Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luciamk
9. júl 2009

Ahoj Babulky,

zatial sa len potichúčky tešíme, Dr. predpísal duphaston a mám prísť na vyšetrenie a potvrdenie keď mi bude mrcha meškať aspoň 2 týždne... Takže to bude budúci týždeň.. teraz len čakáme 😵 😵 😵

andriss23
9. júl 2009

luciamk, držím palce nech ti to vyjde 🙂

darla27
9. júl 2009

Ahojte pipinky, neviete kedy má Drábek dovolenku? Aj je v GF nejaká dovolenka cez leto, či tak priebežne?

callex
10. júl 2009

ahojte babulky...
darla27...dovolenky zrejme maju lebo napr.Stenova robi len v urorky a v auguste ide na dovcu tusim.ale urcite neodidu hadam vsetci naraz na dovolenku.ved by sa im stopol biznis.

vcera ma napadlo ze kedze sa mi blizi cas ked sa zacnu diat veci..mam si kupit nejake vitaminiky alebo nieco na podporu aby vsetko dobre dopadlo.uzivali ste nieco pred stimulaciou?
citala som napriklad ze alchemilka-caj napr.podporuje pripravu maternice za zahniezdenie vajicka a znizuje riziko potratu.

slniecko01
10. júl 2009

Dobré ránko Pipinky 😀 😀 😀

corinne
10. júl 2009

Ahojte pipiny.Nabondzujem na vas Mayke,ze ste sem skoro vobec nechodili a nic nepisali,ta vam vycisti zaludok 😀 😀 😀 😀 .To vsetky pracujete? Och,krakulka,chruminka,zukrik halo,co aj vy uz dovolenkujete 🙂 Tu u nas je strasna kosa 14C,ani do zahradky sa neda ist lebo je mokro a ja sa tak nudim ☹ neviem co so sebou.Tak vam prajem dobru chut 🙂

rienok
10. júl 2009

ahojte pipinky... tak uz som sa otriasla a čakam na dalsi pokus.. vyzera to ze v oktobri by sme mohli pokračovať ale uvidim co povie dr. konzultaciu mam až 12.8.

luciamk a ja potichučky držím palečky 😉

darla 2 - dr drabek ma dovolenku od 20.07. do 07.08.... dnes som tam bola

prajem vsetkym pekny den 😀

slniecko01
10. júl 2009

No ja som si už uvarila paradajkovú polievku so syrom. Mňam. Tak ju bedum jesť do večera 😝

nelly3
10. júl 2009

rienok ahojjjj 🙂 aj ja idem vtedy k drabekovi 🙂

zukrik
10. júl 2009

Ahojte 😀 😀
Ja dnes makám,upratujem ako divá a nič nestíham.
Ešte chcem žehliť 😝 a umyť podlahy.
Príde nám dnes návšteva a tak sa snažím 🙂
Slniečko,dík za typ tú paradajkovú polievočku
spravím aj ja mnam 😀 😀

Corinne,aj u nás je kosa a to sme kúpili bazén,že sa budem kúpať 😒
Dúfam,že sa počasie umúdri a bude strašne teplo 🙂

slniecko01
11. júl 2009

Dobré ránko Pipinky, želám všetkým pekný víkendík 😀

mayka
12. júl 2009

Ahojte pipinky, tak uz som doma z dovolenky a zajtra sup do prace. 😀
Ako ste sa tu mali? Mne bolo vyborne. Pocasie vyslo na 100 percent a pekne som sa mocila s krpatou vo vodicke.

lucia mk, robila si si uz aj dalsi testik? Nebudem zatial gratulovat ale bolo by to super. 😉 Normlane nechapem z GF ako sa tam tie sestricky chovaju. Niekedy boli fakt neprijemne. Ale treba to prehltnut a poslat ich v duchu vies kam. No ale ty to uz potrebovat nebudes . 😀

Rienok je mi luto ze to nevyslo. Nabuduce to vyjde. Budem na teba preentivne plut. 😀

slniecko a y sa mas ako? Wau ze 14 tt. Neklames nahodou? 😀 To ale letiiiiiiiiiiiiiii.

Ochina ty si to tu tiez nejako flakala.

Zukricek ahooooooooooj srdeeeenko. AKo sa Vam trom dari?

chruminka
12. júl 2009

dobre ranko,
ahoj Mayka ,tak si si uzila dovolenku super,tu to bolo bez teba dake smutne....pipiny su asi rozlietane po dovolenkach alebo vyletoch malo sa tu pisalo....

my sme boli v piatok na tom 3D a zevraj to teda budu dve baby 😀
nazivo to bolo uplne uzasne stale vyzyvovali a hmyrili sa ,vela krat sme nevedeli ani ktora je ktora,lebo su natlacene pri sebe a bola tam sama ruka sama noha,boli aj otocene hlavami a tvarickami k sebe tak to bolo tazsie viditelne,ale som totalne sklamana tym dvd,fotky su dost o nicom a videa su postrihane take kusky,ze ked sa clovek akurat zadiva tak sa vypne ,ja viem ze pri dvojickach je to horsie ked su takto natlacene na seba,ale mohla nam tam nahrat celu tu skoro tristvrte hodinu co nam poukazovala tam a nie to postrihat ☹

mayka
12. júl 2009

CHRUMI ahoj moja, gratulujem . baby su uzasne. Kamoska ma dovjicky 2 baby a ani o nih nevie. Ale ona ma jednovajecne tak ich aj tazko rozoznat. 😀
Kolko trvalo do 3D? Aspon krpatew prehliadli riadne? Na to chcem vziat aj manzela.
Ja pojdem nA 3d asi az koncom augusta a 23.7. este na utz k mojmu mudr tak som zvedava ci nam babu potvrdi.
Idem do potravin lebo chladnizka ziva prazdnotou.
A dakujem za privitanie.

luciamk
12. júl 2009

Ahoj Pipinky,

Mayka, tak ako, oddýchnutá ?

Test si robím každý druhý deň a druhá čiarka je stále silnejšia... podľa prvého dňa poslednej mrchy by som mala byť v 6 tt 😀 .. zle mi zatiaľ nie je, ale každé ráno mám veľmi nízky tlak " na odpadnutie " a v žalúdku mám taký pocit, ako by som tam mala žabku ... a drahý tvrdí že bruško mám iné 😉 ... tak neviem.
Ešte sme to nikomu nepovedali. V piatok idem k svojmu gyn. a keď to potvrdí, tak s tým pôjdeme von..... Bude to šok, po dvoch rokoch skúšania a po zistení, že nemám prechodné vajcovody.... zatial sa ešte bojím tešiť.. neviem sa dočkať piatku, aby sme vedeli na čom sme... 🙂 🙂

corinne
12. júl 2009

Mayka vitaj doma 🙂

mayka
12. júl 2009

lucia tak to je super- Ked je ciarka silnejsia a silnejsia je to jasne. 😉 tesim sa s tebou.

corinne ahoj wau ze 13 tt. Mam pocit ze sm tu nebola mesiac. 😀

chruminka
12. júl 2009

mayka dvd mame asi 40 fotiek a asi 10 videi po par sekundach takze cele dokopy je to necelych asi 10-15 min.mozno ani to nie,je to hrozne ,keby som nebola videla dvd co ma sesterka tak by som nenadavala,ale ona bola v hlohovci pred dvoma rokmi a ma tam vyse 30 min. fotky aj video aj s hudbou a v kuse....no uplne ine to je a aj cena je ina.Podla mna sa to v GF za tu cenu neoplati a keby som to bola tusila tak volaco vymyslim (lebo mi nemame auto) a ideme do toho hlohovca.
Som totalne sklamana a nahnevana! ☹
Dala som do albumu dve ako take fotky.

Luciamk tu nie je o com si tehulka 😀

mayka
12. júl 2009

chrumi,
tak to je sila. Ja rozmyslam ze sa objednam na to 3D do toho centra v ruzinovskej poliklinike gpn ako som tam bola aj na tom morfologickom utz. Mam pocit ze tam nie su na to take poradovniky ako v GF.
Fotky su krasne. 🙂 a ake mas len pekne brusko. Ja som tam tiez supla moj pupek dnes https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

chruminka
12. júl 2009

mayka pekne brusino 🙂 , tiez tusim podrastlo pockaj ako budeme vyzerat v 30-35tt 😝
no ja by som uz do GF na 3D nesla,mozno im krivdim a je to pri dvojickach fakt tazke nahrat,mozno ze su uz prilis velke co ja viem,ale som naozaj total sklamana ,ale aj tak som to dvd uz asi 6-7 krat videla 😀 su take krasne

slniecko01
13. júl 2009

Ahojček Mayka a ostatné Pipinky, dnes máme pekne teplúčko. Mám doma 2 prazdninárky tak asi pôjdeme k vode, lebo sa zbláznim a to sú tu len od včera 😀

Chruminka malinké sú peknučké a bruško už máš pekné guľatučké 🙂

mayka
13. júl 2009

ahojte pipinky, tak ja som ostala dnes doma lebo odvcera ma trapi hnusna migrena. Uz trosku polavila ale do prace sa uz asi neoplati ist.
slniecko ty si z PK? TU v Zalesi sa total zamracilo.

slniecko01
13. júl 2009

Blízko PK máš to v IP

slniecko01
13. júl 2009

Som myslela, že pôjdem dnes na kupko do Vincovho, ale akurat som pozerala, že tam majú sanitárny deň ☹ . Ale decká sú v tom že ideme. Musím vymyslieť nahradný program 😝

mayka
13. júl 2009

Tak skuste Senec. To je asi este relativne blizko. 😉

krakulka
13. júl 2009

Ahojte pipinky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mayka, tak to je super, ze si si pekne oddychla. Do kedy planujes, ze budes chodit do prace?

corinne
13. júl 2009

Pipiny ahojte.Riesim malu dilemu,som objednana na akupunkturu,a volala som so segrou samozrejme nie som normalna 😢 ist v tychto mesiacoch.Volala som do CAR ale len so sestrickou a pytala som sa na akupunkturu a t ami povedala ze mozem ist ze v pohode.Aky mate na to nazor 😕

mayka
13. júl 2009

krawkulka ahoj, no ja planujem do septembra a potom by sxom chcela ostat doma. Ale neviem ci ma mudr. vypise ked mi nic nebude. Ale rada by som ostala. 🙂
corinne no tak to ti neporadim ale snad ten akupunkturista by ti mal vediet povedat ci to je vhodne a ak ano co konkretne by nevadilo. SKus mu zavolat.

corinne
13. júl 2009

Mayka,ked som sa objednavala,tak som mu hovorila,ze som tehotna a mam neevolnosti.Tak mi povedal,ze mi moze pomoct s akupunkturou na tie nevolnosti.A oni zacinaju az od 13h,tak tam pojdem prinajhorsom sa vratim 🙂

krakulka
13. júl 2009

Corinne, ja myslim, ze mozes ist. Ked ti to aj sestricka u dr. povedala. Povedz akupunkturistovi, ze si tehula, on urcite vie, ze si ma dat pozor. Ak by ti pri akupunkture bolo nahodou zle, tak to skoncite. A zo svojej segri si nic nerob.... Ja to pocuvam kazdy den. Co vsetko by som nemala, nemozem a musim... Uz mi ide hlava praskunut, zbytocne ma len rozculi. 😠 Musi si davat pozor a segre nehovorit vsetko, ked je taka precitlivela. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre