Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lukila
18. okt 2009

Ahojte. Celu noc som nespala ale preplakala. Aj sa stalo niektorej ze ste zacali krvacat este pred prvou kontrolou po ET? Nemyslela som si ze to budem tak rychlo vzdavat a o to horsie znasat. 😢

matiasko
18. okt 2009

ahoj lukila
ano stalo mne ☹
ja viem je to hrozne ja son pri 1 kontrole spinila
a na 12 den aj zacala krvacat tak som vedela ze na 14 den uz bude krvicka negativna ale je tu vela bab co
krvacalo a boli tehotne 🙂

lukila
18. okt 2009

Myslis? Uz druhy den co krvacam ma riadne boli brucho... Zajtra idem na krv a neverim ze bude pozitivny 😢 Ale dakujem vam vsetkym za povzdbudenie. Teraz je na rade rienok, ako sa citis? Drzkam velmi velmi palceky nech to uz tebe konecne vyjde 🙂

mary.la
18. okt 2009

Ahojte baby, sem tam vám sem nakuknem a hádam som už aj sem niečo písala, tak vás dnes idem povzbudiť ... mojej kamarátke v GynFive teraz nedávno potvrdili tehotenstvo, podarilo sa po iui ... takže ono zase to sem tam aj výjde ... nám však pred dvoma týždňami vyšiel opäť negatívny vysledok a po konzultáciách a ďalších vyšetreniach nám odporučili už len IVF ... takže zostávam bojovať s vami 😉 držte sa, pekný večer

nelly3
18. okt 2009

ahojte, lukila, ved uvidis co zajtra, ja som konecne dostala mrchu, vo stvrtok som vsetko vysadila aj estrofem aj utrogestan, tak dneska sa spustila. kukam superstar a chystam sa zehlit, ale vobec sa mi nechce. baby napadlo ma aj si niektora platite dobrovolne nemocenske poistenie? napiste mi o tom nieco, kde mam ist, aky formular a ako sa to vypocita. 😉

andriss23
18. okt 2009

nelly- aj ja pozerám superstar,a mám rozloženú dosku na žehlenie a tiež sa mi nechce 😀
DNP si platím,začala som v júli,v septembri som mala KET,úspešné,ale som potratila a teraz neviem čo s tým poistením. V paragrafoch je takáto téma,ja som čerpala info z nej.

nelly3
18. okt 2009

andriss23 a po akom dlhom case si bola na KET? ja som tento mesiac bola na mojom 1.IVF a neuspesne, mame mrazacikov, tak neviem, ze kedy ist na KET, na buduci tyzden mam konzultaciu v centre, chcem ist este na nejake vysetrenia, nech som v poriadku, aby KET bolo uspesne 😉 ohladom toho DNP asi sa pojdem informovat na socialku. no idem sa pustit do zehlenia 😠

andriss23
18. okt 2009

nelly ja som mala III IVF v decembri,zostalo mi veľa zmrzláčikov,tak KETujem.Bola som v marci,septembri a teraz pôjdem až po novom roku.Mám tam ešte 6 embryjok.

nelly3
19. okt 2009

pipiny hallo, ze tretia strana 😎 no ja mam dneska od rana dobre krce v bruchu auuuu, same nurofeny papam 😠 , vcera prisla mrcha, celkom v pohode a dneska od rana krce a krvacam uz len malicko ☹
lukila tak ako? rienok testla si?

lukila
19. okt 2009

Ahojte. Velmi strucne rano som hovorila sestricke ze uz 3 den krvacam a boli ma brucho. Ona ze ci mam zmrzlacikov a nech sa hned objednam na konzultaciu ohladom KET.O druhej som volala za vysledky a ze som tehotna o hodnotach ani reci, a vo stvrtok mam prist znova na krv. Tak som zvedava ako to dopadne

nelly3
19. okt 2009

lukila a co sa nepochvalis hned, superrr, konecne tehulka gratulujemmmmm. a este krvacas? mozno ti len jedno embrijko odislo a jedno sa este drzi, jaj aka som rada 😉

rienok
19. okt 2009

lukila fuha blahozelam 😀, tak nech sa mimco drzi.....

nelly ja spinim 3 deň....ako som pisala, trochu ano, potom nic... vlastne len ked vkladam utrogestan tak take akoby vlakna a obcas trosku tmaveho na vlozke a po cikani tak neviem. Zajtra rano budem testovat aj ked neviem ci nie zbytocne

rienok
19. okt 2009

lukila to prelomilaaaaaaaa 😀 😀 😀

nelly3
19. okt 2009

rienok neboj budes tiez tehu, ked len spinis, skus testnut 😉 drzim palceky 😵 ja idem na buducu stredu na konzultaciu, ale vidim to na januar, nechce sa mi ist do toho, bojim sa sklamania a chcem si dat porobit viacero vysetreni a potom sup do KET 😉

lolittka
19. okt 2009

rienok, držím palčeky! 😉
lukila, no vidíš-supeeer! 🙂

rienok
19. okt 2009

lolittka, nelly 3 ďakujem 🙂 snad to vyjde

kupila som mamatest - zajtra rano testujem to bude 9. den po ET ... tak uvidime . Drzte palcekydam vediet ci nieco aj ked som citala ze ked sa trosku neskor zahniezdi tak nemusi test este nic ukazat ...

nelly cim skor do toho pojdes tym lepsie ... organizmus je nabudeny na tehotenstvo

rienok
20. okt 2009

tak som testla..... a nic 😕 no tak to necham na zajtra, ale asi mi tiez nic ine nepovedia. Nevadi hned zacnem pracovat na 3. IVF -ku 😎

drzte sa dievcence a hlavne nestracajte optimizmus

nelly3
20. okt 2009

rienok to este nic neznamena, pockaj na krvicku a uvidis. ja mam stale krce v bruchu, jem same nurofeny 😠
dufam, ze je vsetko v poriadku v mojom bruchu po tych vsetkych hormonoch. baby ked mam zmrazene embrija tak dokedy mi to plati, myslim v cenniku je, ze zmrazenie do roka, t.z., ze ked mi ich teraz v oktobri zmrazili tak do buduceho roku? 😕 neviete? a pozerala som si vcera vysledky predoperacne a kukam na moc, ze moc-krv-pozitivna ufff to co, nikot mi nic nepovedal, je tam zapal alebo co? 😠

lukila
20. okt 2009

Ahojte, dakujem vsetkym za blahozelania, len sa bojim ako to dopadne, krvacam uz 4. den ako pri menzesi ziadny naznak ustavania a boli ma brucho. Nechcem sa napchavat tabletkami, tak trpim. Je to strasne, ked neviete co sa deje vo vasom tele... Nelly aj ja som sa vcera objednala na konzultaciu kvoli KET ako mi poradila sestricka pri odbere, len neviem kedy na nu pojdem ked to bude potrebne-chcem ist co najskor, lebo Dr. Harbulak ma do 9.11. plne a odvtedy ma pozastavane objednavanie. Tak som na pani recepcnu naliehala ze nech ma preradia k inemu dr., ona ze to by nebolo dobre. Hm, tak potom ako neviem co je dobre. Snad to potrebovat nebudem. A este sa chcem spytat, ze kedy ste platili poplatok za zmrazenie ebryii, tusim 150 Eur. Ja som sa pytala na recepcii, ze v PC nemam ziadnu pohladavku zapisanu, tak bohvie ci aj tych mojich 3 zmrzlacikov este mam... Same zmetky, nastastie mam teraz v praci tyzden flexi, tak odpocivam u svojich rodicov a pri 2,5 rocnom synovcekovi, ktory da zabrat. Je to taky anjel s dablom v tele... Ale co by som za take dala 🙂 Rienok ja som sa netestovala, aj ked som to nutkanie mala. Pockaj na vysledky z krvi tie ti povedia viac. Vsetkym drzim palce a este raz Vam dakujem za podporu...

nelly3
20. okt 2009

lukila to je divne, ja som platila hned ako som isla na ET, hned na recepcii, aj za PK aj za zmrazenie, mam doma zmluvy a aj sme ich museli s manzelom podpisat. treba sa asi informovat ci ich mas alebo mozno zabudli na teba. mocc drzim palce, aby vo stvrtok bolo vsetko ok. 🙂

lukila
20. okt 2009

Pri ET som platila len za PK 150 Eur.plati sa to predsa zvlast aj PK aj zmrazenie...

callex
20. okt 2009

ahojte babule.
lukila gratulujem a tesim sa na stvrtok ked bude definitivne prelomena smola neuspechov.s tym platenim hmm poinformuj sa ked pojdes na druhu krv ci tam mas vobec tych mrazacikov.
mna uz neprekvapilo keby si napisala ze ich stratili.
dohodila som maminej kolegyini GF -dr Stenovu a minuly tyzden bola na druhej konzultacii a fuuha nepocula som nic dobre.vraj dokyna bola povysenecka,a nespravala sa k nim pekne.kocka bola velmi velmi sklamana.dokonca na prvej konzultacii im povedali ze SPG je ok a na druhej ze ten isty SPG nie je dobry a je to na asistovanu reprodukciu.a to iste urobili aj nam.prvy bol ok,a druhy uz ze na hranici a treti uz na umele.najhorsie je ze cloveku neostava nic ine ako im verit.
hm a teraz som tam doporucila aj spoluziacku tak som zvedava ako pochodi ona.
nechapem co sa tam s tymi ludmi deje?ved ked nestihaju nech prijmu novych lekarov alebo nech robia svoju robotu poctivo.mozno by nas bolo zrazu viac ktore mame vajcovody prechodne.

rienok neboj budes tehu.

nelly3
20. okt 2009

lukila ja som pred ET na recepcii platila zvlast Pk a zvlast zmrazenie, dostali sme ku kazdemu zmluvy, treba sa popytat. callex a kedy ides na konzultaciu? inac sme s manzelom tak uvazovali, ze ked sme take prehormonovane, mohlo by som aj prirodzene zadarit, nebudeme ani prve ani posledne 😉 takze sup do toho 😵

yayama
20. okt 2009

ahoj lukila aj ja som krvacala po ET a to dost silno asi 6dni už nekrvacam chvalabohu 😵 ale obidva testy su pozitivne druhy dokonca stuplo hcg na 308 teraz čakam na ultrazvuk takže dufam že všetko bude o.k 🙂 🙂 🙂

yayama
20. okt 2009

lukila neboj musime tomu verit že sme tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja mam este 9 mrazacikov ale dufam že ich nebudem potrebovat!!!

matiasko
20. okt 2009

ahoj lukila 🙂
no nehovorila som ti ze aj ked krvacas este nieje vsetko stratene a ze tu bolo
vela kociek co krvacalo a boli tehu 😉
tak pekne hladkaj brusko a tes sa 😵

callex
20. okt 2009

lukila vlastne ty si preto plakala lebo mas jeden z tehu priznakov: zmeny nalady,precitlivelost 🙂

yayama...waw ze 9mrazacikov.to uz je kopec deti. 🙂

ja idem v piatok na konzultaciu.

babeny prave som zistila ze mam depku ako hrom.nie z toho neuspechu po IVF ale taku celozivotnu. ☹

matiasko
20. okt 2009

ahoj callex 🙂
tak sa treba vyplakat a bude lepsie
ja to tiez poznam a hlavne ked som sama doma tak to na mna dolahne
ale zistila som ze sa treba niecim zamestnat a ono to prejde
alebo si vzdy urobim radost neco pekne si kupim 😉 a tak

callex
20. okt 2009

matiasko...hmm plakat sa mi nechce.na slzy to nie je.
uz smejdim po nete nejake cvicenia,kurzy.len je to na figu ze nemam s kym absolvovat tieto zalezitosti.zajtra asi zacnem konecne tvorit pomocou servitkovej techniky.
inak myslela som dnes na GF ze ci mam ist vobec na tu konzultaciu a tak a 5minut mi volali z GF ze doktorka nemoze na danu hodinu ale o hodku skor.hmm zeby telepatia?

moniq
20. okt 2009

cauky krasky
Callex no co to -pochmurny cas- pochmurna nalada.... a za konzultaciu nic nedas - a ked uz budes v Ba tak si skoc nieco pekne kupit 😉
mne dnes volala kocka, s ktorou som bola na oplodneni,( neviem ci som vam spomunala, ze len jedna otehotnela z nas 5) ze ma obrovsku depku.Tak jej sa totiz ujali obe embrya a jedno sa este aj rozdvojilo - tz cakala trojicky.Lekar ju uplne zblbol a nanutil jej odobratie tych dvojiciek, poslali ju z GF do Zlina, ale je teraz uplne popletena- strasne nestastna ze zabila 2 svoje deti....Tak vobec nechapem, preco ten lekar tak na nu naliehal, ked ona tie deti chcela ( NEBOLO potvrdene ziadne riziko, a dnes sa predsa rodia aj 3,4,5-torcata )
No tak som znova nastvana 😠

Lukila a tebe moooc prajem, davaj pozor na seba aj na nazori lekarov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre