Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mkatkam
17. máj 2016

@levisa ahoj prosim ta a na vysledky genetickych testov ste nemuseli cakat? tento tyzden to uz budu dva mesiace, co nam brali krv a stale nic. dakujem

lucka222
17. máj 2016

@baby24 Nie ale skoro si uhádla. Som v tescu. Tak pozícia mi ostala. Ale ide to dole vodou.

bubinko1506
17. máj 2016

@xxxena ano, tych 190e je za vsetky - ja som naposledy mala vela embryi, tak polovicu dali zamrazit ako jednodnove a polovicu dali na PK. tie jednodnove vraj lepsie znasaju mrazenie a rozmrazovanie, blastocysty su citlivejsie. ananasovy dzus som pila od OPU az do 7. dna po ET - kazdy den liter dzusu alebo som zjedla cerstvy ananas.
ked pojdes na antolsku kvoli pregnylu, tak ani necakaj a hned klop na dvere ambulancie, ze ti to musia pichnut v konkretnom case. zober si so sebou ten papierik, co si dostala v GF.
drzim palce, nech OPU prebehne v poriadku a nasledny transfer je uspesny.

baby24
17. máj 2016

@lucka222 haha velmi ti drzim palce nech vsetko dobre dopadne a informuj co nove 1.6 idete naco vlastne??

lucka222
17. máj 2016

@baby24 To sa dozvieme výsledky z krvi mojej. Robili test na protilátky a hormonálny profil.
A aj mužové výsledky budú pripravené. Som zvedavá čo sa bude diať potom.

levisa
17. máj 2016

@xxxena ahoj, nic sa neboj, je to celkom v pohode. Ulozia vas na izbu, sestricka vam pekne povie co vas caka- bola uplne zlata. Potom pojdes na salu, tam ta uspia a zobudis sa na izbe. Najhorsie pre mna bolo cakanie na embryologicku. Ale vsetci boli strasne zlati, vysvetlia vam co a ako, dohodnete sa co chcete a co nie- embryologicka nam jednotlivo kazdej vysvetlovala co a preco odporuca, fakt bola super. Mala som 8 vajicok, 6 som dala icsi a 2 nechala ivf, 5 sa oplodnilo, isli na PK a vcera boli este 4 v pohode, 1 bolo "bojovnejsie" - blastocysta- tu mi vlozili a zvysok nechali do dneska, ale 2 sa zastavili v deleni, takze 2 este mrazime. Embryoscope mi povedala ze je zbytocny v mojom pripade, takze ten sme nedali. Po opu lez- vtedy som nemala ziadne bolesti. Na druhy den este trochu tlak odspodu, na 3.den som uz bola uplne fit

levisa
17. máj 2016

@mkatkam nam tie testy vobec nerobili- neviem podla coho to robia, ze niekomu ano, niekomu nie

zizu244
17. máj 2016

Ahojte, dievčatá...Čítam tu už dlho vaše starosti...Chcem sa iba trošku pochváliť, keďže doma o tom ešte nikto nevie 🙂 ... 2.5. som podstúpila druhý krát IVF a včera som volala za výsledok, ktorý bol pozitívny ... až som si poplakala od šťastia 🙂 🙂 🙂 ... Snažíme sa o bábo už roky a roky ... až pri druhej operácii cýst, minulý rok som sa dozvedela kde je vlastne problém....mám zdeformované vajíčkovody... takže ono to samo len tak nepôjde...momentálne som neskutočne šťastná, že sa to podarilo po toľkom trápení...Držím vám všetkým palce aby ste prišli do svojho vytúženého cieľa...

zuzsat
17. máj 2016

@zizu244 gratulujem. taketo spravy sa oplati citat!!!

zizu244
17. máj 2016

@zuzsat dakujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 tak po 12 rokoch bude konečne ako má byť 😀

levisa
17. máj 2016

@zizu244 gratulujem! Tesi ma citat taketo dobre spravy, aj ked sa nepozname, vsetkym snazilkam drzim palce 😉

baby24
17. máj 2016

@lucka222 aj ja to uz mam za sebou pak napisem... 🙂 drz sa zatial

zizu244
17. máj 2016

@levisa dakujeeeeem krásne 😉 😉

lucka222
17. máj 2016

@baby24 oki 🙂 Ozvem sa potom

xxxena
17. máj 2016

@bubinko1506 ďakujem za všetky tvoje rady.🙂 si veľmi milá. ananás nemali pekný, tak preto som volila džús. zajtra pojdeme s partnerom kupiť tak 10 kusov(lebo verím že aj on bude piť) :D
papierik určite zoberiem. a zaklopem pojdeme tam aj o 20minut skor pre istotu. po pregnyle si si už potom injekcie nepichala?

xxxena
17. máj 2016

@levisa dakujem ti za rozsiahlu odpoveď🙂 už som pokojnejšia. 🙂 čo to znamená že blastocysta? kedy ideš na krv? ja verím , že NÁM aj VÁM to víde!!!!! ja by som to mala ten najkrajší darček k narodeninám.🙂

levisa
17. máj 2016

@xxxena Blastocysta je štádium embrya, ktoré je vysoko vyvinuté približne na 5.-6. deň po oplodnení a je pripravené uhniezdiť sa v maternici. Embryá v tomto štádiu majú vysokú šancu na uhniezdenie sa v maternici. Do štádia blastocysty sa však dostane asi len jedna tretina embryí. - to som nasla 😊

xxxena
17. máj 2016

@levisa ty si super. takže si ani ty nevedela čo to predtym je. Dakujem že si mi to našla a poslala.🙂 tak ale keď tam je vyššia šanca tak to stojí za tu PK. aspon ja si to myslím.. a kedy ideš na kontrolu?

levisa
17. máj 2016

@xxxena nevedela som to ani ja 😀, ale potesilo ma to. Na krv idem bud.tyzden vo stvrtok. PK odporucaju vzdy ak je aspon par oplodnenych vajicok. To vsetko embryolog vysvetli a odporuci

mkatkam
17. máj 2016

@levisa ahoj dakujem,moze to byt kvoli veku? Ja mam uz 35,partner 36.

marbia
17. máj 2016

Koľko prosím vás cca stojí 1 ivf v Gyn five,keď som samoplatca?
Ospravedlňujem sa,ale zajtra tam už ideme a túto tému som našla až teraz a nemám už čas všetko si prečítať.🙂

mkatkam
17. máj 2016

@levisa a samozrejme gratulujem

ria294
17. máj 2016

@zizu244 zo srdca gratulujem a prajem všetko len to najlepšie 🙂

mkatkam
17. máj 2016

@marbia ahoj pozri si nieco tu,zavisi co vsetko vam budu robit http://www.gyn-fiv.sk/cenniky/cenniky-na-stiahn...

mkatkam
17. máj 2016

@zizu244 super spravy,gratulujem!

marbia
17. máj 2016

@mkatkam ďakujem veľmi pekne,už som to trochu študovala,len neviem,ktoré všetky úkony mám do toho zarátať.

mkatkam
17. máj 2016

@marbia tak jeden cyklus ako samoplatca tam maju 1100,plus este ak by vam museli robit icsi alebo ine ukony tam je este cennik na laboratorne techniky..plus bude este, ak vobec nemate ziadne vysetrenia pred ivf ako priechodnost,spermiogrami...Nie som samoplatca, ale uctuju nam to tak ppstupne..ppdla

mkatkam
17. máj 2016

@marbia ...pisem z mobilu..;)..len som chcela ze sumicky pekne postupne rastu podla toho co nam robia,ked sme tam.

mkatkam
17. máj 2016

@marbia najlepsie sa tam uz zajtra pytat lekara. Vzdy mi oznamili cenu ukonu popredu hned v ambulancii.bud sestricka alebo lekarka.urcite su tu baby,co vedia lepsie poradit,len som chcela ason na zaciatok...

zizu244
17. máj 2016

@ria294
@mkatkam
Ďakujem vám veľmi pekne...držím palce nech sa vám splní všetko po čom vase srdiečka túžia 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre