Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
11. nov 2013

@tyli jééééééééj zlatko moc držím palčeky. Ja mám ísť teraz vo štvrtok na nastavenie cyklu ale asi mi to odložia už beriem druhé antibiotika a stále ma bolí hrdlo ale príšerne.Bojím sa že mi to odložia až po novom roku.Zas to chápem radšej nech som poriadne preliečená. ☹

bobulab
11. nov 2013

@janan82 bodaj by 🙂 ...dnes este viac....od vkladu ma brucho bolelo, pichalo, ale tak inak a som sa bala, ci ma pri vklade neporanili

tyli
11. nov 2013

@vodnari tak to je pravda, ak si chorá asi je lepšie to odložiť, aj keď chápem ako ti je.
ja dosť veľa vecí liečim bylinkami. ak nie si alergická a ak ťa bolia mandle kloktaj šalviový čaj. je to super na angínu. protizápalový je aj repík, ale ten nemám odskúšaný ako kloktadlo. ten mám odskúšaný na pooperačné rany. je to to najlepšie čo som vyskúšala. prajem skoré uzdravenie, nech môžete čoskoro začať 😉

motiv
11. nov 2013

@marttina333 ja mam skusenost, ze vzdy povedia, ze sa mas na recepcii objednat na konzlutaciu a termin mozes dostat aj o 2 tyzdne.Inak to mi tam dost vadi, ze je problem dostat sa skor na termin k svojmu lekarovi. Napr. ja by som uvitala co najskorsi rozhovor po potvrdenom neuspesnom IVF a nie ze teraz 2 tyzdne cakam kedy sa dostanem ku lekarke...

motiv
11. nov 2013

@adulka1979 nie, prinesies si vysledky a papier od internistu. Na izbe sa vypisuje dotaznik a za nami sa prisiel predstavit a pozret anesteziolog ze ci je dakto chory a to bolo vsetko.

erin365
11. nov 2013

@motiv hej? za nami nebol anesteziológ...pýtal sa až keď som bol na koze a čakala na narkózu... 😅 taký černoch...

adulka1979
11. nov 2013

@erin365 ďakujem. 🙂 Tak interné už mám vybavené, tak si to len vezmem so sebou. A stačí teda nočná košeľa, papuče? Nie je tam zima? A uspávajú až na operačke, však?
Nebola si v nedeľu v CAR?

erin365
11. nov 2013

Negatívne ☹

marttina333
11. nov 2013

ahojte volala som do Všzp a ony mi povedali že moju žiadost ešte neeviduju, a to som ju popisovala 25.10. v gynfive, tak ja nechapem čo im to v gf tak trva kym to pošlu ????

adulka1979
11. nov 2013

@erin365 to mi je ľúto ☹

sarah00
11. nov 2013

@erin365 je mi to tak strašne ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ veľmi ☹ držkaj sa

@marttina333 niekedy tu baby spomínali, že oni to z GF posielajú nejak hromadne, ktovie. tak zavolaj do GF a popýtaj sa, či už bola tvoja žiadosť poslaná do poisťovne a skús si nejak aj ten termín dohodnúť.

janan82
11. nov 2013

@erin365 je mi to luto, strasne. ☹ Myslela som na Teba.

zuzkagal
11. nov 2013

@majkulik
@sarah00
@erin365
@adulka1979
@leonie777
Kocky v stredu idem na OPU! 🙂 konecne!!! 🙂

zuzkagal
11. nov 2013

@erin365 to ma mrzi :(

marttina333
11. nov 2013

@sarah00 volala som do GF vraj to posielali 04.11. to bolo pred týždnom, a v poistovne to ešte dnes nemali.
tak snad ked zavolam do poistovne o par dni že to tam už budú mať.

sarah00
11. nov 2013

@zuzkagal supeeer, ja v stredu očakávam ms, tak dúfam, že príde, nech sa posunieme ďalej 🙂

sarah00
11. nov 2013

@zuzkagal @adulka1979 @leonie777 @majkulik kočky kedy ste začali vybavovať predoperačné?

nancsy
11. nov 2013

@vodnari ahoj, kup si Bioparox,je dostupný bez receptu.obsahuje malú dávku antibiotika a pôsobí lokálne.

nancsy
11. nov 2013

@sarah00 ahoj, asi dva týždne pred opu

zuzkagal
11. nov 2013

@sarah00 mne meskala ms asi tri dni. zevraj je to normalne po Dipher. tak nestresuj ak by neprisla 🙂 predoperacne mam vybavene uz asi dva tyzdne. Dr mi povedal aby som zacala 18.okt.vybavovat, vtedy kedy aj zacnem pichat injekcie, ale zdalo sa mi to skoro, tak som vybavovala trosku neskor.

sarah00
11. nov 2013

@nancsy
@zuzkagal ja som to mala tak naplánované, že keď pôjdem na prvú kontrolu do GF (2 - 4 DC) tak začnem aj predoperačné vybavovať. ale vraj počas menzesu brať krv, nie je dobré, lebo môžu byť skreslené výsledky, tak teraz neviem, asi skúsim ísť zajtra alebo v stredu ráno ešte rýchlo na krv

evka97
11. nov 2013

@erin365 je mi to veľmi ľúto :( Viem, že teraz sú všetky slová zbytočné. Ja som teraz v takom štádiu, že skúšam nejaké alternatívne veci. IVF sa bojím jak čert kríža. Najradšej by som sa tomu vyhla. Začala som cvičiť hormonálnu jogu a chystám sa niekedy navštíviť aj bylinkárku Annu Kopáčovú z Vrbového. Veľké úspechy má aj Mojžišovej metóda. Možno ak naberiš po tomto sklamaní druhý dych, mohla by si niečo z toho vyskúšať 🙂 Držím ti palce 🙂

marttina333
11. nov 2013

@evka97 ahoj prosim ta čitala som tiez o hormonalnej joge ale nikde som nenasla ako sa cviči, Ty chodis na nejaky seminar alebo cvičenia? diky

zuzkagal
11. nov 2013

@sarah00 ja som to stihla tesne pred ms, rano som bola na krv a poobede som dostala 🙂 a na interne som isla az po. Na internom som bola tyzden po krvi, lebo Dr. potreboval vysledky z krvi

evka97
11. nov 2013

@marttina333 zatiaľ nechodím na kurz. Na nete som našla dosť článkov o tom. Ale cvičím toto

https://www.youtube.com/watch?v=UW-56Bl1pFA

Renata Reiner - Hormonal Yoga. Je to v chorvátčine, našťastie rozumiem skoro všetko 🙂 Ale na nete je aj viac videí a existuje aj kniha.

matka177
11. nov 2013

@erin365 mojko je mi to velmi luto 😢

adulka1979
11. nov 2013

@sarah00 Mne v GF povedali, že si mám začať vybavovať predoperačné vyš. a aj overenie podpisov, tak som to potom vybavila ako mi povedali. Mám ich z 29.10. ale v GF povedali , že akceptujú 3-4 týždne na predoperačné. Takže je to ok.

adulka1979
11. nov 2013

@zuzkagal Super! Tak sa drž.
Ja mám zajtra vraj poslednú kontrolu pred OPU. Tak neviem presne, ako mi padne OPU, na ktorý deň. Ale doktor povedal, že to bude tento týždeň.

scare54
11. nov 2013

ahojte, dnes som bola v GF na ultrazvuku, cysta sa stratila, 🙂 tak sa s mm tešíme, začiatkom decembra som objednaná na konzultáciu ohľadom druhého IUI, na toto IUI nebudem stimulovaná clostilbegytom, ale ževraj merionalom? je niečo také?nepoznám to, nie sú to náhodou injekcie? viete mi poradiť?

@erin365 v tejto situácii sú slová zbytočné, ale stalo sa to, čo sa malo stať... teraz by si sa mala tešiť zo svojho krstniatka... a dať mu toľko lásky, koľko len bude možné...ja mám trojročné krstniatko a nedám naňho dopustiť 😉

sonulka81
11. nov 2013

@marttina333 no GF to aj pošle a poisťovňa to má na stole(kamoška mi robí na poisťovni,od nej to viem)kkým si to oni preštudujú.....a akože strašne sa tým budú zapodievať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre