Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bobulab
11. sep 2013

tak sme sa tam museli stretnut, ja som ich zažila 3 krat a bolo to hrozne!možno ma tu odsudite, ale maju dost deti, takže by som im taketo zakroky zakazala....hlavna vec, že oplodnuju len kompletným parom, aby malo dieta rodinu, homosexualne pary tiež nemozu, a títo, co ani nepoznali hodiny a hygiena im tiež vela nehovorila akože dieta vychovaju ako?!, nie, toto by som zakazala....ak idem na odbery a mam byt celý cas zdrava a oni tam chrchlu a neviem co?!

sonulka81
11. sep 2013

@petkaa28 ahoj ja som išla k svojmu doktorovi,lebo dokt.Stenová mi povedala,že oni nedávajú pnky.A moj mi ju vystavil bez mihnutia oka.. 🙂

bobulab
11. sep 2013

@silvik1 tak sme sa tam museli stretnut, ja som ich zažila 3 krat a bolo to hrozne!možno ma tu odsudite, ale maju dost deti, takže by som im taketo zakroky zakazala....hlavna vec, že oplodnuju len kompletným parom, aby malo dieta rodinu, homosexualne pary tiež nemozu, a títo, co ani nepoznali hodiny a hygiena im tiež vela nehovorila akože dieta vychovaju ako?!, nie, toto by som zakazala....ak idem na odbery a mam byt celý cas zdrava a oni tam chrchlu a neviem co?!
prepac, zle som odpísala....

matka177
11. sep 2013

ahojte zajtra idem na prve sono,bojim sa co mi povedia,ale dufam,ze bude vsetko v poriadku.objednana som na 7.30 a utrogestan si davam o 7.hod.chcem sa spytat ci ho mam uzit.alebo si ho vlozim az potom po kontrole?

blavabla
11. sep 2013

@matka177 ahoj ...no co by ti povedali, maminka ste tehotna a srdiecko krasne bije a zober si aj manzelika hned do vnutra...ultros by som si dala az potom, lebo vysetrenim ti ho skoro cely moze vybrat...drzkaj sa 🙂

matka177
11. sep 2013

@blavabla dufam,ze to tak bude.ok utros si dam az potom.potom dam vediet

nancsy
11. sep 2013

@bobulab ja si to myslím tiež,dieťa je chcene pravdepod. viac, ako pri normálnom pocati. Môj muž ma vsak na to iný názor a zatiaľ sme sa rozhodli tajiť to..

nancsy
11. sep 2013

@silvik1 rómovia ako pacienti? Pane Bože! Čo je ich malo, aby mali ďalšie deti? Ja ak ich tam uvidím, rak im hneď napíšem podnet do skrinky pri dverách,že sa mi to nepáči....

bobulab
11. sep 2013

@nancsy vies co, tak chlapi to beru asi inak, pretože aj moj ma nazor tvojho....neviem, my to bereme asi lahsie možno aj, aj ked najavo to trapenie davame viac....oni to musia spracovaT v sebe, ze nie je nieco dobre....

maru333
11. sep 2013

ahojte, vcera som mala prvy test pozitivny, ale dnes som zacala silno krvacat, bola som u doktora a povedal ze stena maternice sa zatial neodlupuje ale to krvacanie nie je normalne, ze nevie nic robit, musim pockat do piatku na 2 test, ze mam dufat!!! mali ste niektora taketo daco? bojim sa ze sa potratu uz nevyhnem

nelly3
11. sep 2013

@maru333
ja som take mala v maji, po KET, krasny tehotensky test+aj HCg z krvi potvrdene, potom som zacala ma 15 den po KET najskor spinit, cez vikend to ustalo a v pondelok bolest brucha, uz aj cervena krv, nie moc, kontrolne HCG, klesalo, zaver biochemicke tehotenstvo. Ale vela bab aj ked krvaca, ostanu tehotne, musis fakt len cakat. drzim moc palce.

maru333
11. sep 2013

@nelly3 dakujem pekne, ale ja krvacam fakt silno a mam krce, uz neviem co si mam mysliet, a co znamena biochemicke tehotenstvo?

nelly3
11. sep 2013

@maru333
ved uvidis co v piatok, ja som si potom uz musela dat ibalgin 400. mala som aj zimnicu a horucku.
Biochemické tehotenstvo
veľmi včasné tehotenstvo zistené vzostupom hladiny hormónu chóriového gonádotropínu (HCG) v sére. Pri ultrazvukovom vyšetrení sa prítomnosť embrya v maternici ešte zistiť nedá.

maru333
11. sep 2013

@nelly3 dakujem pekne za radu, kolko zien tolko rozlicnych skusenosti, neviem asi potrebujem pocut co sa stalo ostatnym, v piatok urcite napisem

blcha76
11. sep 2013

Ahojte babenky, potrebujem poradiť!!! Zajtra mám ísť ráno na laparoskopiu do centra a práve som zistila, že asi začínam špiniť, takže pomaly prichádza mrcha. Teraz neviem či tam mám ráno ísť, či mi budú môcť tú laparku robiť. Teraz nemám ani komu zavolať a spýtať sa. Alebo mám zostať doma a preobjednať sa? NEVIEM... PORAĎTE MI! 😢

erin365
11. sep 2013

@maru333 nešla si na pohotovosť???

maru333
12. sep 2013

@erin365 ale ano, sice nie na pohotovost ale k svojmu lekarovi - je aj primarom na porodnici, vysetril a povedal ze nic nemoze robit len musim pockat, ze sliznica sa este neodlupuje ale krvacanie nie je normalne, v piatok idem na druhy test a krv ukaze ci mi to zostalo alebo nie

erin365
12. sep 2013

@maru333 lebo ja som vtedy utekala na pohotovosť a hneď ma aj zobrali na izbu na gynekologické oddelenie, zobrali krv na hcg, napichli infúzku a ráno ešte urobili nejaký rozbor moču...u mňa sa potvrdilo biochemické tehotenstvo.

maru333
12. sep 2013

@erin365 tak neviem, robim presne podla instrukcii, primar ma dal vypisat a mam cely den lezat, nic nerobit, ze mam este sancu, ale v piatok krv ukaze, vobec ma neposielal do nemocnice, ze mam byt trpezliva a dufat, ja som v rakusku, aj lekara mam tu, dufam ze vedia co robia

erin365
12. sep 2013

@maru333 ono to je tak, že ak je to biochemické, tak je to vážne len na prírode ☹ Ja mám kamarátky, ktoré na začiatku tehotenstva krvácali a v nemocke im to podchytili a majú zdravé detičky! Nič iné nám nezostáva ako veriť a dúfať... Držkaj sa ♥

maru333
12. sep 2013

@erin365 aj ty si mala prvy test pozitivny?

erin365
12. sep 2013

@maru333 vtedy som nebola na krvných testoch...ale tehotenské testy som mala pozitívne...aj ten digitálny ukazoval že som tehu.

maru333
12. sep 2013

@erin365 dakujem pekne za podporu 🙂 , fakt neviem co mam robit. povedal ze sa nic robit teraz neda, ci mu mam verit alebo ist do nemocnice a skusit tam.

erin365
12. sep 2013

@maru333 Zlatík, ťažko radiť ☹ Ja som 3x potratila, vždy iným spôsobom, ale vždy som dúfala do poslednej sekundy...

maru333
12. sep 2013

@erin365 to je mi luto, fakt!!! viem co si prezivala. este raz som si teraz zavolala do gyn fivu, a tiez poradili aby som lezala dnes a zajtra sa uvidi, dufam ze to nepokazim tym ze nejdem na pohotovost kde mi to mozu este zachranit, tak sa bojim!!!

erin365
12. sep 2013

@nezabudka8 kedy ideš na konzultáciu?

mimimer
12. sep 2013

baby, velmi Vam drzim prsty, ako pise erin365... maru333, musis verit, psychika robi zazraky... neprecitala som si celu konverzaciu, ale kolko embryi Ti vkladali? Pisem o psychike, pretoze pri prvom vkladani som bola skor skepticka, samozrejme to nevyslo. Pri druhom som sa nastavila uz tak, ze tentokrat to vyjde, nechcela som mysliet na nic ine... a podarilo sa, mame chlapceka... no a dokonca, s tym istym pocitom som isla do toho aj tretikrat, dostala som sa do nemocnice s tazkym OHSS, dva tyzdne som si polezala v nemocnici, kde mi sice zistili, ze HCG stupa, no na ultrazvuku nebolo dlho nic vidiet. Az po prepusteni, asi o tyzden-dva, mi dr povedala, ze vsetko je zakrvacane, ze z toho nic nebude, hoci HCG mi vravelo opak. A tak som si povedala, ze neprestanem verit... jedno embryo z dvoch sa rozhodlo bojovat so mnou... ked bude vsetko ok, o niekolko tyzdnov sa nam narodi dievcatko... baby, a toto je moj odkaz, prosim, neprestavajte verit... a aj ked to tentokrat nevyjde, nevzdavajte sa, bojujte, Vase buduce ratolesti Vam to vsetko vynahradia... je tiez dolezite, aby ste sa v centre, ktore ste si vybrali, citili dobre. Prvykrat som bola v inom centre, kde som nebola spokojna (narocky nepisem ktore, pretoze mozno ine snazilky tam boli spokojne). No GynFiv splnil vsetky moje ocakavania... nevravim, ze vsetky teraz hufne chodte tam, lebo nic lepsie neexistuje, kazdemu vyhovuje nieco ine. Tak treba hladat a bojovat. Vsetkym snazilkam drzim psty!!! A, maru333, nevesaj hlavu, fakt si pockaj do piatku, no ak mas velke bolesti a pochybnosti, necakaj, bez do nemocnice, mozno Ti infuzky pomozu... a ktovie... 😉

maru333
12. sep 2013

@mimimer dakujem za podporu, a verim tomu ze v piatok dostanem dobre spravy, sice krvacam ale aspon bolesti uz nemam, prajem vela stastia a zdravia vam obom 🙂

matka177
12. sep 2013

ahojte babulky tak ultrazvuk ukazal miminko,srdiecko krasne bilo,ale vedla mam zrazeninu.to je asi to druhe co sa nevyvijalo,povedala doktorka.dufam,ze to neublizi babetku co je vedla.povedala,ze by sa to malo vstrebat.za 10 dni mam ist k svojmu na kontrolny ultrazvuk.od buduceho tyzdna mam zacat uzivat duphaston a utros mam vysadit.mala ste niektora to iste co ja

matka177
12. sep 2013

ahojte babulky tak ultrazvuk ukazal miminko,srdiecko krasne bilo,ale vedla mam zrazeninu.to je asi to druhe co sa nevyvijalo,povedala doktorka.dufam,ze to neublizi babetku co je vedla.povedala,ze by sa to malo vstrebat.za 10 dni mam ist k svojmu na kontrolny ultrazvuk.od buduceho tyzdna mam zacat uzivat duphaston a utros mam vysadit.mala ste niektora to iste co ja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre