Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
2. jún 2009

Dobre ranko pipinky, zase sa mi snivali hlupe sny. Je to hrozne. Sniva sa mi, ci mam alebo nemam tehu priznaky a ci som, alebo nie som tehu... Baby pomooooc 😢 😢 😢 Normalne mi z toho hrabe. 😔

Ahoj Matiasko, dakujem. Drzim ti paste, aby sa zadarilo aj vam. 🙂

krakulka
2. jún 2009

Och, neni si prasiatko? 😀 😀 😀 Len mas velky zaludok. 😝 Len sa pekne napapaj dosytosti.
Neboj embrijka budu v poriadku obidve, uvidis. 😉 😉 😉

och
2. jún 2009

a este som taka sprosta ze som sa zabudla opytat dokedy mam jest ten estrofen s utrosom 😝 debil

krakulka
2. jún 2009

Och zavolaj si sestricke, ona ti poradi

callex
2. jún 2009

Ahojte babulky.
dnes to vyzera na krajsi slnieckovy den...a ja vam zelam aby taky aj ostal...
len keby som sa ja vedela prebrat...po 5dnoch v robote a som dajaka vykolajena... 😝

mayka
2. jún 2009

och,
kludne papaj estrofem aj s utrosom az kym ti nepovedia. to ti neublizi si myslim. Niektore baby beru utros az do konca 1 .trimestra.
Alebo radsej zavolaj a budes kludnejsia.
A neboj krpci budu ok. Ved zatial ani nekrvacas tak by to malo byt fajn. A ten prvy co sa rad otrca je uz velkyyyyy. Buduci tyzden bude mat skoro 3 cm. To je co?

2 tyzdne ti rychlo ubehnu.

zukrik
2. jún 2009

Ahojte pipinky 😀 😀
Krakujka,držím palčeky,nech sa babatka pekne zahryznú 😀 😀
Och,neboj ten jeden sa len schováva a nechce sa fotiť 🙂
Inak ja ešte stále beriem utroš,ale len 2x1.Tento týždeň ich
už konečne doberiem.

krakulka
2. jún 2009

Ahoj Zukrik 😀 😀 😀 . Co porabas?

callex
2. jún 2009

babky zabky mam otazocku...mohli ste si povedat kolko chcete embryok...ci chcete jedno alebo dvojicky? ci vsetky ste chceli dvojicky?

zukrik
2. jún 2009

Ahoj,pomaly sa chystám na autobus do BA,zajtra idem na kontrolnú
poradnu 😀 😀 Budem spať u svokry,mám to od nej blízko.
A ty sa ako cítiš?

sylvyka
2. jún 2009

mayka ze 16 tt ty ma normalne dobiehas chichichi 😀
och neboj bude to dobre hlavku hore 😉

chruminka
2. jún 2009

ahojte
och oni ti povedia kedz mas utros vysadit myslim ze ho nechavaju aj podla velkosti embryjok a na ten estrofem sa spytaj lebo u mna na neho zabudli a ked som sa spytala kedy ten vysadit tak zevraj ako chcem bud ho doberem alebo nie 😅 ,tak som ho racsej dobrala.takze kludne asi staci ked sa spytas o 2 tyzdne pri kontrole 😉 a neboj jedno sa len hra na schovavacku
a to mas riadneho valibuka my ked sme boli na prvy utz 9tt tak nasi mali len 1,2cm a druhy 1,3cm taky krpcekovia 😀

calex nas sa ani nepytali myslim ze oni vkladaju väcsinou 2 embryjka a ked chces jedno tak sa musis asi s nimi dohodnut ,alebo ako.....

zukrik
2. jún 2009

Ahoj Calex,myslím,že vždy dávajú dve embrya.Ale ked im povieš pri vklade,že chceš jedno
tak dajú jedno 😀 😀 My sme si povedali,že dáme dve,lebo keby sa jedno neuchytilo,tak
by sme si to vyčítali.Budeme to mať aspon jedným vrzom-ako sa hovorí 😀 😀

krakulka
2. jún 2009

Zukrik, zelam stastnu cestu. No v noci sa budim, strasia ma sny. Doma sa snazim zamestnat, tak aspon varim. Obcas ma pichne na prvej strane. Ale zatial nic. Som si povedala, ze sa nebudem pozorovat, ale nejde to. 😠
A je mi jaksi divno, od zaludka, asi si pojdem lahnut. Som konecne rajnovala kavu s mliekom a krajic chleba so syrom. Asi z tej kavy, alebo z vyparov z polievky.

callex
2. jún 2009

je sice este daleko kedy to budem riesit..ale uz sa pripravujem..manzel i svokra chcu dvojicky...ale ja osobne si to neviem predstavit ci by som to zvladla

zukrik
2. jún 2009

Ahoj Chruminka 🙂
Tebe to neako letí, tie tt...
Ze 18 tt,fíha,ozaj bavili ste sa o pohyboch,ja som to šteklenie mala
na pravej strane pred včerom.Bolo to také zvláštne,ale neako skoro nie?
Moja známa cítila prvý pohyb v 13tt a to čakala jedno.
Mohol to byť ten jeden náš akrobat,nenormálne saltá robí 😀 😀 .

zukrik
2. jún 2009

Krakulka,len pekne oddychuj,teraz je to najpodstatnejšie 😀 😀
Ja som kávu tiež vysadila,ale teraz mi už chutí.

chruminka
2. jún 2009

zukrik vsak ty si pisala ze jeden je daky akcny tak to kludne mozu byt deticky....mna to dnes zasa trosilinku steklilo,ale je to stale take slabucke ,ten nas akcny je asi dole a hore je ten spachtos 😀
No uteka to vsaj aj tebe to leti....ale cim dalej tak to ide rychlejsie a rychlejsie.....a to nemam este absolutne nic nachystane a kupene pre babetka ,akurat v kute stoja dve igelitky co mi pozicala par veciciek kamoska po malom....mam pocit ze ked to takto pojde dalej tak to ani nestihneme 😠

krakulka
2. jún 2009

babule - tehule, tak ja idem do hajan. sice ma zobudi pripomienka o 14h, ze Utros, ale neva. 😉
Chrumi, neboj, vsetko stihnes, uvidis. 😀
Kamoska je v 23t. a nema ani vybrany kocik, ktory by chcela ani ziadne vecicky kupene. Len teraz boli s manzelom kukat v obchode, ze co vsetko maju a kolko penazi to stoji. tak boli trosku v soku, ze ake ceny. Kocik budu asi kupovat z druhej ruky, nechce sa im vyvali tolko penazi, za novy.

Tak bru noc, idem 😝

mayka
2. jún 2009

sylvyka no asi ta nedobehnem. Ale snazim sa. 😀

callex vacsinou si baby davaju vlozit 2 embrijka lebo je vacsia sanca ze sa uchyti aspon jedno. To je moj pripad. 😀 Ale myslim ze je to task 50 na 50. Polka z nas caka dvojicky ak nie viac polka. Ale kto uz ide do IVF s tym rata. Ale pokial povies ze chces len jedno tak ti vlozia lern jedno.

krakulka vraj zle sny patria k tehotenstvu. Mne sa snivalo v nejakom 8 tt ze mam krasneho synceka este som aj rodila. 😀
Ale zatial zle sny nemam. Ale vraj to byva.

chruminka na naku pyje este cas. Ja som si uz spravila taky zoznam ze bude treba kupit. No je toho dost ti poviem a keby sme to mali naraz tak to je des. Nieco mozno kupim z druhej ruky ale este neviem co. Dnes som si viacmenej vybrala kocik Hauck
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
strasne sa mi to paci a je to za celkom prijatelnu cenu. Musim muza spracovat. Aj ked hlboky mam slubeny od kamosky ale aj tak ma to laka.
Ak nie tento tak potom kupim peg perego. Ale tie su drahsie. No mam dilemu.
😀

chrumi a ten syr som si nedala nakoniec. mali aj perkelt s cestovinou,. Samozrejme ze maso zasa islo kolegovi. bleeee 😀

chruminka
2. jún 2009

mayka ja peg perega nemusim myslim ze tam platis len za znacku a kvalita no nic moc.....kamoska kupila taku sportovu verzio s vanickou dake piko 3 ,a jej mala nema anii pol roka a uz maju daku vadu na kolesach....a vobec s nim nie je spokojna a druha kamoska ma zasa daky peg trojkolesovy taky mohutny a nadava ze sa im ledva zmesti do auta a to maju leksusa s velkym kufrom.....obe ich chcu predat a kupit ine kociky,urcite si ich nenechaju pri druhom dietati.

ten co si si vybrala je pekny len si ho chod omrknut nazivo a vyskusaj si ho v predajni aj ako sa sklada ak budes jazdit autom....

mayka
2. jún 2009

churmi mne sa paci na nom to ze na ten podvozok sa da dat aj uatosedacka. To som chcela urcite. Kvoli lekarovi, a obchodom. trosku ma odradzaju tie umlohmotne kolecka ale asi sa daju vymenit aj za klasicke. Som zvedava ci mi to muz schvali aj ked je mozne ze dovtedy kym nejaky kocar kupime zmenim rozhodnutie. Ale myslim ze je za prijatelnu cenu. Tak ci tak tolko penazi miem aj ked mam kupovat autosedacku zvlast a aj ostatne.

Mne ten peg perego kamoska odporucala ale tiez sa mi zdaju byt drahe tie kocare. Na to ze budem ten kocik nicit na nasich uzasnych dedinskych cestach necestach. Je to tam katastrofa. Ja chcem skor terenny kocik, lebo casto aj teraz chodime na prechadzky po polnych cestach.
Ale ved casu dost na rozmyslenie ale zatial tato kombnacia vyhrava hlavne cenou ale aj vzhladom.

chruminka
2. jún 2009

mayka tebe by sa hodil kocik s velkymi nafukovacimi kolesami ak mate blbe cesty,s takym kocikom sa mozes kludne prejst aj v lese bez problemom,ziadne umele dvojradove malinke kolieska (vsetko sa do nich zachytava a kazia sa ) a ani plastove co ja viem vsak to dieta bude vyhrkane.....
ja som odmalicka opatrovala deticky na sidlisku a potom som bola 4 roky ako au-pair cize mam tych kociarov vyskusanych strasne vela a najviac sa mi osvecil kocik s nafukovacimi kolesami a taky aj kupujeme pre nasich nezbednikov,fakt neni problem prejdes s nim hoci kade a hlavne v zime ked nasnezi a nikto neodhrabuje chodniky alebo ked sa sneh zacne topit a potom ta kasa zamrzne ako to bolo tuto zimu co bola.....

mayka
2. jún 2009

😀 chrumi ved to aj chcem ale si myslim ze tie kolieska sa daju vymenit. Ale presne take velke chcem do terenu. A presne to si myslim ze ten kocik bude ako hrkala a vsetkych budem desit na ulici.
My chodniky ani nemame v dedine. No katastrofa. Obec nema prachy a ani ziadat z eurofondov nemoze lebo je malo obyvatelov prihlasenych. Nikto sa tam nechce nahlasit na trvaly pobyt. Vidis len same cudzie zn. na autach. Sice ani ja este trvaly pobyt nemam ale chcem si dat prehlasit ked sa krpec narodi.
Takto obec nikdy na to nebude mat prachy. 😠
Ludia si tam postavili domy a vily a na zmenu trvaleho bydliska kaslu.
Rozmyslam ze dnes sa skocim pozriet do jedneho obchodu tuto vedla firmy,. je to velkosklad www.kocikovo.sk. Zatial len orientacne. Mozno ho budu mat vystaveny.
😉

mayka
2. jún 2009

chrumi kedy ides na kontrolu?

chruminka
2. jún 2009

kocikovo je v ivanke nie?
Aku kontrolu myslis ? Poradnu? Tu mam 18.6.09 a 25.6.09 morfologicky utz a 10.7.09 3D utzv GF.

callex
2. jún 2009

zajtra idem do apolla..beriem si cely sanon 🙂 vsetkych mojich dokladov od skoncenia skoly tak dufam ma teta nicim nezaskoci.
len ma hneva ze musim znova vypisat ziadost o IVF...nechce sa mi len kvoli tomu ist do Blavy...myslite ze by mi to Stenova poslala postou a ja ju uz podpisanu poslem na apollo?

krakulka
2. jún 2009

Callex, len zavolaj do GF, oni to vypisu znova. Myslim, ze tam chodit nemusis.

mayka
2. jún 2009

ahojte, to apollo robi take oracie ohladom ziadosti na ivf? Ty brdo. Tak to je sila. Nechapem. V tomto je najlepsia vszp . V GF sme vypisali ziadost a oni to ostante zabezpecili . Je sila ze poniektore sa tak nabehate a este vas aj prehanaju. 😠

callex
2. jún 2009

krakulka...nemusim tu ziadost podpisat?

mna by len zaujimalo ze kebyze si v zivote neziadam o IVF kedy by pytali chybajuce dokumenty z roku 1999,2000?keby som potrebovala transplantaciu alebo ako? 😠
a za dalsie ma stve fakt ze od roku 1999 som sa bola este niekolkokrat hlasit a odhlasit z poistovne ...vtedy to nevideli ze im to chyba?ale ked im chybaju peniaze to vedia hned betari jedny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre