Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lenocka171
9. apr 2015

@linda10 dám vedieť ... Uz aj ja som strasne zvedavá a neviem sa dočkať 😝 mam rozdvojene telo maternice ... Ako keby som mala dve maličké a asi nejakou stenou su predelené 😒 a ako si sa nam nedarí s manželom.raz som prirodzene otehotnela ale hned aj potratila a odvtedy nic ☹ tak sme robili uz aj s dr. Harbulakom 3D sono a do tej väčšej polovičky vyskúšame 1 "bublinku" 🙂 snáď nam to vide - snažím sa na vsetko pozerať pozitívne 🙂 a injekcii sa neboj , ked som mala zlomenú nohu tiez som si musela pichat injekcie ... Chvilu som s tým bojovala a bala sa ale pár krát a uz to išlo samé 🙂 nic to neni .... A ked tak mozno aj sestrička u obvodnej by ti v pohode pichala 🙂 odkial si 🙂?a vy máte aky problem??

amy25
9. apr 2015

@sabuska26 super ze bola ovulka. Vidno ze to postupuje, hlavne ber inofolik dalej.
Ja som tu dlhsie nebola, uz nie som 3v1. Nase najväčšie lasky sa narodili 2.4. a ja som najstastnejsia maminka najkrajsich dvojiciek. Su úžasné, hrozne malick - 2,1 a 2,3 kg, ale uz sme doma, tak si ich uzivame. 🙂

linda10
9. apr 2015

@lenocka171 Ja tiez sa snazim brat vsetko pozitivne ale je to tazke.Tak dufam ze vam to vide sak si budeme pisat.A ty ked bude treba chodit tak budes sama chodievat alebo stale s manzelom?Ja sa obávam ako vsetko budeme zvladat kvoli robote,dovolenky a tak.No my mame problem teda ja ziadny ja som uplne zdrava,ale priatel ma azoospermiu.,,ale uz bol 2x na odbere a vysledky boli velmi dobre pretoze nasli sa spermie a aj dost takze sme boli stadtny pretoze keby neboli to by bol ten horsi pripad.Este ide na jeden odber teraz v pondelok.

ebonnie
9. apr 2015

@lenocka171 Ahoj, len ťa chcem povzbudiť, kamarátka má tiež dvojitú maternicu, či ako sa to správne volá, a podarili sa jej dve zdravé detičky. Treba veriť 🙂 Držím palce!

lenocka171
10. apr 2015

@linda10 no my budeme chodit spolu , my spolu aj pracujeme v tej istej firme ale kazdy na inom odd. A asi formou paragrafov sa pokusim vykryt tie volna ,aby som si neminala dovolenku (7 paragrafov na seba + 7 doprovod rodinneho prislusnika - manzel ; dokopy 14 dni ) mam to uz prespekulovane 😀 a este zvyknem ostat dlhsie v praci ked sa da a tie hodiny mam odlozene s tym ze si vyberem volno ked budem potrebovat ... a odkial si?cestujes do ba gyn fiv?v pondelok drzim palceky 😉 aaaa ja sa uz naozaj neviem dockat kedy tam idem ... uz tiez chcem tak spravit uz nejaky maly krocik aby son bola blizsie k babenku 😀

lenocka171
10. apr 2015

@ebonnie ahoj .jeeeeej 🙂 .. dakujeeeeeem 🙂

sabuska26
10. apr 2015

amy25......jej to je super 🙂 gratulujem mamina a tesim sa stebou....

katka17044
10. apr 2015

ahojte prosim vas dokedy sa uzíva estrofem- posledné si dám večer pred vkladom? Ďakujem

nelly3
10. apr 2015

@katka17044
estrofem sa uziva stale, aj po vklade, pokial ti lekar inac nepovie. takze nevysadzovat

katka17044
10. apr 2015

@nelly3 aha dakujem pekne

katka676
10. apr 2015

@mo3326 aha co som dnes nasla na teste

ingrid0105
10. apr 2015

@amy25 gratulujem a zelam vela zdravicka 😵

mo3326
10. apr 2015

@katka676 dobre vidim, je tam ta druha ciarocka?

lilly158
10. apr 2015

@amy25 - blahozelam 🙂 ja som mala iba jedno 2300 gramove, takze na dvojicky krasne vahy 🙂 nech ste vsetci zdravucki !

katka676
11. apr 2015

@mo3326 aj mne sa zda ze je tam...a dnes rano sa mi zdala ze vykukla skor a je silnejsia...ale pokial to krv nepotvrdi, tesim sa len potichucku a opatrne

bubbbulik
12. apr 2015

ahojte,akurat pozeram GIN FIVE ceník a odkedy používaju už aj to lepidlo??

katka676
12. apr 2015

@bubbbulik vraj od februara tohto roku ho maju v ponuke

bubbbulik
12. apr 2015

@katka676 ktovie či to pomože však??

katka676
13. apr 2015

@bubbbulik vyzerá že ja som ho nepotrebovala 🙂 ...a embriologička bola v tomto neutrálna, ani neodporúčala ani neodradzovala ..ja som použila tony ananasu na rôzne spôsoby ako prírodné lepidielko 🙂

czikata
13. apr 2015

Baby,držte mi palce,zajtra idem na krv...robia potom aj sono či len zoberú krv a poobede volajú?alebo ako to funguje? A musim byt nalačno?

bubbbulik
13. apr 2015

@katka676 no počula som otom že je velmy dobry natoto...aj ty si papala od transferu???

katka676
13. apr 2015

@bubbbulik ja som s ananásom začala pár dni pred transferom...pre istotu ;)

katka676
13. apr 2015

@mo3326 ako Ti dopadol druhý odber? HCG pekne stúpa?

mo3326
13. apr 2015

@katka676 ahoj, áno je to v poriadku, ultrazvuk 5.5.2015 🙂 pevne verím a modlím sa aby všetko bolo dobre, ty ides zajra? držím ti palce a myslím na teba

linda10
13. apr 2015

@katka676 ahoj ako je to stym ananasom?Preco ho konzumovat? 🙂

samotarkadela
14. apr 2015

Zajtra idem na odber vajicok dievcata. Drzte palce!

katka676
14. apr 2015

@samotarkadela no tak už si sa dočkala aj Ty ;) ..budem držať palce. Ja som bola rano na krvný test

samotarkadela
14. apr 2015

@katka676 Vysledok uz vieme? Asi az po 14:00, ze?
Po odbere sa potom caka presne 5 dni kym mi ho vlozia?

samotarkadela
14. apr 2015

@mo3326 mas nejake tehotenske priznaky uz 😝 ?

mo3326
14. apr 2015

@samotarkadela ahoj Adelka, no neviem či si to domýšľam ale som na pachy citlivá, asi 5 deň od ET som sa rozplakala lebo som videla sanitku (a to 2x) mávam výkyvy nálad 🙂, prsníky mám plné, ale nevoľnosti nemám. jedine mi nechutí káva a za kilo by som si dala ríbezle a maliny (mala som aj prvý týždeň chute) ale som to pripisovala k prolutexu. A ty ako si na tom? už si po ET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre