Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

matiasko
11. nov 2009

pridete a musite sa nahlasit na recepcii ze idete na 1konzultaciu tam vam vypisu kartu a pridelia cislo ktorym vas budu volat a povedia do ktorej ambulancie mate ist. priniesiete vsetky mozne vysledky co ti porobili vysetrenia
aj manzel ak mal urobeny spg. doktorka to vsetko spise a povie aka liecba by mala byt.
potom ti urobia vaginalne sono a povie dalsi postup.
nie je to ziadny strasik nemusite sa bat 🙂
a ku komu ste objednany?

lubka0506
11. nov 2009

sme objednaný k dr. Behúnovej...všetko mám som v očakávaní čo bude...na nete sa dá prečítat všeličo... 🙂

matiasko
11. nov 2009

aj ja k nej chodim 😉
a na kolku ste objednany lebo ona ma zajtra bude operovat 🙂

lubka0506
11. nov 2009

my nejdeme zajtra máme íst 19.11na 9.oohod.a aká je?...

matiasko
11. nov 2009

vies co ja nemozem povedat krive slovo
vzdy vsetko dobre vysvetli a pri vysetreni je supis
ja osobne by som ju nevymenila 😉
ale vies 100 ludi 100 chuti na niekoho moze posobit milo na niekoho nie
ale aj mojmu manzelovi sa paci je taka ludska 🙂

lubka0506
11. nov 2009

Dakujem ti si ma potešila 🙂 a to má rano pred operáciami ešte pacientov? ale vieš nech je to hocikto teším sa ale vždy je tam taký malý červíček..neboj ja ho vyženiem 🙂

dara112
11. nov 2009

callex dakujem myslela som si ze ci nie ferticent, normalne si ma motivovala ze sa tam asi objednam u koho si tam bola nic o nich neviem, idem hladat tu stranku, tiez by som konecne potrebovala po tom vsetkom skoncit v neakych dobrych rukach a dotiahnut to do uspesneho konca, ty si rozhodnuta uz pre nich tam ides na tu laparku 🙂

callex
12. nov 2009

dara112..no ferticent u mna klesol dole po poslednych udalostiach. v tom centre je len jeden doktor.a vrelo odporucam.no som rozhodnuta pre nich ale ziadost na poistovnu mi napisali este v GF..ale necham ju tak a ked mi ju schvalia skusim poprosit poistovnu o presun do centra v Piestanoch.uz som objednana aj na genetiku, do centra mam ist este na postkoitalny test ci nemam protilatky proti spermiam.a vybavujem laparku.

dudinka80
12. nov 2009

ahojte babulky..... 🙂 🙂
tak ET mam uz za sebou.v brusku sa mi tulkaju dve 100-bunkove embryjka 🙂 🙂
z mrazackov nic nemame ☹ ale co uz,dufam,ze ich nebudem ani potrebovat 🙂
callex,tak drzim palce aby ti tam pomohli 🙂

lubka0506
12. nov 2009

ahojky kočky... 😵 dudi 80 držkaj sa... 😉 nech sa embryjka poriadne zahryzkajú.... 😵

slniecko01
12. nov 2009

dudinka ta pekne odpočívaj, nech manželík okolo teba skáče a buď hlavne v kľude. Nezabudni sa malynkým v brušku prihovárať aby sa zahryzkali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekne si tie tehu vírusiky rozdelte

lubka0506
12. nov 2009

ahoj slniečko...stiahnem si jeden slniečkovský vííírusíík 🙂 Dakujem 🙂

moniq
12. nov 2009

cauko kocky, vsetky zdravim - citam si vas ako sa vam dari, len uz tolko neprispievam bo dobre nemam a zle sa mi uz nechce....

Callex, a kto ti odporucil to v Piestanoch?- je to novinka pre teba bo vseobecne len teraz otvorili? a podporuju aj apollo? Ja som totiz bola tiez total zhrozena z tej spravy co sa udialo vo FC,,,, ☹

smejko
13. nov 2009

Dudinka, tesim sa s Tebou ... drz sa a davaj priebezne spravy ako sa bambulky maju ...

Ja by som mala dnes dostat M, 29 den cyklu, ale vobec to na to nevyzera ... picham Diphereline, takze podla skusensoti niektorych snaziliek sa asi este nacakam ... tym padom sa to cele posuva a vyzera to tak, ze by nam dobru spravu (zla nesmie prist, to si nepripustame) mali oznamit niekedy pred Vianocami ... uff, neviem ako by som prezila, keby mi tyzden pred sviatkami niekto pokazil naladu zlou novinou 😢

vsetkym drzim palce ... raz sa to musi podarit 😵

callex
13. nov 2009

dudinka80...drz sa, setri sa opatruj sa. a kolko si mala celkovo embryok.bola aj PK?
smejko...zaujimave ze vsetkym babam meska menzes ked si maju zacat pichat injekcie.stres betar robi svoje.

dara112 skusala si to cetrum alternativnej mediciny?

moniq...o Piestanoch mi hovorili moji rodicia ze poculi ze je tam nove centrum,ale nic viac nevedeli.az jedneho dna som nasla temu na tejto stranke.internet je uzasna vec. 🙂 aj manzela som si na nom nasla. 😎
funguju od augusta takze zmluvu s poistovnami nemaju ale od janaura budu mat.ked som porovnavala cennik vykonov za ktore sme v GF museli platit tak boli lacnejsi.
inak embryolog sa nam zanietene rozculoval ze nechape preco poistovne robia take caviky.ze operacia alkoholika-bezdomovca choreho na srdce stoji viac ako jeden cyklus IVF..ze pre poistovnu su to zanedbatelne polozky.

moniq
13. nov 2009

diky za info, pozrela som tu temu a budem to tam chodit kuk 🙂
uz pockam do 19.-teho kedy idem k liecitelovi a pak uvidim, mozno buc rok tam skocim aj ja.Len dufam, ze ked budu mat dostatok pacientiek, tak aj nadalej ostanu mili.....

slniecko01
13. nov 2009

Ahojte kočky došla som kuki či náhodou Nelly nedoniesla dobré správičky. 😀

Smejko neboj určite to bude najkraši vianočný darček, len potom pekne oddychuj po ET. 😉

Callex, Moniq 🙂 🙂 🙂

yayama
13. nov 2009

ahoj callex,maš prosim ta nejaky kontakt na to centrum v PN alebo maju internetovu stranku?Ja to mam do BA 100km a do PN 20km,to by bolo super 🙂 A ty si odkial?

nelly3
13. nov 2009

ahojte, slniecko nepriniesla, nie som tehu, uz vcera sa zacala pomaly mrcha rozbiehat, no snad sa niekedy dockam aj ja 🙂

yayama
13. nov 2009

dudinka80 držím palčeky,aby sa chrustikovia 100bunkovy dobre zahryzkali a nikdy nepustili 😉 😉 😉

yayama
13. nov 2009

nebj nelly nabuduce sa to podari 😉 asi je lepšie,ked to takto skonči,ja som sa tešila 5t,že som tehu a nakoniec to bolo mmt 😢 musela som pod nož

slniecko01
13. nov 2009

Babulky ja Vám to tak strašne prajem, aby ste už boli všetky tehu 😉

dudinka80
13. nov 2009

ahojte,.... 🙂 🙂
callex,mala som 12 vajok z toho 5 dozretych a oplodnenych.aj PK som mala.
nelly neboj nabuduce sa to urcite podari 🙂
babulky,chcem sa opytat ako ste sa citili po ET,mali ste ne jake bolesti,alebo nic???je to sice este asi skoro,ale mne nic nieje,iba mam dobru naladu.zatial 🙂 lebo ked som bola na IVF v lete zak som od zaciatku mala bolesti skoro ako pri mrche,ale viac to bolo krcovite pichanie a vtedy som vedela,ze je to zle znamenie.
😝

yayama
13. nov 2009

callex,už nemusiš to centrum v PN,už som to našla 🙂

nelly3
13. nov 2009

dudinka80 ja som mala ET v piatok a z nedele na pondelok vtedy v noci som mala take zvlastne bolesti brucha, nie ako pri menzes a prsia ma boleli tiez tak divne, potom v pondelok poobede uz nic absolutne ziadne priznaky som nemala, je individualne, to bolo moje 1.IVF a neuspesne ☹ ale mam mrazacikov 11 ks 😵 na KET chcem ist v januari.

smejko
13. nov 2009

kočky, sorry, ja som nejaka schaosena, dnes sa mi nepodarilo dovolat do ambulancie GF, ked dostanem menzes, mam si dalej pichat Diphereline az do tej prvej kontroly na 2-4 den cyklu ? na protokole to nemam napisane ☹
najhorsie je, ze ide vikend, tak len dufam, ze mi niektora z vas pomoze ... diiik moc

nelly3
13. nov 2009

smejko diphereline sa picha stale az po koniec celej stimulky, ked dostanes menzes pojdes na kontrolu 2-4 DC a potom ti povedia odkedy si zacnes pichat aj injekcie na stimulaciu, ja som mala fostimon 🙂

smejko
13. nov 2009

Nell3 : ja mam tiez fostimon, dneska mala prist mrcha ale nist ☹ ani to tak nevyzera ...

dnes som si bola vybavit predoperacne, povedali mi ze cca tyzden trvaju vysledky ... tak snad mi nebude M tolko meskat a zmestim sa do toho limitu ... zacina ma podorzivo boliet hrdlo, ach jo 🙄

dara112
13. nov 2009

callex este som neskusala to centrum alternativnej mediciny, uvidim casom 🙂 chceme ist na konzultaciu do GF a asi behneme aj do piestan a uvidime co nam kto povie

selmicka
13. nov 2009

ahojte kocky, tak ja som uz dostala MS, takze od nedele zacinam pichat aj okrem dipherelinu aj gonal, tak som zvedava, smejko, vychadza nam to skoro narovnako...
inak predtym som chodila do iscare a tam sa mi venovala len jedna doktorka...tu sa mi zda, ze to beru viac ako na beziacom pase, vzdy je ta nejak vela ludi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre