Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vanilka1802
18. júl 2010

@lubka0506 to je mi luto ze sa mrcha rozbehla. Ale nevesaj hlavu, raz sa to musi podarit. pevne drzim palceky.

@henika30 vytok este nemusi nic znamenat. Ja som dokonca 2 tt po potvrdeni tehu zacala krvacat, nebolo to ziadne spinenie, cervena krv. Bola som aj v nemocke, tam spravili sono, vsetko v poriadku, krasne bili dve srdiecka a vobec mi nevedeli povedat z coho to mohlo byt. A s tym utrosom, radsej ho teraz zapijaj. Mne tak povedali v GF ze keby je niake spinenie tak zapit, inak stale vkladat.

@solinka mame sa fajn, zajtra idem do poradne, mala som ist az vo stvrtok, lenze zajtra ideme aj s drobcom na nefrologiu, tak aby si MM nemusel brat tolko dovolenky tak som jej volala ci mozem prist skor, povedala ze hej. Bude robit sono a tie druhe krvne testy. Dufam ze vsetko bude OK. Len ma zas strasne trapi take jemne svrbenie, mala som to aj pri prvom tehu po dobrati utrosu a teraz znovu. Dufam ze bude stacit niaka masticka a nie zas cipky ako predtym.

Babulky drzte sa vsetky.

malik
18. júl 2010

ahojte, ja som dnes 9den po KET... skusila som test.., ale nie hned rano... najskôr bol negativny ale potom, možno po hodine tam boli uz // bola ta druha slabsia, ale pekne viditelna..(a je tam stale). stalo sa Vam to uz niekedy? Mohlo by to byť tehu? Zatiaľ sa mi s testom nič take nestalo... 😒 😒

yeliel
18. júl 2010

@malik ahoj 🙂 aku citlivost mal ten test ? to je tiez dolezite 🙂 a na teste sa uvadza nieco take ,,ze do 5tich minut tusim sa ma odcitat vysledok...ze potom to uz nemas brat v uvahu.. 🙂 tak neviem 😉 skuss testnut este raz a pockat len tolko ako to pise v navode pre dany test...ale najlepsie bude ak pockas na krvicku ta je predsa len najspolahlivejsie 🙂 Drzim palceky aby si bola tehuu 😵

annamary27
18. júl 2010

@malik tá druhá čiarka má byť viditelná do toho limitu čo sa na teste uvádza.Po tom limite som ja testy už nekukala a odhadzovala som ich do koša.

malik
18. júl 2010

@yeliel mal tušim 25IU..ale ešte je asi skoro na nejaky test... mozno hned rano skusim este jeden.. a potom uz pockam len na krvny test.. 🙂

yeliel
18. júl 2010

@malik nedockavec 😀 tak kup si citlivost 10IU 😉 ...po akom case od ET si sla na KET,,,a kolko embryjok si dala rozmrazit a kolko vlozit?...embryjka si mala mrazene hned po OPU alebo po PK? To je ale otazok coo? 😀

henika30
18. júl 2010

@lubka0506 no teraz viem že som neni tehotná,lebo krvácam ☹ ☹ ☹ ☹a mrchu by som mala dostat až 20.takže ja na krv ani nidem!zajtra im tam zavolám!

henika30
18. júl 2010

@vanilka1802 dakujem ti ale teraz už normálne krvácam,čiže dostala som mrchu,ale je to čudné že nič ma nebolí len prsia ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

malik
18. júl 2010

@yeliel u mna je to veľmi komplikovane... toto bol moj 1.KET(po dlhej dobe)... (a po 2.IVF), vkladali mi len 2x 4bunkače.. a ešte mame v mrazaku do zasoby na jeden pokus/pripadne surodenca. Skusim inu značku a bude 😉
to je to, že každa sme iná a vtakomto rannom stadiu, moze byt tehotesnky test ešte kludne negativny, tak si s toho tazku hlavu nerobím 😎

@henika30 ale ak je ms slaba... tak stale mozes byt tehotna

yeliel
18. júl 2010

@henika30 moja preco jejdes na krvicku...len tam pekne chod..kazdy ma ist na krvicku aj ked krvacas...prsia ta mozu boliet aj s hormonou aj mna boleli...ale vsetko ti pekne uz vysvetlila aj solinka 🙂

yeliel
18. júl 2010

@malik a kolko si dala teda rozmrazit ...a rozmrazili sa vsetky v dobrej kvalite?a ano presne tak ako pises..je to velmi individualne..takze sa zbytocne testom nestresuj 🙂

malik
18. júl 2010

@yeliel 2 embryjka.. ano dobre sa rozmrazili 😉 ja beriem aj prednison na imunitu.. a vôôôbec nestresujem 😎 😎 len som chcela vedieť, či sa to už niektorej stalo s testom... to je cele 🙂 😉
@henika30 mala by si predsa len ist na krv.. oni musia mat potvrdene, ze si/nie si tehu...

yeliel
18. júl 2010

@malik vyzvedam len preto..ze ja mam 3mrazacikov,,,tak neviem ako to budu rozmrazovat asi vsetkych 3 ze? 🙂 Na tu imunitu si mala neake vysetrnia na sk alebo v CZ?...to je fajn,,ze nestresujes..aj ja sa to snazim naucit 😀

malik
18. júl 2010

@yeliel myslim, že v tvojom pripade, su 3 embrya v jednej slamke, čiže je to na jeden ket. zvyknu ich davať po 2 až 3emb. do slamky( a do dusika), ty si teraz po ET?? či sa asi len chystaš na KET?
Prednison mam od gyn. z CAR 😉

yeliel
18. júl 2010

@malik....som po neuspesnom ET a pomalicky pomyslam na KET..len zatial este niesom celkom zdravotne OK...tak pockam 🙂 Prednisom Ti dali na zaklade neakeho vysetrenia?... 🙂

malik
18. júl 2010

@yeliel treba sa dať do poriadku a až potom realizovať KET. Ja som tak po 2.IVF dostala brutalnu chripku...po prenose.. a už som vedela, že to embrya nevydržia a tak sa aj stalo. Prednison mi lekar predpisal na imunitu... nevieme ci nahodou netvorim pritolatky ...a mierne zvyšuje šance pri KET.

annamary27
18. júl 2010

@henika30 nehádž flintu do žita a na krv určite choď,aby si mala istotu.Ja som mala pozitívne HCG po krvácaní 2krát a až tretia krvička vyšla negatívne.

yeliel
18. júl 2010

@malik dakujem ...za odpovede 😵

solinka
18. júl 2010

@vanilka1802
držkám palce aby bolo vše oki 🙂
ja utroš zapíjam 🙂 hned na začiatku som s toho mala svrbenie , v GF pri transfere mi DR.Harbulák povedal,-nech ho kludne zapíjam 😉 je mi potom dost divne 😀 😀 spánok a závrat v jednom 😀 😀 ale vydržím 🙂
držte sa mojka !!!cmuk

bublina_dd
18. júl 2010

@henika30 @lubka0506 - baby držte sa, nestrácajte nádej, nič nie je stratené. Henika moja ale na tú krv by som šla... Ešte môže byť pozitívna a budeš tehuľa držkaj sa 😉

bublina_dd
18. júl 2010

@solinka - ahojky, chcela by som sa Ťa spýtať či si na PN alebo normálne pracuješ... Neviem či mám ísť do práce alebo zostať do sona doma na PN... 🙂 🙂 🙂 Neviem čo bude lepšie...

henika30
18. júl 2010

Ahojte!dakujem vám za rady! 😉 no teda na tú krvičku pójdem 😉 presvečili ste ma o tom.
a ešte sa chcem vás opýtat že to mrazenie embryí kedy treba zaplatit?

annamary27
18. júl 2010

@henika30 tak to je dobré,že pôjdeš na krvičku,držím palce.Za to mrazenie,ked bude treba platiť,Ti určite dajú v centre včas vedieť.

henika30
18. júl 2010

@annamary27 Dakujem,lebo ked som tam volala že kolko máme zmrazené tak vtedy mi nič nepovedali 😖 😖 no tak uvidíme

yeliel
18. júl 2010

@henika30 to je dobre rozhodnutie 😉 ja som vsetko platila este pred ET..mali uz vsetko pekne pripravne ...len som to cvakla 😀

annamary27
18. júl 2010

ani ja som nevedela po OPU kedy sa čo bude platiť a pred Et ma už veselo čakali na recepcii účtenky,neboj oni to tam majú pod palcom. 😉

henika30
18. júl 2010

@yeliel čudné,lebo mne ešte vtedy nevedeli povedat či budem mat zmrazáčikov!
idem na krvičku,ale načo ved už viem výsledok/ ☹ ☹

yeliel
18. júl 2010

@annamary27 😀 😀 😀 😀 presne ako aj mna 😀

henika30
18. júl 2010

no nevadí.ked pójdem na krv tak sa opýtam nato 😉

yeliel
18. júl 2010

@henika30 ale moje pred ET tu uz museli vediet...tesne po OPU ti nieco mrazili? a potom sa zvykne volat po ET ak bola PK kolko embryjok je OK...nekazali ti volat?Na krvicku ides nato aby si mala istotu...moze to byt este vsetko inac aj
@annamary27 krvacala a krvicku mala pozitivnu ved ti to tu dokola piseme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre