Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nancsy
11. sep 2013

@erin365 ahoj, prepac, ze ta stale otravujem, ale co je ten OHHS syndróm a ako vzniká? Bože, dozvedám sa o viacerých veciach, o kt. Som nevecela zacinam byť celým IVF neistá. Hlavne ak si spominla tie financie. Myslím, že pre nich je to hlavne o peniazoch. Pre nás, čo nemôžeme prirodzene otehotnieť a chceme čím skôr, je to NÁDEJ.

nancsy
11. sep 2013

@erin365 ak to v mojom pripAde tiež nevyjde, tak pra pravdepodobne pôjdeme do iného centra.... Si právom nahnevana, úplne ta chápem.

erin365
11. sep 2013

@nancsy cysta sama od seba praskne a vstrebe sa... nemysli na vedľajšie účinky...mňa tiež plašili a tak som sa vystrašila až som sa sledovala jak sprostá! Normálne som sledovala či vôbec normálne dýcham, ako chápeš??? Hlavne pi veľa vody...mne kázali aj 4litre denne ale ja som do seba nasilu naliala max 3litre denne. A bolo dobre.

bobulab
11. sep 2013

@nancsy ja som nemala yiadne vedlajsie ucinky a ani po odbere vajicok som nekrvacala...

erin365
11. sep 2013

@nancsy ja som o tom OHSS vôbec nevedela, len keď som si o ňom čo-to prečítala, začala som mať obavy a tie boli úplne zbytočné. Nemysli na to. Ako som písala, treba piť veľa veľa vody.

nancsy
11. sep 2013

@erin365 dakujem pekné za rady...je to ťažké nesledo at sa, ked sa to deje v mojom tele. Ja som dnes dostala mrchu, prišla som z prace a nechce sa mi ani pohnúť. Všetko ma boli, nechcem si dávať ziadne lieky proti bolesti. Dúfam, že ked pôjdeš na konzulta ju, tak ti všetko vysvetlia a hlavne ti navrhnú a zrealizujú vhod e riesenie. Verím tomu, že sa ti podarí mať bábätko, nielen jedno, ale aj viac.

nancsy
11. sep 2013

@erin365 ved som to už pozerala na nete... Radšej som to hneď zavrela 😀

erin365
11. sep 2013

@nancsy ak viem, rada pomôžem a poradím...viem čo to je sledovať sa...hrozné niečo, ale nedá sa proti tomu bojovať 😅 Len si hovor že bude ako má byť, že ty robíš maximum čo je v tvojich silách, viac to nejde... Ja si toto hovorím už 4 1/2 roka! Snáď raz sa mi za moje utrpenie dostane dostatočnej odmeny v podobe krásneho zdravého bábätka 😵 Nám všetkým!!!

nancsy
11. sep 2013

@bobulab tak to je ukážkové ivf, bodaj by sme viacere mali take skúsenosti 🙂

erin365
11. sep 2013

@nancsy dobre si urobila! Mysli pozitívne!

erin365
11. sep 2013

@bobulab ani ja som nemala žiadne vedľajšie účinky ani som nekrvácala a ešte aj stimuláciu ktorú som mala cca 3-týždňovú som zvládla na jednotku...vôbec mi to organizmus nezaťažilo.

nancsy
11. sep 2013

@erin365 určite áno, je mu to ľúto, že sa ti to nepodarilo. Ber to ako dočasnú vec , mysli len to, ako sa o babo budeš starať a kocikovat ho.... Ja na to myslím stale, teším sa na materskú a veci okolo toho. Jeden z problémov u nás je ten, že okrem mojich rodičov nikto o našom ivf nevie. Okolie mi lezie na nervy hlavne vtedy, ked sa starajú do toho, prečo nemáme deti, či nechceme a pod. Niekedy ma to rozplace.

bobulab
11. sep 2013

@nancsy ukazkove bude v pondelok, ak to vyslo....

nancsy
11. sep 2013

@erin365 to je super. Som zvedava, co mi v piatok povie doktor pri ultrazvuku

bobulab
11. sep 2013

@erin365 a nemožte mat nejaký negynekologický problem? napr. stitna zlaza atd...

nancsy
11. sep 2013

@bobulab držím ti pAlce, ideš na krvný test?

bobulab
11. sep 2013

ano, aj to sa este na just muselo o den posunut, lebo 10 den mi vysiel na nedelu:D

bobulab
11. sep 2013

ano, aj to sa este na just muselo o den posunut, lebo 10 den mi vysiel na nedelu:D
@nancsy

depa
11. sep 2013

@nancsy ides uz na kontrolu srdiecka držim ti palce

bobulab
11. sep 2013

@nancsy lepsie, ako ked to tvoja mama vykeca celemu mestu a stretne ta jej kolegyna a spýta sa ta, ci ste už boli v tej BA...to je k tomu, že o vas to nik nevie...

bobulab
11. sep 2013

@nancsy a teba co v piatok caka?

erin365
11. sep 2013

@bobulab mám porobené všetky vyšetrenia aj endo aj hematku...

bobulab
11. sep 2013

@erin365 musis mat pevne nervy

erin365
11. sep 2013

@nancsy ja teraz vypnem...nebudem myslieť na bábo...o 10tt sestra porodí moju krstnú dcéru, takže jej budem venovať maximum času a lásky!

nancsy
11. sep 2013

@bobulab to budeš mať napätý víkend.... Určite to dobre dopadne 😉

erin365
11. sep 2013

@bobulab vysvetli mi pojem "nervy" 😀 totižto ja už asi žiadne nemám 😀 😀 😀

lusipe
11. sep 2013

@erin365 este ma napadlo...neskusis chodit na tu mojzisovu metodu cvicenie?...to spevnuje panvove dno...aj to moze byt pricinou, ze si potratila a ze ani teraz sa babatko neudrzalo...len sa snazim zamyslat, ako by sa dalo pomoct bez liekov a inych hormonov...lebo ty otehotniet vies, len aby sa poriadne uchytilo.... 😉

bobulab
11. sep 2013

ale po tom, kolko sa už vsetky snažíme ich nemame ziadna

bobulab
11. sep 2013

ale po tom, kolko sa už vsetky snažíme ich nemame ziadna
@erin365

nancsy
11. sep 2013

@bobulab to budeš mať napätý víkend.... Určite to dobre dopadne 😉
@depa idem na kontrolu stimulácie, este si pícham a dnes mi prišla mrcha.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre