Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luko
5. máj 2010

babulka...no ved my sme to vedeli...ale že je to krásny zazrak...aspon si dokaz, ze aj tie sa deju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andriss23
5. máj 2010

nelly - ja som po KET(20.04.),testovala som 8.deň-nič,10.deň-nič,príznaky nič extra, vzdala som to.Dokonca som si dala krv zobrať o deň skôr....a....vyšla pozitívne!!!! Hneď som aj testla,nech tie čiarky vidím 😀 .
Len teraz nastáva obdobie strachu,aby sa to tentokrát podarilo.

nelly3
5. máj 2010

andriss23 takze dalsia tehulka, uzasneeeee 🙂

luko
5. máj 2010

adriss...blahoželam 🙂

lilusic
5. máj 2010

Ahojte babenky

v piatok ma caka prvy krat asistovana reprodukcia ako to prosim vas prebieha?A mam si nieco zobrat aj zo sebou neake veci?

babulka555
5. máj 2010

andriss: gratulujem 🙂

babulka555
5. máj 2010

lilusic: ak ides na ET (embryotransfer), tak len uzit tabletku a dat si cipok a nezabudnut dobru naladu a byt v klude 🙂
a skoro som zabudla, najtazsie je mat poloprazdny mocovy mechur xixixi

lilusic
5. máj 2010

babulka dnes si idem dat pichnut pregnyl o desiatej a v piatok na zakrok.Len neviem ci tam mam bit na lacno alebo nie-A ci je potom pn alebo nie

vanilka1802
5. máj 2010

Nelly ja si myslim ze to embrijko sa uhniezduje tak ten 6-8 den po vklade.

Andris tak gratulujem k pozitivnej krvicke. Pevne verim ze bude vsetko v poriadku.

Lilusic, takze v piatok ides na OPU, tak vtedy ides nalacno, ani pit by si predtym nemala. Zober si zo sebou nocnu koselu, prezuvky, a aj uterak. A hlavne vlozky, lebo na tie som ja zabudla a musel manzel bezat kupovat. Lebo po OPU mozes krvacat.
PN mozes byt, to zalezi od teba, ako sa budes citit, ale minimalne druhy den ta bude pobolievat brusko. Ja som PN neostavala, ale mala som OPU tiez v piatok, takze cez vikend som si oddychla z toho najhorsieho, ale este tak do utorka ma brucho pobolievalo, to bolo ale koli tomu ze ja som mala az 21 vajicok.

lubka0506
5. máj 2010

ahoj pipinky 🙂 a je to tu zajtra konečne výlet do BA...už sa teším,som plná očakávania ako to dopadne,držte mi palce...papap 🙂

lubka0506
5. máj 2010

...a ešte ...andris23 Gratulujééém...a opatruj sa! 😵 😵 😵

lilusic
5. máj 2010

vanilka mne maju robit asistovanu reprodukciu a to OPU neviem nevyznam sa tak v odbornych nazvoch ☹

vanilka1802
5. máj 2010

Lilusic, kedze dnes ides na pregnyl tak podla toho som usudila ze ides v piatok na OPU, co je vlastne odber vajicok.
Teda v tom pripade ak si podstupila pichanie injekcii.

lilusic
5. máj 2010

vanilka tak na toto nejdem.Mne dali preglnyl a v piatok mi idu vkladat neakou pipetou spermie.Napisala som to tak laicky odborne neviem .

vanilka1802
5. máj 2010

Lilusic tak potom ty ides na IUI, to je nieco ine ako som ja myslela. Tam ti vobec netreba brat tie veci co som pisala. A myslim si ze ani nalacno nemusis byt. To by ti mohli skor ine kocky poradit, ja som take nieco nepodstupila.
Skus pozriet temu IUI. Tam sa dozvies viac.

lilusic
5. máj 2010

DAKUJEM VANILKA IDEM SKUSIT POPOZERAT 😀

callex
6. máj 2010

ahojte.
abdriss vyborna sprava.gratulujem a nech HCG stupa vyssie a vyssie.
babulka tak ano si taky maly chodiaci zazrak.

vanilka..na IUI si nic nemusis brat teda okrem manzela ktoremu urobia odber spermii, tie preplachnu..tie lenive daju prec a tie bojovnicky ti potom zavedu do bruska.trosku neprijemne ale da sa to vydrzat.je to par sekund,. potom si polezis s vylozenymi nohami par minut no a potom sup domov a cakat na zazrak.

yoyo123
6. máj 2010

Ahoje babule.....Moje tehotenstvo skončilo v 7tt.Jeden den vidite krasne babo aj so srdiečkom na sone a na druhy bum,silne krvacanie a je koniec.Prajem vam vela sil a opatrujte sa.Neviem kedy pojdem na další KET,lebo za pol roka prist o 2 babatka to je dost,nemam na to silu ani energiu ☹ Prajem vela štastia...

vanilka1802
6. máj 2010

Yoyo to mi je velmi luto. Nabuduce sa to podari dotiahnut do stastneho konca. Pevne v to verim.

Nelly ako sa dnes citis?

babulka555
6. máj 2010

yoyo: je mi to luto ☹ drz sa, nacerpaj trosku energie a nezabudaj na zazraky,ktore sa deju 😉

callex
6. máj 2010

yoyo..to ma mrzi...nie je divu ze nemas silu..zameraj sa teraz na seba a relaxuj..neries babo nejaky cas.

nelly3
6. máj 2010

yoyo ☹
vanilka1802 dneska sa citim oki, brucho uz tak moc nepobolieva, ved uvidim poobede 🙂
callex a ty sa ako citis? mas bolesti este stale ako na mrchu? 😕

callex
6. máj 2010

nelly..uz su to skor take popichovania na lavej strane.pripisujem to tomu ze maternica sa pripravuje a zubrienka sa zvecsuje. som vsak stale unavena..a rano ma dokonca boleli prsia ked som lezala na bruchu.
dnes sme uvazovali s manzelom ze to prezradime svokrovcom..ale rozhodli sme sa napokon pockat na pondelnajsie sono..ci je zubrienka tam kde ma byt a neskoncila niekde mimo.a potom uz budem zase o nieco kludnejsia.

luko
7. máj 2010

ahojte babulky, bohuzial nemam dobru spravu, KET sa nekona, ani jedno zo 4 embryjok neprezilo v kvalite, ktora by sa dala vkladat ☹ tak neviem teraz...co dalej...rozmyslam, ze pojdeme do centra do MT. Uvidim...nejdem to ponahlat, drzte sa setky 😉

babulka555
7. máj 2010

luko: tak to mi je luto ☹ mozno sa zadari aj bez GF 😉

luko
7. máj 2010

jasne...všetko je možne 😉

nelly3
7. máj 2010

presne tak luko, zadari sa aj prirodzene uvidis 😉 no ja s tym testovanim to asi posuvam na nedelu 😀 chcela som uz zajtra, ale nejako nemam odvahu 😝

nelly3
7. máj 2010

callex ja som tiez unavena a to ani nie som tehulka, aspon zatial o tom neviem 😀

vanilka1802
7. máj 2010

Luko to mi je moc luto, ale ako pisali babulky, mozno CAR ani potrebovat nebudete.

Nelly tak ked nemas odvahu na testovanie tak kasli na to a pockaj si do pondelka.
Ja sa tiez citim dost unavena, ale nemam kedy ani odpocivat, drobec mi da riadne zabrat.

nelly3
7. máj 2010

vanilka1802 to nie, to nechcem uz zazit ako minule, ze som netestovala a potom bumm ze negativne ☹ takto sa nato pripravim uz vopred 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre