Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
7. nov 2013

@bobulab nevidela si čo som ti tam písala? a že sa menili farby z červenej atď?

tyli
7. nov 2013

@bobulab ako sa cítiš? už je lepšie?

vodnari
8. nov 2013

@blavabla ahojček už sme mali ísť minulý štvrtok do Ba ale som ochorela tak sme to museli posunúť na 14-teho ale akosik sa stále z toho neviem dostať...mám chytené priedušky a ani antibiotiká nezabrali...tak musím ísť znovu ku doktorke a bojím sa že ani ten termín 14-teho nestihneme....vrrrrrrrr :( ale už to máme všetko schválené už som mala ísť na nastavenie cyklu.

bobulab
8. nov 2013

@erin365 nejak som sito newsimla....bol v telke panelak 🙂 ,,,ale tie farby asi ano

bobulab
8. nov 2013

@tyli no nie dobre a ty? Celu noc akokeby nafukovanie brucha a teraz od 6 ked si davam tabletky ma strasne picha v pravom boku... 😒

erin365
8. nov 2013

Ahojte, tak som testla a nič...takže v pondelok čakám negatívne výsledky krvi... ☹

blcha76
8. nov 2013

@erin365 Ešte nič nie je stratené... Do pondelka je ďaleko... Držím, držím silno palce aby krvička bola v pondelok pozitívna 🙂 ...

erin365
8. nov 2013

@blcha76 ďakujem ale už si nerobím nádeje...na testoch sú nejaké tiene, ale nesilnejú, resp. možno aj ale pomaličky...ja už fakt neviem... ☹

blcha76
8. nov 2013

@erin365 Ja ťa chápem..., ale aj tak sa do pondelka môže ešte všetko vyvinúť pozitíííííííívne 🙂 🙂 🙂 !

blavabla
8. nov 2013

@vodnari daj sa do kopy zlatko a 14 teho cakam..nech to stihneme do vianoc... 🙂 😵 🙂

blavabla
8. nov 2013

@erin365 nedas foto mojka?

sarah00
8. nov 2013

@leonie777 no včera som to zvládla 🙂 ja mám teda výhodu, že nemusím pichať sama, pichá mi to svokruška moja dobrá. vy potom všetky injekcie picháte do brucha, alebo aj inam? no a som zvedavá, ako budeš mať dnes kontrolu, či už ti budú vedieť povedať kedy OPU 😉
@nancsy ďakujem, neboj, ďalší rok je tu o chvíľu, ja som tiež najskôr myslela, že pôjdeme aj po sviatkoch, ale potom som zrazu jedného dňa zdvihla tel. a objednala sa na konzultáciu, tá bola minulý týždeň a od včera už sa to začalo 😀
@lesik úprimne, ja som sa nepýtala nič 😀 "všetko" som už vedela odtiaľto. my sme prišli akože na konzultáciu, z ktorej sa vyklulo vyšetrenie, čo som vôbec nečakala a oni už mali všetko pripravené. len mi dali papiere, vysvetlili čo je na čo a kedy čo a bolo 😀 najskôr som zostala zaskočená, že sa ani nespýtali, že prečo som teda prišla, ale automaticky mali pripravené všetko na IVF (sme inak po 3x neúspešnom IUI), ale tak ja som čakala, že sa aspoň spýta, či mám nejaký návrh, alebo čo by som chcela ďalej, alebo že počkajú na moju "žiadosť" o ich odporučenie, aaaaaaaaale kde, všetko bolo pripravené 😀 vy ste už nejako riešili?
@erin365 presne ako píše @blcha76, ešte nie je nič stratené a hlavne, keď píšeš, že niečo tam je 🙂

azzura
8. nov 2013

@erin365 budeme spolu smutit, mne k hnedemu spineniu dosla aj ruzova, takže 3.ivf opat na hovno, asi osudom mam napisane ze matka nebudem, a ja furt pokusam.....

erin365
8. nov 2013

@azzura ja nešpiním ešte...

azzura
8. nov 2013

@erin365 tak to mas zatial fajn, drzim palce aby si to aspon ty dala, fakt uprimne ti to prajem

majkulik
8. nov 2013

@zuzkagal @leonie777
@erin365
@sarah00
@adulka1979
ahojte, takze uz mam po tom 🙂 JUPI JUCHUUU. Mala som 31 folikulov, a z toho 15 vajok. Dnes budem volat, ze kolko sa chytili a kedy je vklad.
Inak boli sme tam len dve. a na dnes mali nahlasenych 6 a + 4 vklady. No neviem si to predstavit.
@zuzkagal Zuzi, mne zostalo vela gonalu, ak ti bude chybat, tak sa ozvi. mam celu 450 a plus mi zostalo z 900 minimalne tretina.

tyli
8. nov 2013

@erin365 do pondelku je ešte ďaleko. hlavu hore 😉

majkulik
8. nov 2013

@leonie777 dri, ti palceky, najviac moc. ja uz to mam za sebou, este aj dnes som velmi ubolena. Spominali mi, ze mi hrozi OHSS. ☹ ze musim pit cez 4 litre denne. mala som tam toho velmi vela, dokonca mi pichli dve infuzky. Kocke vedla nepichali ani jednu.

majkulik
8. nov 2013

@erin365
@azzura
baby, to mi je luto, ale nadej umiera posledna.

majkulik
8. nov 2013

@leonie777 ja som nedostala tabulku ☹

sonulka81
8. nov 2013

@majkulik ten gonal zober do GF vrátia ti peniažky za neho... 😉

tyli
8. nov 2013

@vodnari prajem skoré uzdravenie, nech čo najskôr začnete. ja som raz mala akútny zápal priedušiek a pichali mi kalciové injekcie + chodila som každý deň na inhaláciu. pamätám si, že mi do inhalátoru liali nejakú minerálku. veľmi mi to vtedy pomohlo. skús sa popýtať doktorky.

tyli
8. nov 2013

@bobulab tak kiež by to bolo dobré znamenie. ja sa cítim ako keby som ani na KET nebola. nič sa nedeje. viem ako som sa cítila pri prvom tehotenstve, bolesti v podbrušku ako pred menštruáciou, únava, stále sa mi chcelo spať cítila som sa ako keby som mala zvýšenú teplotu, následne svetlo rúžové špinenie... teraz nič a vzhľadom na to všetko, nevkladám do toho veľké nádeje.
teraz som ešte k tomu všetkému zistila, že mi budú chýbať lieky - Estrofem, vychádzajú mi tak do štvrtku. tak skúsim zabehnúť k môjmu doktorovi či mi ich predpíše 😒
držím ti palce. pekne oddychuj ak sa ti dá 😉

leonie777
8. nov 2013

@erin365 moja, este nehadz flintu do zita, krv bude jednoznacnejsia, a testy ti este do pondelka mozu tmavnut., hlavne ze vidiet na tych aspon ducha, to je nadej, tak hlavu hore a bojujeme s tebou 🙂

@majkulik zlatino, som rada, ze si sa ozvala a mas to uz za sebou ... urodicka pekna a co dalej? kedy volas kolko sa oplodnilo? ako ste sa rozhodli na dalsi postup? icsi? picsi? pdg?

@sarah00 sikulka s injekciami, svokru mas na nezaplatenie a ocenis to hlavne potom ked zacnes pichat 3 injekcie 🙂 teraz pekne nech dojde ms a nastavia ta na dalsie hormony ... kedy mas dostat ms?

leonie777
8. nov 2013

@majkulik kua, to ozaj hrozi pri takom mnozstve ohss? takze az po opu to hrozi? davaj na seba bacha a sed niekde pri vodovode 🙂 idem silno chlomtat vodicku aj ja 🙂
@erin365
@majkulik
@motiv
@sarah00
@tyli
@zuzkagal
@nancsy
@scare54
@janan82
@adulka1979
@bobulab
dnes som bola na kontrole 14dc /11ds a vsetko sa krasne vyvija, pochvalil mi dr. sliznicu, ze je ready a po druhej volam vysledky ci opu v nedelu alebo v pondelok 🙂 drzte palce, nech to mam cim skorej idealne v nedelu 🙂

bobulab
8. nov 2013

@tyli ja to už berem tak, že bud bude, alebo nie, nejdem ani testovat pred krvou, lebo si tým k nicomu nepomožem. Som celý cas v posteli. Celu domacnost ma drahý na starosti 🙂 Neviem, fakt si potom mzslím, že ti to robili pre peniaze 😢

erin365
8. nov 2013

@anna8411 ahoj, vidím že si sa dopísala do tabuľky a čítam, že si mala KET s darcovskými embryami... môžem sa spýtať z akého dôvodu? A prečo ste nešli skúsiť IUI s darcovskými spermiami?

erin365
8. nov 2013

@majkulik neplaš sa! mňa tiež plašili a OHSS som nedostala a to som mala 57 folíkov a 36 vajíčok!!! Pri ET mi dr. povedal, že mám v bruchu len minimum tekutiny a to som nepila ani denne 3-4litre vody, bo ja to do seba neviem vliať. Po OPU mi dali jednu infúzku pre istotu a hotovo. Fakt na to nemysli, pi veľa vody a nestresuj sa kvôli OHSS. Ja som bola veľmi vystresovaná, bo ma v jednej skupine dosť vystrašili systémom "dievča a ty ešte žiješ?" ako chápeš??? 😠 😠 😠

janan82
8. nov 2013

@erin365 Ked su tam aj tiene, tak je to dobre znamenie. Nemysli negativne, ale pozitivne. Este nemusis mat taku vysoku hodnotu hormonov. A zalezi aj od toho, ze sa mozno dlhsie uhniezduje a vtedy to dlhsie trva kym ti vyskoci na testiku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre