je to vobec mozne???

blavabla
5. feb 2014

@mirka135 ahoj, kazda sme ina, ale ja som to citila...netestovala som...a ked som po 14 dnoch isla na krv, rano sa ma sestricka pytala, ci som tehotna a ja, ze ano..., ze ci som testovala, ja, ze nie...😉 ked som s nou o 14 h volala povedala, ze mali ste dobreho tusaka HCG 234, ste tehotna🙂🙂

mirka135
5. feb 2014

@blavabla a ako si to vedela?? Mala si nejake priznaky??

blavabla
5. feb 2014

@mirka135 obcas ma pobolievalo v podbrusku, mala som naliate prsia ked som davala dole podprdu tak to bola hroza☹, mala som strasnu chut na pivo, aj som si dopriala😉inak pivo nepijem...😉

mirka135
5. feb 2014

@blavabla ja som mala v nedelu vklad po PK a dnes mam pocit ako pred menzesom ale ten ma prist az 15 tak som zmetena

blavabla
5. feb 2014

@mirka135 to je dobre znamenie🙂🙂 drzim palceky a posielam tehu virus 🙂

mirka135
5. feb 2014

@blavabla dufam ze mas pravdu 🙂 uvidime 🙂

annamary27
6. feb 2014

@blavabla moju merali 3dni pred pôrodom na 3500 a mala 3070,tak ani ten váš nemusí byť nakoniec taký velký.tfuj-tfuj,veľa šťastia pri pôrode.

leonie777
6. feb 2014

@nancsy takze mas dlhy protokol, ked si pichas pred ms ... neviem co ti doktor vysvetloval, ale vsetky co sme tu boli, tak nam ms meskala ... nechcem ti kazit iluzie, treba im verit 🙂 presne taku istu stimulaciu som aj ja mala, diphereline, menopur a puregon a mala som dlhy protokol ... tak sa drz, nech ti to dopadne tak ako si predstavujes 🙂
@blavabla nachytala som pluvance, tak na ne spolieham 😎 dnes mam 7 den od vkladu, ale ziadne priznaky nic, ziadne pichanie ... ms by mala dorazit buduci tyzden pondelok az v stredu ale nech nedorazi ... inak teraz si ma sokla, lebo predvcerom som od mm pytala pivo, ze mam strasnu chut a popri tom pivo nepijem, lebo mi smrdi 🙂
@mirka135 huraaaa, tak aspon s niekym tu budem ocakavat testovanie po vklade 🙂 kedy mas ist na krv? ja 14.2., to by bol iny darecek 🙂

blavabla
6. feb 2014

@annamary27 ahoj, ja viem je to +-400 gramov...🙂dufam, ze to nebude +😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre