Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
13. jún 2013

@blcha76 🙂 aj ja mam termin 18.6., ale k dr. Bohunovej. My mame za sebou spermiogram a hormonalne testy. cakame na to, ake budu vysledky a co nam opdoruci 🙂

vodnari
13. jún 2013

@majkulik aj ja chodím k Behúňovej a som veľmi spokojná....je milá a trpezlivá na moje otázky.... 😉

blcha76
13. jún 2013

@vodnari
@mauerka
@majkulik
No babenky mňa aj klepne ak to bude trvať tak dlho... Mne doktor povedal že rovno IVF, že IUI nemá význam nakoľko mi nechcú prasknúť folikuly. Narástli pekné, nepraskli a prerastali do cysty...
No neviem, kamoška mi volala vo februári a ako sme tak kecali, povedala, že sa im nedarí bábo a Dr. povedal že keď sa už nepodarí tak IVF. A minule som ju stretla a vraj to šlo rýchlo a už v polovici apríla bola na vloženie...
No ja som z toho jeleň. Čím viac o všetkom čítam, tým menej sa v tom vyznám 😖 ... Ešte tie čo sú z BA je to v pohode, ale ja budem musieť dochádzať, stále meškať z roboty 😖 ... No nejako to zvládnem, len aby výsledok bol výborný 🙂 , čiže // 🙂 🙂 🙂

mauerka
13. jún 2013

@blcha76 Tak ja ked nepocitam pokusy o IUI /februar, marec/ tak sme boli velmi rychli - podali sme koncom marca - schvalana za 2 pracovne dni, hned stimulka a zaciatok maja vklad. a ano, s dochadzanim na kontroly pocas stimulacie je to pre mimo BA tazsie, ale zvladli to ine, zvladnes aj ty 🙂

vodnari
13. jún 2013

@blcha76 ja som bola tiež rovno na IVF a tiež som dochádzala...som z Trnavy.... a ty si odkiaľ?

blcha76
13. jún 2013

@mauerka Tak to áno, to bola fakt rýchlovka... až mi to je čudné - schválenie za 2 pracovné dni??? Paráda... Ako často treba chodiť na kontrolu počas stimulácie?

blcha76
13. jún 2013

@vodnari No nie je to o moc ďalej ako ty, Nitra... Ale veď vydržím 🙂 ...

mauerka
13. jún 2013

@blcha76 Kazde 3 dni. Zalezi od toho, ako dlho budes stimulovat, aky budes mat protokol

blcha76
13. jún 2013

@mauerka Ufff...ufff...ufff Až sa mi oči prevrátili 😉 ...

blavabla
13. jún 2013

@gelinka75 ahojky,tak som rada,za mas hema v poriadku...to je super...a ako sa citis?uz papkas dobre okorenene steaky?; 🙂 🙂 😀

vodnari
13. jún 2013

@mauerka
@blcha76 ja som ku koncu každé dva dni a potom dva dni po sebe.... až som si mohla pichnúť záverečnú a ísť na odber vajíčok.... ale my všetko vydržíme pre naše detúrence.... 😉

gelinka75
13. jún 2013

@blavabla este nieeee, citim sa tak normalne, aj ked daco je tak to pripisujem utrosu ako vzdy 😝 ty ako? inac dnes nemam chut na nic, akoby nechutenstvo..ani voda mi nejde dole 😖

blavabla
13. jún 2013

@gelinka75 ja mam dnes 10 den,a strasne ma trha lekaren....ale tiez nic moc akurat ma teplotku okolo37,,co je dobre znamenie..a ozaj skoro som casnikovy vytrhla z ruky pivo capovane..inak pivo nepijem..ale aspon na vodicku sa premoz....

gelinka75
13. jún 2013

@blavabla no tebe by uz mozno test ukazal, ja som mala 2 dnove, tak to ide pomalsie..kedy ides na krv?

blavabla
13. jún 2013

Mozno,aj ja som mala 2 dnove...tie co zamrazili hned ....krv mam v pondelok....ale zacina to byt napinave...ty si vydrzala? Ja prvy krat ano...

gelinka75
13. jún 2013

@blavabla prvy krat som nevydrzala, druhy krat ano..tento krat to nechavam tiez tak, ale podla mna este to je skoro, lebo do stadia blastocysty dosli pred 2 dnami a kym sa zacnu hniezdit..no uvidime

sumenkaaaa
13. jún 2013

Ahoj,asi to tu nepartri ale, chtela jsem vam jen nabidnout kontakt na velice dobrou kartarku,dela vyklady i po emailu. Dala mi na ni kontakt kamaradka,jelikoz jsem malo duverujici osoba a musim rict ze jsem cucela. Vedela vse o me minulosti a jeji vestby se plni. Jeji email vestbamartina@seznam.cz

sizo
13. jún 2013

@vodnari Ahoj moja tak dnes mi dorazila mrcha a zacinam brat estrofem......ratam za 16-18 dni KEt🙂🙂.Ty ako moja??

majkulik
13. jún 2013

@vodnari no vyzera priamo. Mna len zaskocila tym rychlym riesenim. Pravda je sice, ze nam aspon nedala priestor na vymyslanie.

majkulik
13. jún 2013

@blcha76 odkial si? ako to budes vykryvat v robote?

majkulik
13. jún 2013

ahojte. vcera mi prislie velmi necakane od sestrenice link na jednu relaciu. mama som volnejsie, tak som si ju zacala pozerat a vytvorila mi velmi vela otazok. trva velmi dlho, ale otvorila mi dost oci. kto chce tu je link, nech si kazda najde to svoje v tom - a myslim, ze to nie je len o pocati:

https://www.youtube.com/watch?v=9fnL-tJhMi0
majkulik
13. jún 2013

@blcha76 uz vidim nitra 🙂

blcha76
13. jún 2013

@majkulik No neviem ako to vykryjem, vieš mi poradiť?

maru333
13. jún 2013

@majkulik cakam kedy sa ozvu, caka sa este na poistovnu, potom uvidim ako dalej, neviem este nic, aku liecbu mi nasadia atd..., ale uprimne bojim sa dvojiciek.ale ked bude tak bude, mama sa musi ku mne pristahovat🙂 este nikde nic a uz rozmyslam nad takymito, ty si ako s tym, chcela by si dvojicky?

vodnari
13. jún 2013

@sizo šikulka...to už...júúúúj držím palčeky...ja teraz idem 19-teho na hematologiu a potom uvidím podľa výsledkov... 😉

vodnari
13. jún 2013

@majkulik uvidíš ono to nakoniec dosť rýchlo ubehne.... 😉

blcha76
14. jún 2013

@mauerka Ahojte, ešte možno blbá otázka, ako je to cez víkendy a sviatky? Čo keď niektoré termíny padnú na tieto dni? Presúvajú a robia tak aby to vychádzalo len na pracovné dni? Viem, pýtam sa ako blbá, ale neviem si to vôbec predstaviť, a preto sa pýtam tých báb, ktoré to už preskákali... 😉
@majkulik
@vodnari

mauerka
14. jún 2013

@blcha76 Vzdy robia cez vikend jeden den /bud sobota al. nedela/ a cez sviatky tiez je tam niekto, kto pozrie planovane kontroly/zakroky

blcha76
14. jún 2013

@mauerka Ďakujem ti 🙂 ...

vodnari
14. jún 2013

@blcha76 Ja som bola pri IVF na vklade v nedeľu a aj sa v nedeľu naša láska narodila.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre